Головна > Анонси > УРОЧИСТА ХОДА ВОЛОНТЕРІВ-ПОМІЧНИКІВ СВ. МИКОЛАЯ

УРОЧИСТА ХОДА ВОЛОНТЕРІВ-ПОМІЧНИКІВ СВ. МИКОЛАЯ

Увага! Шановні представники вищих навчальних закладів та партнерських громадських організацій столиці! Запрошуємо долучитись до цікавої ініціативи!

19 грудня 2018 року з 15.00 біля Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбудеться старт УРОЧИСТОЇ ХОДИ ВОЛОНТЕРІВ-ПОМІЧНИКІВ СВ. МИКОЛАЯ. На початку заходу одягнені у новорічні костюми волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва та лідери дитячих та молодіжних громадських організацій, отримають від Посланців миру Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО) «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Віфлеєму — символ Миру та злагоди. Після чого молодь з привітаннями, подарунками та солодощами крокуватимуть на Контактову площу, вітатимуть киян та гостей столиці. Кожен охочий зможе отримати часточку Світла Миру з Віфлеєму від волонтерів — помічників св. Миколая.

Підтримка волонтерського руху, співпраця з громадськими організаціями та ВНЗ столиці традиційно є пріоритетним напрямом діяльності Київського міського центру соціальних служб. Чим більше небайдужих молодих людей, які згодні дарувати частинку свого серця тим, хто цього потребує, залучено до соціально-корисних справ і в свята, і в будні, тим менше самотніх, позбавлених підтримки та уваги мешканців столиці.

Запрошуємо студентів та викладачів ВНЗ, представників ГО долучитися до участі у заході. Деталі за телефонами: 456-47-04 або 093-858-68-15.