Головна > Анонси > ПРЕС-АНОНС СТАРТ АКЦІЇ «НЕ ЗАБУДЬ ПРИВІТАТИ» Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА оголошує старт міської новорічної акції «Не забудь привітати».

ПРЕС-АНОНС СТАРТ АКЦІЇ «НЕ ЗАБУДЬ ПРИВІТАТИ» Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА оголошує старт міської новорічної акції «Не забудь привітати».

З 19 до 26 грудня волонтери-помічники св. Миколая адресно вітатимуть юних киян – клієнтів мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва, які не мають змоги відвідувати виїзні новорічні заходи (маломобільні діти).

Аби подарувати справжнє свято малечі вдома, свою роботу розпочне «Школа помічники св. Миколая». Зокрема, 10 грудня відбудеться начальний семінар, де волонтери отримають спеціальні знання для здійснення адресного привітання, особливостей взаємодії з дітьми з інвалідністю, власної безпеки під час роботи, відпрацюють навички комунікації та анімації.

Приєднатися до загальноміська акції «Не забудь привітати», можна здійснивши реєстрацію за посиланням https://docs.google.com/forms/d/19bqqmxo-9qhsMDd5cdSE-XjS7y4-ZXKo83U9MNsfedk/edit.

Загалом для дітей клієнтів мережі ЦСССДМ столиці, у рамках акції «Не забудь привітати», відбудеться низка святкових соціокультурних заходів: новорічні вистави та новорічні вечірки для дітей та молоді з інвалідністю, сімейний перегляд мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб (переселенців) у кінотеатрі «Київська Русь» та ін., де помічники св. Миколая будуть допомагати створювати чарівну атмосферу свята.

Підтримка волонтерського руху, співпраця з громадськими організаціями та вищими навчальними закладами традиційно є пріоритетним напрямом діяльності Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Чим більше небайдужих молодих людей, які згодні дарувати частинку свого серця тим, хто цього потребує, залучено до соціально-корисних справ і в свята, і в будні, тим менше самотніх, позбавлених підтримки та уваги мешканців столиці.

Нагадуємо, 5 грудня-міжнародний день волонтера.

Запрошуємо представників ЗМІ поширити інформацію про акцію!

Шабатіна Анна 097-528-96-09; 093-858-68-15; 456-77-81