Головна > Анонси > Розпочався перший етап культурологічно-відпочинкової програми на базі Деснянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Розпочався перший етап культурологічно-відпочинкової програми на базі Деснянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У Деснянському районі розпочато та набирає обертів перший етап культурологічно-відпочинкової програми для дітей з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, організованої Деснянським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Сабурова, 8), який триватиме з 01 по 12 липня 2019 року.

В рамках культурологічно-відпочинкової програми сім’я італійських ресторанів IL MOLINO з радістю запросила дітей-учасників програми на цікавий та пізнавальний майстер-клас з виготовлення піци де діти отримали незабутні враження та набули досвід.

Під час цього захоплюючого майстер класу діти мали можливість на власні очі побачити процес приготування смачної піци та за власним рецептом самостійно створити неповторний шедевр.

Особливо дітям сподобалось у дитячому містечку професій у торговельно-розважальному центрі Блокбастері «Кіндляндія», де вони мали змогу за допомогою гри спробувати себе у  різних професіях, заробляти гроші та витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичували їх на банківському рахунку. Дітлахи обирали на свій смак і бажання будь-яку з ігрових станцій «Кіндляндії»: «пожежну» частину, школу мистецтв, школу піци, салон краси, познайомившись більш ніж зі ста професіями – від лікаря до пілота, фотографа та автогонщика.

Культурологічно-відпочинкова програма організована районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, в рамках реалізації завдань та нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” з метою належної організації літнього змістовного відпочинку та покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення. При організації дозвілля проводяться розвиваючі ігри, екскурсії до музеїв Києва, ігротеки, відвідування бібліотек, атракціонів в парку дозвілля «JOY LAND», перегляд дитячих фільмів та мультфільмів у кінотеатрі Флоренція.

«Цікаво організувати дитяче дозвілля влітку в той час, поки батьки на роботі – проблема номер один для багатьох сімей. Тому і була організована культурно-відпочинкова програма для дітей з малозабезпечених сімей. Цікаві конкурси, розваги, ігротека на свіжому повітрі, а також відвідування кінотеатру “Флоренція” та ресторану швидкої їжі “Макдональдз” дуже сподобались дітлахам. Окрім дозвілля, діти отримують і корисні знання з профілактики негативних та шкідливих звичок, загальні поради, як уберегтися від злочинів та багато цікавого» – наголошує директор Центру Дмитро Альтман.