Головна > Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району

З 2008 року в Подільському районі працює Центр соціально — психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва, основним завданням якого є відновлення та підтримка фізичного та психологічного стану дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 7 до 35 років, створення умов для повноцінного спілкування, організація заходів, спрямованих на успішну реабілітацію та інтеграцію в суспільство дітей та молоді з інвалідністю.

Робота закладу спрямована на наданняпсихологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичнихпослуг та інформаційнихпослуг;  а також — сприяннярозвиткутворчихздібностейдітей та молоді з особливими потребами; створення умов для їхповноцінногоспілкування; наданняправовихпослугїх батькам.

Реабілітаційні послуги надаються у вигляді індивідуальних та групових занять, а також масових заходів, які спрямовані на відновлення і корекцію патологічних функцій, а також розвиток фізичних якостей.

Центр працює з 9.00 до 17.45. Перерва з 13.00 до 13.45

Адреса: м .Київ, проспект Правди 4, 2 поверх, тел.: (044)- 460-77-25; (044)- 460-59-39.

Керівник Центру — Бєлова Тетяна Анатоліївна.

Графік прийому відвідувачів  – щопонеділка та щочетверга з 14.00 – 17.00. Штатним розписом  2017 року у Центрі передбачено 13.5 посад.

Зараз на обліку в Центрізнаходиться- 138  осіб, з них: дітивіком до 18 років –83 особи, молодь вікомвід 19 до 35 років- 55 осіб; батьки – 24 особи.

З метою створення толерантного відношення в суспільстві до осіб з інвалідністю та задля покращення інформованості населення про стан забезпечення прав людей з інвалідністю в районі, Центр постійно висвітлює проведену роботу на сторінці Центру в соціальній мережі Фейсбук за адресою:

https://www.facebook.com/centr.reab.2008/?ref=bookmarks

В липні-серпні кожного року в Центрі реалізовується  «Культурологічно-відпочинкова програма», яка розробляється для відвідувачів, які залишилися влітку в місті і не мають змоги оздоровитися.

В Центрі постійно діє театральна студія, яка  приносить особливе задоволення відвідувачам Центру та їх батькам. Прикрасою всіх святкових заходів Центру є вокальні концертні номери, підготовлені музичним педагогом. З листопада 2016 року бажаючі вихованці Центру під наглядом реабілітолога відвідують басейн «Спартак».

Протягом всього року Центр постійно проводить заходи до визначних дат і організовує різноманітні свята. Святкові заходи Центру проходять за підтримки керівництва Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та депутатів Київради. Крім того, щороку Центр виступає організатором Подільського районного туру фестивалю творчості дітей та молоді «Повіримо у себе».