Головна > Новини > У Києві відбулося відкриття виставки робіт з живопису дітей та молоді з інвалідністю

У Києві відбулося відкриття виставки робіт з живопису дітей та молоді з інвалідністю

7 лютого 2019 у приміщені художньої галереї «Lera Litvinova Gallery» відбулося відкриття виставки робіт з живопису учасників ХХVІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Під час виставки були представлені близько 100 робіт дітей та молоді з інвалідністю. Організатором соціокультурного заходу виступив Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До участі у виставці були запрошені юні митці-автори робіт, їх батьки, фахівці із соціальної роботи та соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Під час відкриття начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра В.А. подякував організаторам виставки та зазначив, що «Роботи розкривають глибокий внутрішній світ дітей та молоді і це добре, що вони можуть поділитись ним із суспільством». А директор КМЦСССДМ Колобова Я.В. подякувала за підтримку художників, попросила їх бути уважними до творчого розвитку дітей та молоді з інвалідністю та закликала їх до волонтерської співпраці у центрах соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді мережі ЦСССДМ столиці.

Адже, важливою особливістю цьогорічного фестивалю є створення можливості для учасників не тільки показати свої роботи широкому узагалу, але й отримати додаткові знання та рекомендації від професіоналів. Зокрема, під час виставки свої поради молодим митцям надала П’ятакова Катерина, член Національної спілки художників України, член Європейської гільдії митців, що працюють у техніці пастелі, співзасновник соціального волонтерського проекту «Мій талант – тобі Україно» для підтримки митців з інвалідністю, а Іващенко Дар’я, полотна якої доповнюють приватні колекції у різних куточках світу, зокрема в Україні, Англії, Швейцарії, Іспанії, Австрії,ще й провела майстер-клас щодо складної техніки поєднання живопису із золотою поталлю. Подію підтримав Юрій Шаповал — художник, який підкорив поціновувачів та колекціонерів серією робіт про Тараса Шевченка, учасник більш ніж 30 виставок та проектів в Україні та закордоном, у тому числі благодійних. Він подарував учасникам виставки 30 своїх робіт та зазначив, звертаючись до дітей та молоді: «Ваші роботи вразили і здивували мене чесністю. У них є найважливіше-серце та душа, і вони світлі. Вірте у себе!»

Виставка працюватиме з 12.00 до 19.00 до 9 лютого 2019 року. Вхід вільний.