Головна > Новини > Разом в інтересах киян: стратегічне планування за напрямом допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

Разом в інтересах киян: стратегічне планування за напрямом допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів стратегічну сесію для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представників партнерських організацій, які беруть участь в реалізації заходу «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасникам відсічі збройної агресії РФ, бійцям-добровольцям, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасників відсічі збройної агресії РФ, бійців-добровольців». Захід діє в рамках міської цільової програми «Турбота» 2019-2021 рр.

Участь у сесії взяли 65 осіб: директори районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальники відділів, профільні спеціалісти (фахівці соціальної роботи, психологи) та представники партнерських організацій. Серед них: заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення — начальник групи з морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю — підполковник Ігор Слюсаренко, психологи, психіатри та психотерапевти Київської міської психоневрологічної лікарні №2, Голова ГО «Елеос-Україна» — Сергій Дмитрієв, представники спілки ветеранів Деснянського району Володимир Широцький та Віталій Новосад, директор Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Сергій Бреус, начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД — Ольга Іванчик, психолог БФ Карітас-Київ — Юлія Сергєєва, представник церкви «Філадельфія» та Громадської спілки «Крила 8 Сотні» — Макідон Оксана, представники КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО, начальник відділу професійної орієнтації київського міського Центру зайнятостіІнна М’якота та заступник начальника відділу працевлаштування київського міського центру зайнятості Наталія Руденко, представники Міжнародної організації «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні, старша наукова співробітниця лабораторії психології малих груп та міжгрупових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України — к. психол.н. Галина Циганенко.

З вітальним словом сесію відкрила директор КМЦСССДМ Ярослава Колобова, до якої доєдналися представники Департаменту соціальної політики КМДА та Служби у справах дітей та сімї КМДА Наталя Сокоренко та Олена Гонтаренко. З доповіддю про надання соціальних послуг на рівні району та міста виступили директор Дарницького ЦСССДМ Сергій Смирнов та практичний психолог КМЦСССДМ Тетяна Устінова. Динаміку заходу надавав модератор Руслан Бахтиєв.

Протягом сесії були підведені підсумки реалізації заходу за попередній період і розроблена загальна стратегія на наступні три роки, яка включає надання комплексних соціальних послуг з метою допомоги ветеранам та членам їх сімей на рівні громади м. Києва у співпраці із партнерами.