Головна > Новини > У столиці відбулася хода волонтерів — помічників св. Миколая

У столиці відбулася хода волонтерів — помічників св. Миколая

19 грудня біля КМДА стартувала урочиста хода волонтерів — помічників св. Миколая. На початку акції за традицією усіх привітав начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра В.А. Участь у заході взяли волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва та лідери громадських партнерських організацій, ВНЗ, які отримали від Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Вифлеєму — символ Миру та злагоди. Після чого святково одягені волонтери покрокували Києвом на Контрактову площу, вітали киян та гостей столиці. Протягом акції кожен охочий міг отримати часточку Світла Миру з Вифлеєму від волонтерів — помічників св. Миколая.

Організаторами ходи виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

За доброю традицією більш ніж 10 років поспіль під час ходи волонтери Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, лідери молодіжних громадських організацій крокують Києвом, вітають киян, гостей міста зі святами, дарують свої посмішки, гарний настрій. Захід проходить у рамках акції «Не забудь привітати».