Головна > Дніпровський район > Засідання «Комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах»

Засідання «Комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах»

15 січня 2019 року в Дніпровському районному в місті Києві центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( бул. Перова 56) відбулося перше цьогорічне засідання «Комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Робота засідання розпочалася зі звіту за 2018 рік.  Протягом січня — грудня 2018 року відбулося  11 засідань Комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. На комісії розглянуто 191 соціальна історія сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах: відкрито 94 соціальних супроводи, 15 продовжено та закритих справ соціального супроводу — 85.
Далі на засіданні розглянуто 15 соціальних історій сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. Відкрито 6 справ соціального супроводу,  9 справ закрито. Обговорювались актуальні питання, а саме: соціальна та психологічна підтримка сімей та осіб, попередження та мінімізація складних життєвих обставин, влаштування до дитячих садків, вирішення конфліктних ситуацій, допомога в отриманні гуманітарної допомоги, організація змістовного дозвілля для дітей тощо.

Наприкінці засідання спеціаліст Служби у справах дітей та сім’ї Вернигора В.Г. поінформувала щодо Постанови КМУ від 3 жовтня 2018 р. № 800 про порядок взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю.
В роботі взяли участь спеціалісти структурних підрозділів РДА:  управління освіти, управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров’я, служби у справах дітей, інспектори відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції міста Києва.