Фотогалерея
Золота рибка 2013Золота рибка 2013 (9)
Не забудь привітатиНе забудь привітати (13)
Консультаційний пункт ЦСССДМ що до надання послуг переселенцям з АР Крим там м. СевастопольКонсультаційний пункт ЦСССДМ що до надання послуг переселенцям з АР Крим там м. Севастополь (10)
Консультаційний пункт із соціальних питань для кримчанКонсультаційний пункт із соціальних питань для кримчан (12)
 Діти та молодь з інвалідністю відвідали Великодні майстер-класи Діти та молодь з інвалідністю відвідали Великодні майстер-класи (39)
Навчимо бути батьками!Навчимо бути батьками! (6)
Акція «Великдень- Святий день» для дітей та молоді з інвалідністюАкція «Великдень- Святий день» для дітей та молоді з інвалідністю (11)
"Витоки"-2014 (13)
XXIV  збір-похід  XXIV збір-похід "Козацькими шляхами 2014" (23)
На зустрічі переселенців з чемпіоном світуНа зустрічі переселенців з чемпіоном світу (7)
Юнь Києва запрошує в Країну Миру та ДобраЮнь Києва запрошує в Країну Миру та Добра (17)
Кращий молодий  соціальний працівник  - 2014Кращий молодий соціальний працівник - 2014 (28)
«Запали свічку нашим Героям»«Запали свічку нашим Героям» (10)
День працівника соціальної сфери - 2014День працівника соціальної сфери - 2014 (20)
Форум  делегатів дитячих прав присвячений 25 - річниці Конвенції ООН про права дитиниФорум делегатів дитячих прав присвячений 25 - річниці Конвенції ООН про права дитини (18)
ХХIІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями „Повіримо у себе”. ХХIІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями „Повіримо у себе”.  (16)
Новорічні заходи - 2014 Акція Новорічні заходи - 2014 Акція "Не забудь привітати"" (76)
"Ялинка бажань. Ти здатен на диво!"  (6)
Соціальні служби звітують перед громадоюСоціальні служби звітують перед громадою (11)
"Благодать натхнення" для наших захисників" (9)
Заходи щодо вшанування памяті загиблих на МайданіЗаходи щодо вшанування памяті загиблих на Майдані (16)
Великдень 2015Великдень 2015 (7)
VІІ Київський міський фестиваль зі спортивної рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату „Золота рибка”VІІ Київський міський фестиваль зі спортивної рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату „Золота рибка” (17)
XXV Ювілейний всеукраїнський збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій, волонтерських загонів „Козацькими шляхами” під гаслом  «З Україною в серці»XXV Ювілейний всеукраїнський збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій, волонтерських загонів „Козацькими шляхами” під гаслом «З Україною в серці» (23)
"Фестиваль дитячої творчості "Діти разом" (8)
«Літне оздоровлення дітей - клієнтів ЦСССДМ м. Києва-2015. ЛНТ «Витоки».«Літне оздоровлення дітей - клієнтів ЦСССДМ м. Києва-2015. ЛНТ «Витоки». (18)
"Сімейна риболовля" для учасників АТО та членів їх сімей (15)
"Юь Києва запрошує" під гаслом "Місто відкритих людей"  (31)
"Кращий молодий соцыальний працівник м. Києва"-2015 (10)
День працівника соціальної сфери_2015День працівника соціальної сфери_2015 (15)
Фестиваль «Повіримо у себе»-2015Фестиваль «Повіримо у себе»-2015 (20)
"Хода волонтерів та представників громадських організацій-помічників св. Миколая" (14)
" Візит заступника голови КМДА Старостенко Г.В. до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю Солом'янського району" (15)
Міжнародна науково-практична конференція: «Сучасна сім’я. Профілактика ризикованої поведінки»Міжнародна науково-практична конференція: «Сучасна сім’я. Профілактика ризикованої поведінки» (26)
XXVІ збір-поход «Козацькими шляхами»: вперше участь дітей - переселенців, новий рекорд України та скаутські традиціїXXVІ збір-поход «Козацькими шляхами»: вперше участь дітей - переселенців, новий рекорд України та скаутські традиції (37)
"Фестиваль сімейних цінностей" (9)
«Фестиваль сімейної рибної ловлі» для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей«Фестиваль сімейної рибної ловлі» для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей (21)
«Фестиваль сімейної рибної ловлі» для демобілізованих учасників АТО зі столиці та їх родин 2016«Фестиваль сімейної рибної ловлі» для демобілізованих учасників АТО зі столиці та їх родин 2016 (23)
 "Юнь Києва запрошує"-2016 (23)
«Кращий молодий соціальний працівник» 2016«Кращий молодий соціальний працівник» 2016 (8)
ХХV ювілейний Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»-2016ХХV ювілейний Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»-2016 (9)
 
Powered by Phoca Gallery