Головна > Новини > Працівники КМЦССДМ взяли участь прес-конференція з нагоди 30-ї річниці започаткування руху Анонімних Алкоголіків в Києві і в Україні

Працівники КМЦССДМ взяли участь прес-конференція з нагоди 30-ї річниці започаткування руху Анонімних Алкоголіків в Києві і в Україні

19 лютого о 13-30 в УНІАН відбулась прес-конференція з нагоди 30-ї річниці започаткування руху Анонімних Алкоголіків в Києві і в Україні, до організації та участі у якій долучились працівники КМЦСССДМ. Вже багато років КМЦСССДМ активно співпрацює із спільнотою Анонімних Алкоголіків (АА); на базі ЦСССДМ столиці працюють групи взаємодопомоги для людей, які мають залежність; проводяться спільні профілактичні заходи.

Студенти спеціальності «Соціальна робота» КУ ім. Бориса Грінченка, які проходять практику на базі ЦСССДМ столиці також відвідали прес-конференцію, були схвильовані тематикою та поділилися напрацьованою інформацією. Червінська Г.І.: «На сьогоднішній день проблема алкогольної залежності є досить гострою серед усього населення, особливо серед жінок. Існує стереотипи, що алкогольна залежність поширена серед чоловіків, але в останні роки статистика свідчить про те, що рівень алкогольної залежності у жінок різко зріс на 40%. Причиною для вживання алкоголю чоловіками є різні прояви стресу та неспроможність його подолати,а у жінок все пов’язане з емоційною сферою життя (стреси, можливо насильство). Наслідки як для чоловіків, так і для жінок однаково невтішні. Вони несуть загрозу життю людей.

Проблематика алкогольної залежності вивчається не один рік і вона є актуальною для нашого суспільства. Багато клієнтів звертаються до реабілітаційних центрів за допомогою і це вірний шлях. Існує багато різних програм реабілітації осіб з залежністю, що допомагають їм пройти повний спеціальний курс лікування та допомогти соціалізуватися у соціумі.

Спільнота Анонімних Алкоголіків (АА)в Україні – це тисячі людей, що обрали для себе тверезе життя, долаючи залежність від алкоголю.

Одним з найбільш дієвих методів допомоги залежним від алкоголю є програма «12 Кроків» Анонімних Алкоголіків. Саме про таку програму реабілітації говорили люди, які пройшли її та подолали свою алкогольну залежність. Їх розповіді були дуже емоційні та правдиві. Ці історії життя є прикладом того, що з будь-якої ситуації є вихід, варто лише не здаватись і шукати надійні шляхи їх вирішення».