Головна > Новини > Новорічна казка для дітей з сімей, яким потрібна допомога

Новорічна казка для дітей з сімей, яким потрібна допомога

27 грудня 2018 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулися новорічні вистави для 400 дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. З великим задоволенням діти та батьки не тільки дивилися, але й приймали активну участь у захопливій, динамічній, інтерактивній виставі «Мандрівка на острів морського дракона».

Організаторами заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. Окрім цього за доброю традицією до заходу долучився БФ «Незалежна країна».

На початку заходу усіх привітав начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра В.А. Серед учасників свята були клієнти мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, зокрема: діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, а також сімей переселенців, діти з інвалідністю та діти з сімей, де є демобілізовані учасники АТО та ін.

Вже 25 років Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва запрошують своїх постійних клієнтів на новорічні вистави. Атмосфера музичної театралізованої новорічної казки, а також подарунки та турбота волонтерів, які були переодягнені у казкових звірів створюють відчуття справжнього дива, на яке чекаєш весь рік.

«Нам дуже сподобалося! Програма надзвичайно цікава, сучасна — зауважує Наталія — ось не можу дитину відтягнути від «Михасика». Поруч 6-річна Оля із захватом грає з волонтером, одягненим у ведмедя.

Наприкінці заходу діти отримали подвійні солодкі подарунки: від мережі центрів соціальних служб столиці та від БФ «Незалежна країна», що були зібрані у магазинах «Сільпо» в рамках акції «Кожен здатен на диво».

Але був ще один незвичаний подарунок, який волонтери та працівники КМЦСССДМ, а також члени громадських організацій зробили собі самі-це можливість створити свято, наповнити маленькі серця любов’ю, ласкою і вірою в добро.