Головна > Деснянський район > Розпочався другий етап культурологічно-відпочинкової програми на базі Деснянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Розпочався другий етап культурологічно-відпочинкової програми на базі Деснянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У Деснянському районі розпочато та набирає обертів другий етап культурологічно-відпочинкової програми для дітей з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, організованої Деснянським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Лифаря, 8), який триватиме з 05 серпня по 16 серпня 2019 року.
В перший день відпочинкової програми діти здійснили літературно-пізнавальну подорож в бібліотеку у «Країну прав дитини». Під час подорожі діти познайомилися зі своїми правами, разом визначали права, які було порушено героями відомих та маловідомих дітям казок, активно брали участь у різноманітних інтерактивних тематичних іграх, збагатили свої знання з основ права, вчилися як захищати себе, поважати один одного, допомагати іншим долати труднощі.
А ще, учасники відпочинкової програми вирушили до ресторану «Євразія» де обладнаний окремий зал з сучасною караоке-системою та заспівали веселі пісні в унісон.
На завершення казкового дня дітей пригощали солодощами та фруктами.