Головна > Новини > Учасники ХІ Фестивалю рибної ловлі для дітей та молоді з інвалідністю спіймали рекордну кількість риби. «Ловись, рибка, мала та велика!»

Учасники ХІ Фестивалю рибної ловлі для дітей та молоді з інвалідністю спіймали рекордну кількість риби. «Ловись, рибка, мала та велика!»

«Дуже, дуже рибними виявилися ці замагання. Дякуємо усім за спортивну поведінку!» — підвела підсумки головний суддя XІ Київського міського фестивалю зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з інвалідністю «Золота рибка» Наталія Плугіна.

Але як усе було? 8 червня 2019 року на території Центру сімейної рибної ловлі «Білі камені» Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями та благодійний фонд «Мобілізація добра» за сприяння КМДА одинадцятий рік організували фестиваль рибної ловлі. Метою заходу є залучення дітей та молоді з інвалідністю до спортивних змагань з рибної ловлі як засобу реабілітації. Зазвичай діти та молодь з задоволенням беруть участь у командній роботі, спілкуються, отримують позитивні емоції, розвивають власні здібності та навички самостійності.

Фестиваль у цьому році об’єднав 60 спортсменів, які продемонстрували свої рибальські таланти. Всі вони є клієнтами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва (в тому числі «Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями»).

За доброю традицією захід розпочався з урочистого шикування, під час якої відбулося відкриття змагань та винесення прапору України переможцями минулого року-представниками Святошинського району. А потім протягом 2 годин 10 команд змагалися у рибній ловлі на березі мальовничого озера. Як і зазвичай, змагання проводились поплавковою вудкою з берега – як особистно-командна першість. Суддівство здійснювалося професійними суддями згідно з існуючими спортивними правилами.

Учасників активно підтримували батьки, соціальні працівники, волонтери КМЦСССДМ, риболови підбадьорювали один одного, шуткували. Так, до 8- річного Нікіти Павлова із Солом’янського району, який витягнув 31!, але маленьку рибку, усі з любов’ю посміхалися: «Хто ж там у річці сидить і тобі їх одну за одної на гачок ціпляє?!»

Коли ж учасники Фестивалю коштували смачну юшку, у суддів йшла невтомна робота по підрахунку результатів. Отже, 1-ше місце у командному заліку посіла команда Печерського району (улов 4 кг 630 гр), ІІ місце – команда Святошинського (3 кг 690 гр), а ІІІ-Дніпровського району (3кг 195 гр). Переможці, звісно ж, отримали призи та цінні подарунки, зокрема, дипломи, пледи, термоси, рюкзаки та ін. Разом з тим, команди, яким менше пощастило також отримали подарунки, отже кожен спіймав свою «золоту рибку». Так, за «жагу до перемоги» отримала призи найменша за чисельністю команда Шевченківського району. Окрім цього грошовими призами та подарунками (тостери, сумки, блендери) заохотили і переможців у індивідуальних змаганнях. А перемогу здобув Надточій Владислав зі Святошино, якиі спіймав 1 кг. 655 гр риби. Також були відзначені хлопець і дівчинка, які спіймали найбільших риб: Демчук Сергій із Дарниці та Болдирева Надія із Деснянського району. Вітаємо! Юні риболови вразили усіх! А всього протягом фестивалю було виловлено рекордну за всі роки змагань кількість риби- 17 кг. 200 гр.

Вже в дорозі додому учасники ділилися своїми враженнями: Настя Полякова із Голосіїва , яка вдруге на рибалці, і з задоволенням показує свій улов-3 рибки, які везе своєму коту Шмизі. ЇЇ мати, Клика Тетяна, додає: «Ідея проведення заходу вражаюча; все добре продумано, організовано: зустріч, вода, їжа. Це одразу створює святковий настрій. Атмосфера створена дуже доброзичлива, ми отримали задоволення від риболовлі та спілкування».

Свято «спорту, дружби та смачної юшки» виявилося теплим та радісним! Висловлюємо подяку нашими партнерам, завдяки яким відбулося свято, серед яких Центр сімейної риболовлі “Білі камені», компанія «Flagman» та “WormExpert».