Головна > Новини > Арт-терапія як засіб реабілітації учасників АТО/ООС

Арт-терапія як засіб реабілітації учасників АТО/ООС

В рамках заходу «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян під час проведення антитерористичної операції» міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки» відбулася конференція «Соціально-психологічна реабілітація учасників АТО/ООС».

В ході конференції працювали форуми:«Світло надії» – панельні дискусії за тематикою духовно-психологічної підтримки в процесі реабілітації за допомогою духовних та творчих практик у супроводі психотерапевтів та капеланів;»Пошук мрії» — реабілітація засобами мистецтва (театр та живопис – відбулися два майстер-класи);»Інше життя» – форум за досвідом роботи арт-терапевтичної студії, що працює за програмою «Турбота» при Михайлівському Золотоверхому монастирі з 2015 року (ведуча – українська художниця Валерія Москвітіна) та благодійна виставка-аукціон на підтримку реабілітації засобами мистецтва ветеранів та волонтерів АТО/ООС в проекті «Project«W» Veterans, Volunteers and William» (уніальний соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів).

Благодійну виставку-аукціон робіт учасників АТО/ООС, яка відбулася в рамках заходу, відкрила директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Колобова Я.В., яка відзначила роль мистецтва і духовної підтримки в програмі реабілітації. Серед почесних гостей також виставку відвідав начальник Служби у справах дітей та сімї КМДА Танцюра В.А.

У заходах, що проходили на території Михайлівського Золотоверхого монастиря та у закладі VeteranoResto за підтримки PizzaVeterano взяли участь представники державного, громадського, релігійного секторів, мистецтва, бізнесу: представники посольств Литви та Угорщини, ветерани, психологи, психотерапевти, громадські активісти, митці, представники духовенства різних конфесій, соціально відповідальних бізнесменів.