Головна > Деснянський район > У Деснянському районі відбулося грандіозне відкриття Ліги дворового футболу

У Деснянському районі відбулося грандіозне відкриття Ліги дворового футболу

Вихідними на Центральній спортивній арені Деснянського району по вул. Драйзера, 2-Б відбулося грандіозне відкриття Ліги дворового футболу. Змагання проходили за підтримки Управління у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації, ДЦФЗН «Спорт для всіх» та депутата Київради Юрія Зубка.

Під час свята футболу на арену завітали 417 футболістів із 36 команд та 4 вікових категорій, Діти та молодь, які перебуває на обліку Деснянського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цього дня зіграли 18 поєдинків.
Від Деснянської райдержадміністрації спортсменів привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Армен Оганесян. На заході також були присутні легенди київського «Динамо» Володимир Мунтян та Володимир Безсонов, які надихнули юніорів своїми футбольними спогадами на хороші та результативні ігри.

На захід теж завітали представники Громадської ради при Деснянській РДА та активних громадських організацій Деснянського району ‒ Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району та Спілки ветеранів Афганістану Деснянського району, щоб привітати спортсменів та побажати юним футболістам бойового духу і хорошої дружної гри.

Під час матчів на полі панувала неймовірна напруга та інтрига. Змагання видалися запальними, на полі панували шалені пристрасті та емоції, гідні матчів Ліги Чемпіонів.
Вітаємо футболістів та вболівальників із початком великого футбольного свята у Деснянському районі.

Якщо твій кумир Ліонель Мессі або Кріштіано Роналду, ти обожнюєш футбол та не уявляєш свого життя без нього, – приходь та підтримуй наших хлопців. Їм необхідна твоя підтримка!

Чекаємо на вас щонеділі о 9:00 на Центральній спортивній арені Драйзера, 2-Б.