Головна > Новини > «Пригоди Святого Миколая» для дітей учасників АТО

«Пригоди Святого Миколая» для дітей учасників АТО

29 грудня 2018 року діти з сімей учасників АТО — клієнтів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва відвідали соціокультурний новорічний захід у кінотеатрі «Київська Русь». Організатором заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

Діти подивилися мультфільм «Пригоди Святого Миколая», отримали подарунки, а також поринули у цікаву інтерактивну ігрову програму від волонтерів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці та представників партнерських громадських організацій. Одягені у костюми казкових звірів, вони створили для усіх присутніх чудову атмосферу свята.

Організація проведення змістовного дозвілля — одна зі складових частин комплексної системної допомоги в процесі соціальної адаптації та реабілітації для учасників АТО та їхніх родин. Адаптаційні заходи, як частина реабілітаційного процесу, допомагають родинам учасників АТО пережити травмуючи події, подолати кризи в сімейних стосунках, відновити повноцінне спілкування.

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізує програму: «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам-учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих (поранених) киян, які брали участь в АТО» в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам». Учасники АТО та члени їх сімей отримають юридичну і психологічну допомогу, послуги соціального супроводу та представництва інтересів. Мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва протягом року надано більше 30 тис. соціальних послуг для 4 тис. осіб.