Головна > Новини > «Серце України» для кожного!

«Серце України» для кожного!

Доторкнутися до найсвятішого, що є в кожного українця-символів країни, розкрити власний творчій потенціал та поспілкуватися у теплій, невимушеній атмосфері нещодавно отримали можливість діти та молодь з інвалідністю.

В рамках соціокультурного заходу «Теплий дім» протягом серпня КМЦСССДМ організував проведення низки майстер-класів для дітей-вихованців Центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями м. Києва. Позитивний досвід проведення таких майстер-класів у попередні роки для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, був вперше впроваджений цього року для дітей з інвалідністю та мав неабиякий успіх.

Так, в Оболонському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями пройшов майстер-клас для дітей з ліплення з кінетичного піску та малювання «Українські пейзажі». Захід був присвячений Дню Незалежності України та мав просвітницьке та патріотичне спрямування, сприяв розширенню знань про навколишній світ. Творче поєднання різних технік було використано для кращого вираження сюжету, краси рідного краю. На початку зустрічі проведена тематична бесіда, де діти ознайомилися з українськими державними символами. По завершенню батьки з цікавістю та великим задоволенням розглядали роботи, майстерно зроблені дітьми та радо спілкувалися з дітьми.

А напередодні Дня Незалежності України в Оболонському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями пройшов майстер-клас з паперу та виготовлення аплікацій на тему «Українські мотиви». Діти створювали аплікації, прикрашаючи глечики квітковими орнаментами, згадавши і про традиції українського народу в оздобленні речей побуту. Учасники майстер-класу та спеціалісти були задоволені отриманими результатами та раділи цікавому спілкуванню.

Не менш пізнавальними і корисним для розвитку дрібної моторики рук, уяви та розвитку творчих здібностей дітей виявилися й майстер-класи на базі Деснянського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Діти та їх батьки із задоволенням виготовили браслет із бісеру та дерево з бісеру “Чарівна берізка”.

На майстер-клас до Дня Незалежності України “Ми діти твої, Україно” у Солом’янському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями діти, молодь разом з батьками та соціальними педагогами виготовили спільний плакат-аплікацію «Прапор України», а також за допомогою фетру, стрічок та клею «Серце України». Адже, «Серце України» – для кожного»! Досвід проведення майстер-класів буде продовжено.