Головна > Новини > Святкування Дня батька

Святкування Дня батька

Фахівці із соціальної роботи надали консультації батькам, популяризували наставництво та патронат, а волонтери провели захоплюючі настільні ігри для дітей

З нагоди Всенародного Дня Батька 16 вересня 2018 року у столичному парку “Перемога” відбувся вуличний фестиваль “День Батька”. Організаторами заходу виступили: Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) спільно з ГО «Міжнародний Центр Батьківства», Патрульною поліцією м. Києва та партнерськими організаціями.
На фестивалі татусі довели, що вони – справжні герої, мудрі наставники та близькі друзі для своїх дітей! Всі бажаючі могли взяти участь у конкурсі “Супертато” з перетягування позашляховика, разом змайструвати виріб із деревини у «Татковій майстерні», у кафе “Тет-а-тет з татом” із спеціальним “меню” стати ближче один до одного та покращити свої навички заплітання кіс, «запалити» на флешмобах “Танці з татами”-отже, весело та пізнавально провести вихідний у колі сім’ї. Особисто вразила виставка «#ВИКЛЮЧНОЗВИЧАЙНІ#БАТЬКО», де було зображені фото звичайних- «незвичайних» батьків. Вуличний фестиваль “День Батька» організований з метою пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька в родині та суспільстві.
В офіційній церемонії відкриття заходу взяли участь начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра Валерій, президент ГО «Міжнародний центр батьківства» Марченко Олександр, керівний склад Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, державні та громадські діячі. Під час свята Подякою Київського міського голови було відзначено 10 татусів, які беруть активну участь у суспільному житті, зуміли в складній економічній ситуації забезпечити життєдіяльність сім’ї, зберегти теплоту родинних стосунків та досягти успіхів у вихованні дітей. Також учасникам свята надавались безкоштовні консультації психолога, юриста, соціального педагога з питань сім’ї та виховання дітей від працівників районних Центрів соціальних служб та Служб для сім’ї та дітей. Соціальні працівники також активно інформували щодо соціальних послуг, зокрема, послуг наставництва та патронату, адже на святі було багато батьків, які є взірцем відповідального ставлення до дітей. А для дітей волонтери КМЦСССДМ організували захоплюючі настільні ігри.
Під час заходу працювали ігрові й освітні майданчики, були організовані конкурси та інтерактивні розваги, за участь у яких кияни та гості столиці отримали призи. Але найбільший «аншлаг» за традицією викликали локація Патрульної поліції та запальна яскрава концертна програма.
Отже, цього річ фестиваль видався «на славу»! Адже вуличний фестиваль “День Батька” – яскраве свято, місце сімейного відпочинку, змістовні розваги, але найважливіше – заклик до відповідального батьківства.