Головна > Анонси > «Повіримо у себе»: відкриття виставки робіт з живопису дітей та молоді з інвалідністю.

«Повіримо у себе»: відкриття виставки робіт з живопису дітей та молоді з інвалідністю.

7 лютого 2019 року о 15.00 в приміщенні художньої галереї «Lera Litvinova Gallery» (вул. Набережно-Рибальська, 3) відбудеться відкриття виставки робіт з живопису учасників ХХVІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе».

Під час виставки будуть представлені близько 100 робіт дітей та молоді з інвалідністю. Організатором соціокультурного заходу виступає Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До участі у виставці запрошені юні митці-автори робіт, їх батьки, фахівці із соціальної роботи та соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

У ході виставки робіт, яка проходитиме у сучасно облаштованій галереї, відбудуться майстер-класи, а також зустрічі з митцями, які надаватимуть експертні коментарі для дітей та молоді з інвалідністю щодо виконання робіт. Захід, що проводиться в рамках фестивалю, спрямований на виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, а також формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей. «Фестиваль — соціокультурна практика, що може допомогти сформувати позитивну суспільну думку о людях з інвалідністю, без стереотипів «героїзму» та «жалю». Цей захід є яскравим інструментом для створення нових форм соціальної роботи, внесення позитивних змін у суспільну свідомість громади Києва» — зауважує директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Колобова Я.В.

Для широкого кола відвідувачів виставка працюватиме з 12.00 до 19.00 8 та 9 лютого 2019 року. Вхід вільний.

Мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва впроваджується система заходів соціокультурної реабілітації, розвитку творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, серед яких Фестиваль творчості «Повіримо у себе», Фестиваль рибної ловлі «Золота рибка» та ін. Окрім цього проводяться екскурсії, майстер-класи, літературні вечори, клуби спілкування молоді, тематичні свята та ін. Мережею ЦCCCДМ надаються психологічні, соціально-педагогічні, правові, інформаційні та ін. послуги 3 тис. дітям та молодим людям з інвалідністю та їхніх батькам. Всього в столиці 10 тис. дітей та 15 тис. молодих людей з інвалідністю.

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх охочих відвідати наш захід!

Акредитація для ЗМІ: Шабатіна Анна тел. 456-77-81; 097-528-96-09; 063-349-55-69