Головна > Деснянський район > В дитячому клубі відбулася чергова зустріч, яка проходить на базі Деснянського районного у м. Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

В дитячому клубі відбулася чергова зустріч, яка проходить на базі Деснянського районного у м. Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Діти провели незабутній час, познайомились з технікою декупажу, аплікацією та малюванням. Кожна дитина мала змогу спробувати себе у різноманітних видах творчості.

Декупаж — техніка декорування предметів інтер’єру, тканини, дерева, скла за допомогою паперової аплікації. Суть техніки декупажу полягає в тому, що на поверхню предмета наклеюється вирізане з тонкого паперу зображення, яке потім покривається лаком, в результаті створюється ілюзія розпису.

Заняття декупажем творче і захоплююче! Учасники не просто приємно провели час, створюючи власний дизайн, але й створили неповторні подарунки.

Майстер-клас пройшов у творчій та дружній атмосфері, що надихнуло організаторів на розробку нових цікавих тем для наступних зустрічей.