Головна > Деснянський район > У Деснянському районі пройшли заходи до Дня матері

У Деснянському районі пройшли заходи до Дня матері

 

У парках вздовж проспекта Шухевича, «Деснянський», «Молодіжний» у неділю зібралися сотні деснянців та гостей міста, адже в найулюбленіших місцях відпочинку мешканців району проходили святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня сім`ї та Дня матері.

У парках вздовж проспекту Шухевича та «Деснянський» малеча мала змогу взяти участь у різних майстер-класах з прикладного мистецтва, зокрема з виготовлення вітальних листівок для мам та прикрас зі стрічок за участю викладачів Освітньо-культурного центру «Дивосвіт». Для тих, хто не побоявся зі сцени розповісти віршик про маму, було заготовлено морозиво. Також були встановлені тематичні фотозони.

Також на імпровізованій сцені біля будівлі Деснянської райдержадміністрації відбувся святковий концерт за участю вихованців хореографічного ансамблю «Лотос» та вокально-хорового ансамблю «Музичні промінчики» ОКЦ «Дивосвіт».

Святкові заходи для матусь Деснянського району пройшли за підтримки Деснянської райдержадміністрації, депутатів Київради Ганни Старостенко та Сергія Майзеля, районної громадської організації «Берегиня».

Ганна Вікторівна Старостенко – сама мама двох дітей: 5-річної Іванки та 1,5-річного Матвійчика.

«У мене двоє маленьких дітей. І я відчула себе дійсно реалізованою особистістю, коли вони в мене народилися. Тому що надзвичайно важливо бути гармонійною, займатися улюбленою справою, мати поруч рідних людей. Діти для мене дуже велика позитивна енергія, яка дає сил та наснаги працювати і змінювати місто. Діти – мої «батарейки», які мене заряджають» – говорить Ганна Старостенко про те, що для неї бути мамою.

А от у парку «Молодіжний» пройшов сімейний фестиваль «Берегиня Фест – 19 – «Україно – я твоя Берегиня». Святковий концерт за участю дитячих творчих колективів, конкурси та вікторини; творчі майстер-класи, зокрема, з народних танців від співробітника Національного музею народної архітектури та побуту України; аніматори, які пригощали дітей морозивом; ігри на локаціях «Пожежна машина», «Поліція», «Медична допомога»; безпрограшна лотерея; ласування безкоштовної солодкої вати; цікавий квест створили дійсно сімейну атмосферу та прекрасний святковий настрій у всіх присутніх. Гостями Фестивалю стали діти зі Сходу України.

Під час заходу найкращі багатодітні родини були нагороджені Почесними грамотами та цінними подарунками. Зі святом присутніх привітала заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

«Щиро вітаю деснянців з Міжнародним Днем сім`ї та Днем матері. Ми створюємо публічний простір, дружній до родин. Пропагування та зміцнення сімейних цінностей, підтримка багатодітних родин, проведення активного дозвілля батьків і дітей разом – мета заходів, які сьогодні організовано на трьох локаціях за сприяння Деснянської райдержадміністрації та депутатського корпусу. Бажаю деснянським родинам сімейного затишку, достатку, Любові та взаєморозуміння», – сказала Ірина Алєксєєнко.