Головна > Деснянський район > У Деснянському районі триває культурологічно-відпочинкова програма для дітей із сімей пільгових категорій

У Деснянському районі триває культурологічно-відпочинкова програма для дітей із сімей пільгових категорій

У Деснянському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  з 5 до 16 серпня 2019-го року триваєдруга зміна щорічної культурологічно-відпочинкової програми для дітей із сімей пільгових категорій – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та вимушених переселенців, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Протягом цих днів юнь відвідала музей Музей Становлення української нації, взяли участь у майстер-класі «Школа маленького піца-мейкера» в мережі піцерій Domino’s, готували юшку на природі, відвідали «Кідс Віл» у розважальному центрі «ArtMall», залучилися до майстер класів з виготовлення піци у  ресторані «Veterano Pizza» та виготовлення цукерок у пекарні «Голландська пекарня 21.3», відвідали на території ТРЦ “ArtMall” контактний зоопарк “КРАЇНА ЄНОТіЯ” – проект, який дарує можливість не тільки бачити, але й буквально “доторкнутися до природи”.

 

Висловивши бажання побачити, як жив екс-президент України Віктор Янукович, молодь вчора отримала змогу завітати до національного парку «Межигір’я», що заснований на базі його екс-резиденції та знаходиться у селі Нові Петрівці під Києвом. Під час декількох годинної екскурсії, діти побачили, як насправді жила, та і зараз продовжує жити українська еліта. Зокрема, екскурсовод познайомив всіх із славнозвісним будинком Януковича «Хонкою» та дебаркадером, де був власний кабінет екс-президента, показав величезний гараж, в якому може одночасно вміститись до 70 автомобілів, які при присутності Януковича там і розміщувалися в повній кількості. Однак найбільше вражень викликали відвідини міні-зоопарку, що розташований на території «Межигір’я», де вигодовують не тільки домашніх тварин, а й страусів, павлінів, благородних коней та антилоп.

Діти з радістю відвідали кінний клуб в парку «Межигір’я», та взяли активну участь у їзді верхи на конях.

Під час відпочинку юні деснянці дізналися багато нового, подорослішали і знайшли нових друзів, а далі їх чекає ще дуже багато цікавого та пізнавального.