Головна > Анонси > Виклики часу долаємо разом! Майстер-клас «Особливості соціальної роботи з учасниками АТО/ООС, їхніми сім’ями, вдовами, а також сім’ями героїв «Небесної сотні»

Виклики часу долаємо разом! Майстер-клас «Особливості соціальної роботи з учасниками АТО/ООС, їхніми сім’ями, вдовами, а також сім’ями героїв «Небесної сотні»

Олексій одразу і не згадає, коли вперше зустрівся з працівниками Центру соціальних служб, але точно знає, що ця зустріч кардинально змінила його життя. Зараз він демобілізований боєць АТО/ООС, майданівець, чоловік і батько, людина, як має свідому громадянську позицію: «Я людина проста, я люблю свою Батьківщину і хочу її захищати». Але непростим був життєвий шлях чоловіка. На жаль, мати його, 2-місячного, викинула у смітник, потім був дитячий будинок, пізніше втрачене житло, вулиця, проблеми з міліцією, життя без документів, друзів, сім’ї та підтримки. І зараз є певні проблеми з залежністю, непорозуміння у сім’ї, але поруч соціальні працівники, які знов допоможуть, підкажуть, спрямують.

У кожного клієнта свій біль, свої проблеми. Щоб ефективно допомагати соціальні працівники столиці повинні постійно підвищують свій професійний рівень.

11 вересня 2019 року з 11.00 до 13.00 на базі Солом’янського РЦСССДМ (вул. М. Кривоноса, 21) відбудеться майстер-клас: «Особливості соціальної роботи з учасниками АТО/ООС, їхніми сім’ями, вдовами, а також сім’ями героїв «Небесної сотні». Майстер-клас проводитиме провідний фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ Солом’янського району, кандидат у Майстри соціальної роботи Денисова Оксана.

Запрошуємо працівників ЦСССДМ м. Києва, представників партнерських організацій отримати новий досвід, відвідати майстер-клас! Вхід вільний.

До уваги учасників АТО