Головна > Новини > У Києві відбувся круглий стіл щодо впровадження наставництва. Кроки назустріч

У Києві відбувся круглий стіл щодо впровадження наставництва. Кроки назустріч

4 лютого 2019 року на базі КМЦСССДМ відбувся круглий стіл щодо впровадження наставництва. Захід організовано за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Кулеби М.М. з метою обговорення досягнень і проблемних моментів при впровадженні та організації наставництва над дитиною у м. Києві. Круглий стіл проходив в рамках ст.17 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

У заході взяли участь директор КМЦСССДМ Колобова Я.В., координатор напряму, соціальний педагог КМЦСССДМ Бурик А.В., а також тренери, які займаються підготовкою кандидатів у наставники: Нагацька Ю.В. Майстер із соціальної роботи, фахівець Шевченківського РЦСССДМ та Коваленко М.О. Майстер із соціальної роботи, фахівець Дніпровського РЦСССДМ, а також представники ГО «Світло – вплив» Андросова В.М. та Коваль Т.О. Окрім цього до круглого столу були залучені спеціалісти ЦСССДМ м. Києва та представники партнерських державних та громадських організацій, які займаються практичним впровадженням наставництва у столиці, зокрема: Дмитрієва О.М. – директор Оболонського РЦСССДМ, а також працівники РЦСССДМ; Зубко Ж.Г.- директор Центру соціальної реабілітації «Ковчег» ВГБФ «Батьківська турбота»; Фещенко Ю.Г. – директор Центру соціально — психологічної реабілітації дітей № 1 ССДС, Вдовиченко А.- вихователь, координатор наставництва Центру соціально — психологічної реабілітації дітей № 1 ССДС; Мороз Л.В. — директор Санаторної школи – інтернату І-ІІ ступенів №21, Довгань Л. – соціальний педагог цієї школи; Осипчук Є.В. – представник ГО Альянсу «Україна без сиріт»; Сербук В.К.- директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби в справах дітей та сім`ї; Березіна В.О. –начальник відділу усиновлення та сімейних форм виховання Служби у справах дітей та сім’ї КМДА; Глигало Ю.В. – начальник відділу Центр захисту дітей «Наші діти».

В ході зустрічі піднімалися хвилюючі питання щодо функціонування наставництва в м. Києві, розглядалися досягнення та результати колективної взаємодії по наставництву, особлива увага зверталася на проблемні питання при провадженні наставництва в м. Києві та вносилися пропозиції в законодавчу базу учасників круглого столу.

Учасники круглого столу сподіваються, що проведення подібних заходів- один з нагальних та важливих кроків назустріч державних та громадських установ, а результатом стане покращення взаємодії щодо впровадження наставництва у столиці.