Фінал відбору у Голосіївському районі. Фестиваль «Повіримо у себе»

У Голосіївському районі відбувся ХІХ районний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»
7 листопада 2017 року Голосіївським районним в місті Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано ХІХ районний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе».
Благодійниками та меценатами фестивалю виступили: Всеукраїнське об’єднання «Свобода» в особі Батурчака Василя Михайловича та Голова Комісії Київської міської Ради з охорони здоров’я та соціального захисту Гелевей Олег Іванович; Благодійний фонд «Життя з надлишком» та Голова благодійного фонду Білан Євгенія Павлівна; Благодійний фонд Віри Прокопів та Голова благодійного фонду Прокопів Віра Андріївна; депутат Київської міської Ради Галайчук Ігор Васильович; Депутат Київської міської Ради Калініченко Дмитро Юрійович. Також до фестивалю долучилися: Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів, Управління освіти, Управління охорони здоров’я, Дитячій оздоровчій фонд «Барвінок».
Участь у фестивалі взяли діти та молодь з інвалідністю двох вікових категорій, серед яких учні спеціалізованих шкіл-інтернатів № 7 для дітей з важкими розладами мови, №9 – для дітей зі зниженим слухом, № 11 – для слабозорих дітей, відділення соціально-медичної реабілітації, центр трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів, а також представники громадських організацій, вихованці клубів за місцем проживання та діти з інвалідністю, які виховуються у сім’ях.
Районний тур фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе» із заключним гала-концертом «Мрії збуваються» проводиться один раз на рік. Фестиваль проходить у сім етапів та передбачає три тури: І тур – відбірковий, ІІ тур – півфінальний, ІІІ тур – фінальний та гала-концерт.
Учасників фестивалю було оцінено в різних номінаціях: вокально-хоровий, хореографічний, естрадно-інструментальний жанри, виконавче, образотворче, декоративно-прикладне, аудіовізуальне мистецтво, нерукотворна номінація та сімейна номінація.
Всі учасники фестивалю отримали чудові подарунки, а переможці будуть представляти Голосіївський район на міському фестивалі творчості дітей та молоді з інвалідністю, який відбудеться 28 листопада 2017 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *