Головна > Новини > На «Масляну» відбувся весняний пікнік для сімей столиці

На «Масляну» відбувся весняний пікнік для сімей столиці

10 березня 2019 року мережа Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста Києва запросила у Гідропарк (на о. Долобецький) своїх клієнтів — сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, щоб яскраво та весело зустріти весну та відпочити у родинному колі на сімейному пікніку. Організаторами свята виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський палац дітей та юнацтва, Київський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організацій «Національна Організація Скаутів України» за підтримки з українсько-турецького культурного центру «Сяйво». Захід відвідав начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра В.А.

Соціокультурний захід «Масляна» проходив за традицією у форматі сімейного пікніка. Учасників свята очікувала насичена соціокультурна програма «Весняні забави», яка включала конкурси, квести, туристичні випробування (мотузкова смуга «Весняний екстрим»), де кожен міг проявити свою винахідливість, силу та розум. Також діти та їх батьки під час станційних ігор та вікторин змогли більше дізнатися як про старовинні традиції святкування Масляної, так і, в цілому, про українські традиції та звичаї.

На святі були організовані родинні змагання-для сімей клієнтів ЦСССДМ м. Києва, де для перемоги потрібно було проявити згуртованість та злагодженість дій всіх членів сім’ї. Під час заходу вони радо спілкувалися, частувалися смачними млинцями, а також отримали продуктові набори особисто від українсько-турецького культурного центру «Сяйво». А наприкінці свята кожний на папері міг написати про те, що він хотів би залишити у минулому, та кинути папір у вогнище, у якому за традицією спалили опудало — «Чучеліну».

В рамках заходу працював консультативний пункт щодо безкоштовних послуг для сімей м. Києва від спеціалістів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Організація проведення змістовного дозвілля — одна зі складових частин комплексної системної допомоги Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в процесі соціальної адаптації та реабілітації для сімей, які опинились у кризі..