Головна > Про нас

Про нас

Мережа центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва
Головне завдання – реалізація державної молодіжної політики, організація надання сімя’м, дітям та молоді м. Києва якісних соціальних послуг через Київський міський та районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді, заклади соціального обслуговування.
Мета: надання комплексу інформаційних, соціально-педагогічних, психологічних, юридичних послуг особам, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Цільова аудиторія: сім’ї, діти, молодь м. Києва.
Діяльність Центру соціальних служб для молоді у м. Києві розпочато у 1993 році в рамках Закону України від 05.02.1993 р. N2998-ХІІ “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”. Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді створено відповідно до розпорядження КМДА №1442 від 04.08.2005 року.
Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді (КМЦСССДМ)- спеціалізований закладвиконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Графік особистого прийому громадян керівництвом Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
ПІБ День та час прийому Місце прийому
Колобова Ярослава Валеріївна

директор

Щовівторка

15.00 − 18.00

Довженка, 2 каб. 38
Пітатєлєва Тетяна Євгеніївна

Начальник відділу організаційно-правової роботи заступник директора

Щочетвер

15.00 − 17.00

Довженка,2 каб. 31
На час проведення робіт із реконструкції транспортної розв’язки на перетині вул. Вадима Гетьмана та просп. Перемоги вносяться зміни у шлях курсування автобусних маршрутів загального користування у режимі маршрутного таксі. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури.
Отже, рух буде організовано:
  • автобусів маршрутів №№ 201, 239, 477 відповідно від б-ру Кольцова, ст. м. «Либідська», Деміївської площі до вул. Вадима Гетьмана за власними маршрутами, далі – розворот перед шляхопроводом у районі вул. Смоленської – вул. Вадима Гетьмана, далі за власними маршрутами;

  • автобусів маршруту № 427 у напрямку ст. м. «Палац Спорту» від зал. ст. «Київ-Волинський» до вул. Гарматної за власним маршрутом, далі –вул. Борщагівська – вул. Вадима Гетьмана – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом; у напрямку зал. ст. «Київ-Волинський» від ст. м. «Палац Спорту» до площі Перемоги за власним маршрутом, далі – просп. Перемоги – Повітрофлотський шляхопровід – вул. Борщагівська – вул. Вадима Гетьмана – далі за власним маршрутом;

  • автобусів маршруту № 442 трасою ст. м. «Політехнічний інститут» – пров. Політехнічний – вул. Борщагівська – вул. Гарматна – вул. Машинобудівна –вул. Миколи Василенка – просп. Перемоги – ст. м. «Політехнічний інститут»;

  • автобусів маршруту № 455 у напрямку Севастопольської площі від просп. Свободи до просп. Перемоги за власним маршрутом, далі – вул. Гарматна – вул. Виборзька – вул. Вадима Гетьмана – далі за власним маршрутом; у напрямку просп. Свободи від Севастопольської площі до вул. Вадима Гетьмана за власним маршрутом, далі – вул. Олександра Довженка – вул. Дегтярівська – вул. Лагерна – просп. Перемоги – далі за власним маршрутом;

  • автобусів маршруту № 517 у напрямку Севастопольської площі від вул. Академіка Єфремова до просп. Перемоги за власним маршрутом, далі – вул. Гарматна – вул. Виборзька – вул. Вадима Гетьмана – далі за власним маршрутом; у напрямку вул. Академіка Єфремова від Севастопольської площі до вул. Вадима Гетьмана за власним маршрутом, далі – вул. Олександра Довженка – вул. Дегтярівська – вул. Лагерна – просп. Перемоги – далі за власним маршрутом.