Головна > Новини > «Дякую за можливість отримати нову себе»

«Дякую за можливість отримати нову себе»

29 березня на базі Оболонського РЦСССДМ відбувся динамічний та цікавий майстер-клас на тему: «Мандала внутрішнього ресурсу». Захід був організований КМЦСССДМ в рамках співпраці з ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» з метою профілактики професійного вигорання працівників та підвищення компетентності спеціалістів мережі ЦСССДМ м. Києва. Майстер-клас провела практичний психолог, арт-терапевт Базика Наталія. Захід став завершальним етапом 6-місячного соціального арт- проекту «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості» (2 частина).

Наприкінці зустрічі працівники мережі ЦСССДМ м. Києва отримали сертифікати та обмінялися враження від проходження проекту. «Дякую за розуміння та підтримку, за колосальний ресурс, які дали тренінги для плідної роботи у соціальній сфері, а також для підтримки себе та виявлення власного потенціалу та творчих ідей» (Тетяна Дерій, ГЦСССДМ). «Дякую за добозичливу атмосферу, свободу і творчій розвиток» (Максименко Ольга, ШЦСССДМ). «Дякую за можливість отримати нову себе» (Денисова Оксана, СЦСССДМ).

КМЦСССДМ розуміє важливість проведення заходів із профілактики емоційного вигорання працівників мережі ЦСССДМ столиці. Наразі восени проект буде продовжено.