Головна > Деснянський район > Незабутнє пройшов третій день культурологічно-відпочинкової програми для дітей із сімей пільгових категорій

Незабутнє пройшов третій день культурологічно-відпочинкової програми для дітей із сімей пільгових категорій

У Деснянському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 5 до 16 серпня 2019-го року триває друга зміна щорічної культурологічно-відпочинкової програми для дітей із сімей пільгових категорій – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та вимушених переселенців, дітей, позбавлених батьківського піклування.
Вже з малого віку діти хочуть бути схожими на батьків і брати участь у домашніх справах. Не виключенням стає і приготування різних страв на кухні. Але не завжди мама встигає встежити за своїм маленьким кулінаром: відволіклася на хвилину – і кухня вже вся в борошні.
У середу, 7-го серпня 2019 року для учасників відпочинкової програми співробітники центру та шеф-кухарі піцерії Domino’s організували незабутнє свято – майстер-клас з приготування піци.
Альтернативою домашнім клопотам став майстер-клас «Школа маленького піца-мейкера» в мережі піцерій Domino’s. Співробітники піцерії оточили дітей турботою і увагою, а також навчили тонкощам приготування піци за фірмовою технологією Domino’s.
Насамперед, досвідчені піцайоли закладу ознайомили присутніх діток з історією походження піци, навели цікаві факти, пов’язані з нею, показали, як працюють піца-майстри, поділились секретами виготовлення цієї чудової страви, а також на власному прикладі продемонстрували процес її приготування.
У результаті, у кожної дитинки традиційна піца з додаванням власної творчості і фантазії, а також інгредієнтів за смаком і бажанням учасників, виявилась унікальною, а весь процес виготовлення перетворився на захопливу гру.
Після цікавого та смачного дозвілля діти вирушили на природу, де цікаво та весело провели час, де готували смачну рибну юшку на вогнищі, і з задоволенням ласували нею.
«Пріоритетними напрямами роботи колективу центру є збереження здоров’я дітей, створення доброзичливої атмосфери та забезпечення повноцінного відпочинку і розвитку, а також формування навичок здорового способу життя» – наголошує директор центру Дмитро Альтман.