Головна > Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району

З 2008 року в Подільському районі працює Центр соціально — психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва, основним завданням якого є відновлення та підтримка фізичного та психологічного стану дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 7 до 35 років, створення умов для повноцінного спілкування, організація заходів, спрямованих на успішну реабілітацію та інтеграцію в суспільство дітей та молоді з інвалідністю.

Робота закладу спрямована на надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних послуг та інформаційних послуг;  а також — сприяння розвитку творчих здібностей дітей та молоді з особливими потребами; створення умов для їх повноцінного спілкування; надання правових послугїх батькам.

Реабілітаційні послуги надаються у вигляді індивідуальних та групових занять, а також масових заходів, які спрямовані на відновлення і корекцію патологічних функцій, а також розвиток фізичних якостей.

Центр працює з 9.00 до 17.45. Перерва з 13.00 до 13.45

Адреса: м .Київ, проспект Правди 4, 2 поверх, тел.: (044)- 222-77-25.

Керівник Центру — Бєлова Тетяна Анатоліївна.

Графік прийому відвідувачів  – щопонеділка та щочетверга з 14.00 – 17.00. Штатним розписом  2018 року у Центрі передбачено 13.5 посад.

Зараз на обліку в Центрі перебуває — 172  особи, з них: діти віком до 18 років –96 осіб, молодь віком від 19 до 35 років — 52 особи; батьки – 24 особи.

В липні-серпні кожного року в Центрі реалізовується  «Культурологічно-відпочинкова програма», яка розробляється для відвідувачів, які залишилися влітку в місті і не мають змоги оздоровитися.

В Центрі постійно діє вокальна та театральна студія, які  приносять особливе задоволення відвідувачам Центру та їх батькам. Прикрасою всіх святкових заходів Центру є вокальні концертні номери, підготовлені музичним педагогом. З листопада 2018 року бажаючі вихованці Центру під наглядом реабілітолога відвідують бассейн.

Центр постійно готує заходи до визначних дат і організовує різноманітні свята. Святкові заходи Центру проходять за підтримки керівництва Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та депутатів Київради. Крім того, щороку Центр виступає організатором Подільського районного туру фестивалю творчості дітей та молоді «Повіримо у себе» та бере участь у міському турі Фестивалю.

В 2018 році Центр виграв та реалізував проект Громадського бюджету «Крок до мрії», який спрямований на покращення соціальної та побутової реабілітаціії відвідувачів.

З метою створення толерантного відношення в суспільстві до осіб з інвалідністю та задля покращення інформування населення про стан забезпечення прав людей з інвалідністю в районі, Центр постійно висвітлює проведену роботу на сторінці Центру в соціальній мережі Фейсбук за адресою:

https://www.facebook.com/centr.reab.2008/?ref=bookmarks