Головна > Анонси > Соціально-культурологічний захід «Я маю право»

Соціально-культурологічний захід «Я маю право»

21 лютого 2019 року о 16.00 у Колонній залі КМДА (вул. Хрещатик, 36) відбудеться соціально-культурологічний захід «Я маю право». О 16.00 буде презентовано соціально-мистецьку виставку соціально активної молоді «Правовий гайд підлітків».

В рамках заходу о 16.30 (початок заходу) відбудеться інтелектуальний турнір «Правові орієнтири», під час якого підлітки будуть змагатися на знання власних прав. Організатор: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ). Метою зустрічі є привернення уваги підлітків до власних прав, вміння їх відстоювати, а також популяризація Конвенції ООН «Про права дитини» у територіальній громаді столиці.

Для України вже 28 років Конвенція ООН «Про права дитини» є одним із основних документів щодо формування правового суспільства та захисту дитячих прав.

У змаганні візьмуть участь діти підліткового віку-школярі загальноосвітніх шкіл м. Києва, клієнти мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) столиці, члени громадських організацій, в тому числі представники субкультур.

До заходу доєднаються соціальні працівники мережі ЦСССДМ м. Києва, представники партнерських державних та громадських організацій: Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) (в рамках проектів «U-Report» та «Інформаційна он-лайн платформа «Центр Знань»), ВМГО «Національна Організація Скаутів України».

Захід відвідають представники КМДА, зокрема начальник Служби у справах дітей та сім’ї Танцюра В.А. та ін.

Під час зустрічі учасники в інтерактивній формі зможуть ознайомитись з правами дитини, напрацюють власний погляд щодо проблеми використання базових прав, оволодіють навичками захисту власних прав у різних ситуаціях та дізнаються як отримати необхідну підтримку щодо захисту своїх прав. В ході роботи будуть підніматися також гострі соціальні питання, в тому числі щодо толерантності, поваги по відношенню до представників різних етнічних груп, людей з ВІЛ-інфекцією, інвалідністю та визнання вищеперелічених категорій людей як рівноправних членів соціуму.

«Такі зустрічі є дієвим інструментом внесення поступових позитивних змін у свідомість. Застосування сучасних методик профілактики в рамках роботи з підлітками є ще одним кроком до створення безпечного правового суспільства у нашій столиці» — зазначає директор КМЦСССДМ Колобова Я.В.