Головна > Новини > Особливості Громадського бюджету у соціальній сфері: реалії, проблеми, перспективи

Особливості Громадського бюджету у соціальній сфері: реалії, проблеми, перспективи

В рамках інформаційно-просвітницької кампанії на підтримку Громадського бюджету (ГБ) міста Києва 15 лютого відбувся семінар для працівників мережі ЦСССДМ столиці. Головною метою кампанії є популяризація ГБ та залучення киян до голосування за проекти, що отримали позитивну експертизу.

Під час семінару працівники ЦСССДМ як мешканці столиці розширили свої знання щодо ГБ, дізналися про особливості розробки та подання проектів, отримали рекомендації щодо проведення інформаційної компанії з голосування.

Грунтовні поради щодо алгоритму створення проектів ГБ соціальним працівникам надав заступник директора комунального підприємства «Центр публічної комунікації та інформації» Коваленко О., а Стельмашов А.- член міської робочої групи з питань громадського бюджету, начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків секретаріату Київради розповів про інновації та специфіку ГБ на наступний рік.

Окрім цього для них надцінним став досвід реалізації проектів ГБ, яким поділилась директор ЦСПРДМФО Подільського району Бєлова Т. «Якщо це хтось зміг, ми також зможемо!»

#IПК