Деснянський районний у м. Києві центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді

У Деснянському районі мешкає більше 350 тис. осіб. Відповідно людей, які потребують допомоги у вирішенні складних життєвих задач велика кількість. Саме тому метою нашої діяльності є благополуччя людей шляхом надання комплексу безоплатних, конфіденційних, добровільних соціальних послуг дітям та сім’ям з дітьми в складних життєвих обставинах.
Без професійної допомоги важко вирішити складні питання. Адже, можливо, Вам потрібні  поради відразу декількох спеціалістів - консультація юриста, психолога, поради соціального педагога та ін. Саме в нашому Центрі Ви відразу отримаєте  комплексну професійну та безкоштовну допомогу!
Якщо Вам відомі сім’ї, що мешкають в Деснянському районі і потребують допомоги - підкажіть їм наші телефони чи повідомне нас про людей, які потребують підтримки, можливо цим Ви врятуєте чиюсь долю! Ми не розголошуємо відомості про особисте  життя наших клієнтів.
Наші контакти:
1.Адреса Центру: вул. Сабурова 8 , Їхати: від ст. метро «Петрівка» авт. №21 до зуп. «Блок послуг» або від ст. метро „Шулявська” маршрутними таксі до зуп. «Блок послуг».
Контактні телефони Центру: тел./ fax 515-66-00
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
2.Допомога залежним та членам їх родин
До Ваших послуг:
• Первинне анонімне, безкоштовне консультування наркозалежних та членів їх родин
• Направлення на безкоштовне отримання медичних послуг 
• Група підтримки для співзалежних
• Денний стаціонар (не медикаментозна програма).
Контактна особа: Коваленко Світлана Леонідівна. 
Адреса: вул. Сабурова, 20, тел.:532 – 74 – 38.
3. Соціальна  реабілітація дітей та молоді з особливими потребами:
Заклад соціального обслуговування „Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями” Деснянського району
Контактна особа: Сакало Інна Іванівна
вул. Мілютенка, 10 А, тел 513-15-67 (див. розділ „Заклади соціального обслуговування)

 

Спеціалісти Деснянського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за напрямками роботи

№ п\п

ПІП спеціаліста

Напрям роботи

Кабінет\години прийому

1.

Альтман

Дмитро Володимирович

Директор

к. № 10\ прийом громадян щопонеділка та щосереди з 14 до 18 год.

2.

Тимофєєва Марія Василівна

 

Заступник директора

к. № 7\ прийом громадян  щосереди з 14 до 18 год

3.

Кривошеєв Євген Миколайович

Начальник відділу організаційно-методичного забезпечення

к. № 9\ Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. З 9.00 до 16.45

4.

Борошенко Лариса Євгенівна

Секретар

к. № 9 \ Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. З 9.00 до 16.45

5.

Климчук Інна Петрівна

В.о. головного бухгалтера

к. № 8\ Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. З 9.00 до 16.45

6.

Єфісько Ніна Петрівна

Начальник відділу соціальної роботи, надання консультацій з питань створення ПС\ДБСТ

к. № 4\Пн.-чт. З 9.00 до 18.00

Птн. З 9.00 до 16.45

7.

Рудченко Ольга Миколаївна

Робота з сім'ями в сжо

к. № 4\ Пн.-чт. З 9.00 до 18.00

Птн. З 9.00 до 16.45

8.

Коваленко Світлана Леонідівна

Робота з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі

к. № 5\ Пн.-чт. З 9.00 до 18.00

Птн. З 9.00 до 16.45

9.

Матусевич Руслан Миколайович

Юрисконсульт

к. № 5\Пн., Ср., Птн. з 9.00 до 16.00

10.

Амірова Євгенія Вадимівна

Психолог\Проведення консультацій з питань жорстокого поводження в родині

к. № 3\Пн., Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. з 9.00 до 16.45

11.

Компанцева Єлизавета Сергіївна

Психолог\Проведення консультацій щодо проблем у родині

к. № 3\ Пн., Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. з 9.00 до 16.45

12.

Безсмертний Юрій Михайлович

Психолог\Проведення консультацій з питань проблем алко-, наркозалежності

Сабурова, 20

Попередньо телефонуйте:

532-74-38

13.

Алмазова Христина Олександрівна

Головний спеціаліст відділу\Координація роботи клубів за місцем проживання, волонтерська діяльність

к. № 3\ Пн., Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. з 9.00 до 16.45

14.

Раєвська Наталя Гаврилівна

Соціальний педагог\Організація культурного відпочинку

к. № 5\ Пн.- Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. з 9.00 до 16.45

15.

Кліванська Юлія Георгіївна

Соціальний педагог\Координація інформаційно-методичної діяльності

к. № 7\ Пн.- Чт. з 9.00 до 18.00

Птн. з 9.00 до 16.45

 

Дітей із сімей загиблих учасників АТО привітали з новорічно-різдвяними святами


За сприяння благодійної організації «Світ без залежності» працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району привітали дітей із сімей загиблих учасників АТО з новорічно-різдвяними святами. Під час зустрічі діти отримали подарунки, які було зібрано в рамках  благодійного соціального проекту «Ялинка бажань. Кожен здатен на диво». Діти щиро раділи привітанням та із задоволенням демонстрували власні таланти – співали, декламували вірші, танцювали.

«Ми в неоплатному боргу перед вашими родинами і зробимо усе можливе, аби ви та ваші рідні ніколи не були обділені турботою. Пам'ять про героїзм та подвиг ваших батьків залишиться в пам'яті українців», – говорить директор Центру Дмитро Альтман.

Майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас для дітей з інвалідністю

14 грудня 2015 року у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району  організовано проведення новорічного майстер-класу майстриня для та молоді з інвалідністю. Під пильною увагою народної майстрині Валентина діти спільно з батьками з солоного тіста виготовляли веселих сніговиків, які будуть радувати всіх на чудовій ялинці  та «ніколи не розтануть».

и 

«Для діток виготовлення виробів із солоного тіста  не тільки цікаве, але ще і дуже корисне заняття, оскільки дрібна моторика рук безпосередньо пов'язана з розвитком мови, мислення, уваги, уяви, зорової і рухової пам'яті. Окрім цього будь-яка спільна творчість зближує»- зазначив директор  районного центру соцільних служб  Дмиторо Альтман.

Після закінчення майстер- класу кожна дитина отримала безкоштовно дитячий набір «Хеппі Міл», де окрім смачного обіду знаходилась і  цікава книжка.

«Вечір відпочинку» для дітей з інвалідністю та їх батьків

Напередодні Міжнародного дня інвалідів, 2 грудня 2015 року, Деснянським районним у м. Києві Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено дозвілевий захід для дітей з інвалідністю, які перебувають на обліку Центру та їх батьків.

Під час зустрічі проводилися цікаві конкурси та ігри, до участі у яких волонтер Центру Вікторія залучила всіх дітлахів. А як захопливо було разом з  батьками  відгадували загадки!  Діти чудово провели час, отримали масу вражень від ігор та спілкування. Протягом усього вечора було чути радісний сміх та з облич присутніх не сходили щирі посмішки. А наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки.

«Веселі конкурси, спілкування, призи й солодощі, а ще радість і усмішки – зовсім небагато потрібно дітям, щоб відчути себе щасливими й потрібними»- зазначив директор Деснянського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дмитро Альтман.

«Захисти життя, бо ще не пізно!»


2 грудня 2015 року Деснянський районний Центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді спільно з бібліотекою №151 Централізованої бібліотечної системи Деснянського району провів виховний захід «Захисти життя, бо ще не пізно!» для учнів загальноосвітнього навчального закладу №276 району. Захід проведено з нагоди Всесвітнього дня солідарності з ВІЛ-позитивними.

Під час зустрічі соціальні працівники та представники бібліотеки ставили перед собою завдання сформувати у школярів уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІД, особистісну та соціальну компетентність дітей щодо інфікування, формування бажання дотримуватися правил здорового способу життя та  практику використання контрацепції під час статевих стосунків. Окрім цього була приділена увага формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ.

У ході виховного заходу діти проявили неабияку поінформованість про небезпеку вірусу імунодефіциту людини та взяли активну участь в інтерактивній грі: «Ситуації, в яких ми ризикуємо». Школярі шукали відповіді на питання: «Чи відповідальна людина за наслідки своїх дій?» у різних життєвих ситуаціях та формували позитивний варіант розвитку подій.

Найбільш  активні учасники гри були нагороджені призами, але найважливішим подарунком повинно стати щасливе та безпечне майбутнє підростаючого покоління-надії нашої країни!

У Деснянському районі пройшов флеш-моб «Відповідальність починається з мене»


27 листопада 2015 року учні загальноосвітніх шкіл №292, №294 Деснянського району сьогодні у парку «Молодіжний» взяли участь у флеш-мобі «Відповідальність починається з мене», який проходив в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Організатори заходу – Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району, Управління освіти та ГО «Світ без залежності» Деснянського району.

«Акція спрямована на утвердження здорового способу життя серед молоді. За допомогою такої нетрадиційної форми сьогодні молодь Деснянського району ще раз сказала «Ні!» сигаретам, алкоголю та наркотикам. Молодь – за здоровий спосіб життя», – зауважує один з організаторів заходу, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району Дмитро Альтман.

Більшість учасників флеш-мобу займаються різними видами спорту в гуртках та секціях, надають перевагу здоровому способу життя, до чого і закликають молодь Деснянського району.

Ясина Котуля, учениця 9-б класу 294-ї школи Деснянського району довгий час займалася гімнастикою, зараз надає перевагусиловим видам спорту і здоровому харчуванню. «Відповідальність дійсно починається з кожного. На мою думку, якщо кожний молодий юнак чи дівчина усвідомлять, що здоровий спосіб життя починається з їх думок та вчинків, суспільство позбудеться таких явищ, як наркоманія та алкоголізм», – говорить дівчина.

Учень 9-б класу 292-ї школи Владислав Галатенко, вже більше п’яти років займається футболом, і хоча планує в майбутньому присвятити себе it-технологіям, заняття спортом продовжуватиме. «Не курю, не п’ю, і нікому не раджу. З радістю беру участь у флеш-мобі. Сподіваюся, він – ще один крок у приверненні уваги молоді до здорового способу життя», – говорить Владислав.