Дніпровський районний в місті  Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


 

 

 

 

 

 

 

Директор

Клаузер Тетяна Володимирівна

Заступник директора-начальник відділу

Коломієць Наталія Миколаївна

Головні спеціалісти

Шелехова Любов Вікторівна 
Забава Світлана Миколаївна

Капаницька Юлія Анатоліївна

Салівон Олена Степанівна

Фахівці із соціальної роботи

Варварич Оксана Тарасівна

Корольова Ольга Миколаївна

Кабацька Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст - юрисконсульт

Овадіс Лідія Петрівна

Адреса:

02183, м. Київ, бульвар Перова, 56

Тел. /факс

512-01-71, 510-55-93, 512-23-48

Електронна адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи

Понеділок – п’ятниця – 9.00-18.00
Обідня перерва: - 13.00-13.45

Дніпровський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створений в 1999 році.

Основна мета роботи фахівців Центру – соціальна підтримка сімей з дітьми, що перебувають в складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. До роботи з родинами, які перебувають в складних життєвих обставинах залучені фахівці із соціальної роботи, психологи, консультанти з хімічної залежності, юрист.

З метою наближення фахівців до місця проживання родин, в підліткових клубах за місцем проживання та на базі самого Центру (бульвар Перова 56) організовано роботу консультативних пунктів, в яких спеціалісти ведуть  прийом двічі на тиждень.

Для зручності територія району розділена між групами фахівців по мікрорайонам.

Комплексна соціальна підтримка здійснюється через мережу спеціалізованих формувань:

„Служба соціальної підтримки сімей ”  - спеціалісти якої допомагають сім’ям, які з певних причин опинилися у кризі, шляхом надання адресної соціальної допомоги та здійснення соціального супроводу. для поліпшення життєдіяльності, подолання життєвих труднощів, формування здатності сім¢ї самотужки долати свої проблеми, збереження, підвищення її соціального статусу.

Адреса:

02183, м. Київ, бульвар Перова, 56

Телефон:

512-01-71, 512-23-48

Основні завдання

 • Надання соціально - педагогічних, психологічних, юридичних консультацій  та здійснення  соціального супроводу сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах;  підтримка родин переміщених  з  тимчасово окупованих територій та зони проведення АТО;
 • Соціально-психологічна підтримка членів родин військовослужбовців які несуть службу в зоні АТО;  військовослужбовців, які повернулись із зони проведення АТО;
 • Соціальне супроводження прийомних та опікунських сімей;
 • Соціальна підтримка дітей – сиріт, та дітей позбавлених батьківської опіки,
 • Соціальний патронаж дітей – сиріт, які перебувають в  інтернат них закладах та навчаються ВПУ.
 • Попередження раннього соціального сирітства;
 • Попередження насильства в сім’ї;
 • Соціальна підтримка неповнолітніх та молоді, які засуджені до покарань непов’язаних з позбавленням волі;
 • Літнє оздоровлення;

Організація та проведення змістовного дозвілля.

"Ефір 20.08.15 Козинської Н.-С.В. психолога Дніровського РЦСССДМ по комп. залежності"

https://www.youtube.com/watch?v=HEvU7RmOv-U

”Служба соціально-профілактичної роботи” – підтримка сімей в контексті проблем алкогольної залежності. Діяльність реабілітаційної програми спрямована на надання адаптаційної соціальної допомоги особам, які зловживали алкоголем та іншими психоактивними  речовинами та членам їх родин. Дана реабілітаційна програма є програмою духовного розвитку людини і не пов’язана з релігіями, сектами чи політичними організаціями, її єдина задача допомогти людям, які більше не можуть жити в пекельному світі алкоголізму. Програма є безкоштовною, вечірньою і не передбачає ізоляції хворого.

Адреса:

02183, м. Київ, бульвар Перова, 56

Керівник програми, консультант з хімічної залежності

Іванов Володимир Олексійович

Консультант з хімічної залежності

Старков Денис Юрійович

Консультант з хімічної залежності

Безсмертний Юрій Михайлович

Телефон:

512-23-48

e-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік  роботи

Понеділок – п’ятниця  З 16.00 – 21.00, субота з 10.00-14.00

Основні завдання

 • Надання консультативної допомоги алко / наркозалежним та членам їх сімей;
 • Проведення з алкозалежними, які успішно пройшли мотиваційне індивідуальне консультування циклу занять на основі програми „12 кроків”;
 • Організація та проведення груп взаємодопомоги АА.


Інтерв'ю Старкова Д.Ю.-психолога Дніпровського РЦСССДМ- щодо питань алкозалежності на телеканалі "Соціальна країна" (13.08.15)"

„Центр соціально – психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями ”- метою якого є надання безкоштовних соціальних послуг дітям-інвалідам та членам їх сімей. Особливі потреби і обмежені можливості дітей породжують перед їх родинами цілий комплекс специфічних проблем. Діти мають можливість відвідувати  Центр щодня з 10.00 години до 16.00. Спеціалісти, що працюють в Центрі (корекційний педагог, соціальний педагог, психолог) надають кваліфіковані послуги  проводять реабілітаційні заняття. Протягом року відбуваються різноманітні соціокультурні заходи: відзначення календарних свят, привітання іменинників, екскурсії, виставки творчих робіт. Діти запрошуються на вистави (театральні, циркові) та заходи, які організовуються Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Традиційним є проведення в Дніпровському районі щорічного фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе».

Адреса:

Вул. Райдужна, 51 (підлітковий клуб за місцем проживання «Ровесник»)

Педагог - організатор

Петровська Наталія Анатоліївна

Телефон:

540-02-81

Графік роботи

Понеділок – п’ятниця  з 10.00 – 16.00 год.

Основні завдання

 • Раннє виявлення, соціальна підтримка та супровід сімей, які виховують дітей та молодь з особливими потребами.
 • Розвиток творчих здібностей молодих інвалідів, засобами мистецтва.
 • Організація змістовного дозвілля, виставок, фестивалів творчості.
 • Надання безкоштовної консультативної допомоги (соціального педагога, психолога,  колекційного педагога)

Крім основних напрямків роботи спеціалісти Центру проводять тренінгові заняття з питань первинної профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, формування і популяризації сімейних цінностей для соціальних педагогів навчальних закладів району, педагогів - організаторів підліткових клубів за місцем проживання, сім’ям, добровільним помічникам на громадських засадах, спеціалістам громадських та  благодійних організацій соціального спрямування.

Щороку до спеціалістів Центру звертається близько 3000 осіб – це мешканці Дніпровського району м. Києва, які відносяться до соціально-незахищених категорій (малозабезпечені, багатодітні, неповні родини; родини які виховують дитину або молоду людину з особливими потребами; діти – сироти,  та діти позбавлені батьківського піклування; опікунські  та прийомні родини, особи які мають проблеми із залежністю та їх родичі). 
Ведеться єдиний облік сімей Дніпровського району м. Києва, які опинилися у складних життєвих обставинах. З метою обстеження житлово-побутових умов, надання соціально-педагогічної допомоги та контролю за дотриманням членами  родин , що перебувають в складних життєвих обставинах домовленостей за  угодами про соціальний супровід, спеціалістами «Служби підтримки сімей» здійснюються соціальні інспектування та візити в родину. Для сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, спільно з громадськими та благодійними організаціями  проводяться  культурно-масові заходи до державних та календарних свят.

Дніпровський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  працює протягом 14 років, допомагаючи населенню у вирішенні соціальних проблем. З тих пір пройшло немало часу, багато зроблено, багато планується зробити: допомогти, підтримати, зрозуміти.  
Соціальна робота є одним з пріоритетних  видів діяльності а соціальний працівник – єдина професія, що представлена широким спектром спеціалізації - це функції соціального педагога та психолога, правовий захист клієнта та соціальна підтримка. Діяльність соціального працівника – це зона  довіри між людьми, шлях до їх взаєморозуміння та взаємодопомоги.

Якщо ви потрапили в складну ситуацію та самотужки  не можете подолати свої проблеми, чи можливо просто потрібна консультація юриста, психолога, соціального педагога звертайтеся до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:

бульвар Перова, 56 або за телефоном: 512-01-71, 510-55-93
e-mail: dnssm15@gmail.com.

„Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання”


Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання – заклад мережі позашкільної освіти та соціальної роботи за місцем проживання Дніпровського району м. Києва створений на базі підліткових клубів, існує з 7 вересня 2004 року.
Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання (далі ЦМП) здійснює навчання і виховання дітей та молоді у позаурочний час – виявляє та сприяє розвитку різнобічних інтересів і потреб дітей та молоді; організовує: навчальний, виховний  процес, дозвілля, спортивно-оздоровчу, технічну, естетичну та соціальну діяльність. Клуби відвідують діти від 5 до 18 років, молодь, дорослі. 
В Центрі працює 30 клубів, з них 17 клубів з естетичним напрямком роботи, та 13 клубів спортивного напрямку.

Адреса:

02183, м. Київ, бульвар Перова, 56

Телефон:

540-03-11

Директор

Бовсуновський Олександр Михайлович

Заступник директора

Дружченко Ірина Петрівна

Графік роботи

Понеділок – четвер з 10.00 – 17.00 год. 
п’ятниця   з 10.00 – 16.00

Основні завдання

 • Проведення гурткової та секційної роботи в підліткових клубах за місцем проживання естетичного та спортивного напрямку.
 • Організація змістовного дозвілля дітей та молоді (виставок, конкурсів, фестивалів, змагань, екскурсій та ін.. )

ПІДЛІТКОВІ КЛУБИ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

Назва клубу

Педагог-організатор

Телефон

1

„Альтернатива”

вул. С.Лазо, 5а

Тарасевич Тетяна Альфредовна

576-70-09 роб., 576-72 90 дом.

-095-875-07-26 моб.

2

„Гренада”

вул. Райдужна,51

Ковалівська Оксана Олександрівна

540 03 91 роб., 543-64-16 дом.

-067-895-43-89 моб, -063-316-11-11 моб

3

„Дружба”

б-р Давидова, 1/5

Конуп Лариса Петрівна

295-27-53 роб.

-097-870-12-23 моб.

4

„Еврика”

Русанівський бульвар,1

Дерій Тетяна Миколаївна

295-68-78 роб.

067-765-10-03 моб.

5

„Ентузіаст”

вул. Ентузіастів, 11

Рощіпкіна Валентина Олександрівна

295-67-44 роб., 550-73-65 дом.

-063-377-51-14 моб.

6

„Компас”

пр-т Воз’єднання,20/2

Маслова Наталія Вікторівна

292-12-39 роб., 550-76-43 дом.

-063-203-05-95 моб

7

„Маяк”

вул. Райдужна,51

------

540 03 91 роб.

8

„Орлятко”

вул. Луначарського, 3-г

Романенко Сергій Володимирович

516-96-71 роб., 516-71-12 дом.

-095-884-64-57 моб

9

„Райдуга”

пр-т Гагаріна,5/2

Берлова Наталія Миколаївна

558-25-27 роб., 565-76-25 дом.

-063-217-71-00 моб.

10

„Райдуга”

пр-т Ватутіна,4-а

Золотухіна Тетяна Едуардівна

542-52-07 роб.

-063-765-02-67 моб.

11

„Ровесник”

вул. Червоноткацька, 27/2

Дмитрієв Ігор Анатолійович

296-69-85 роб., 510- 15-98 дом

-093-487-41-94 моб,- 066-310-69-47 моб

12

„Ровесник”

Реабілітац.центр

вул. Райдужна,51

Назаренко Тетяна Миколаївна

540-02 -81 роб., 468-38-47 дом.

-067-656-08-85 моб.

13

„Світоч”

вул. Малишка,25/1

Соколенко-Морозова  Наталія Миколаївна

543-62-32 дом.

-067-527-53-55 моб.

-063-243-97-60 моб.

14

„Темп”

вул. Миропільська, 13-а

Ярославська Діна Єфимівна

549-00-68 роб., 411-38-50 дом.

-097-398-55-46 моб.

15

„Червоні вітрила”

вул. Райдужна,51

Абазадзе Галина Михайлівна

540-49-39 роб., 544-14-51 дом.

-067-941-25-77 моб

16

„Атлант”, „Орлятко”

б-р Перова,42

Кушнеров Віктор Аркадійович

510-89-48 роб., 534-68-98 дом

-097-157-67-34 моб.

17

„Бригантина”

вул. Серова,28

Новіченко В.С.

098-459-58-92 моб.

Коваленко Геннадій Борисович

542-81-40 роб., 541-09-23 дом.

-050-656-82-91 моб.

18

„Витязь”

вул. Луначарського,20

Бібік Руслан Вікторович

516-85-26 роб., 516-84-25 дом.

-067-937-40-81 моб.

19

„Горизонт”

вул.Чудновського,8-а

Федоров Олександр Юрійович

292-11-84 роб., 559-39-65 дом.

-096-489-72-28 моб.

20

„Лівобережний”

вул. Флоренції,12-б

Безмаль Анатолій Васильович

517-74-70 роб., 295-01-40 дом.

-097-109-67-92 моб.

21

„Олімпієць”

вул. Райдужна,51

Брик Олена Валеріївна

540 03 91 роб., 243-22-80 дом.

093-927-55-23 моб

22

„Ракетка”

пр-т Тичини,15

Гусак Юрій Володимирович

553-16-04 роб.

-096-701-82-35 моб.

-093-325-77-67 моб.

-095-177-00-84 моб.

23

„Робінзон”

вул. Будівельників, 32/2

Шепнівський Олександр Миколайович

292-13-89 роб., 558-14-70 дом.

-067-707-43-23 моб.

24

„Ровесник”

вул. Пожарського,1

Шостак Людмила Григорівна

296-85-81 роб., 558-55-86 дом.

-099-227-41-31 моб.

-050-228-92-33 моб.

25

„Рубін”

вул.Серафімовича,11

Городнічов Сергій Михайлович

553-06-40 роб., 550-46-48 дом.

-050-999-09-99

-067-407-32-88 моб.

26

„Час вперед”

пр-т А.Навої,76

Олєйнікова Тамара Володимирівна

542-51-17 роб., 574-13-65 дом.

-067-722-92-84 моб.

27

„Факел”

вул.Запорожця,7

Алієв Закір Наджаф Огли

512-12-04 роб., 518-61-12 дом.

-097-317-75-35 моб.


 

Лікуємо душу через творчість


11 травня 2016 року в рамках щорічної благодійної програми «Вірою, Надією єдині» БО «Міжнародна Пасхальна асамблея» родини з дітьми, що знаходяться під опікою Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали майстер – клас «Монотипія». У заході взяли участь неповні та багатодітні сім’ї, родини, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї внутрішньо переміщених   з Луганської та Донецької обл., АР Крим, члени  сімей, тих, хто перебуває в АТО. Майстер-клас  пройшов  у  приміщенні клубу за місцем проживання «Ровесник», на базі якого реалізується соціальна програма «Центр соціально – психологічної реабілітації для дітей з особливими потребами». Після майстер – класу, вдосталь намалювавшись, діти з задоволенням подивилися концерт.

Вже кілька років поспіль Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва ефективно впроваджується система заходів соціокультурної реабілітації, розвитку творчих здібностей дітей та молоді з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Системно  проводяться екскурсії, майстер-класи, літературні вечори, клуби спілкування молоді, тематичні свята та інші заходи.

«І новому навчайтесь, і свого не цурайтесь»


27 та 28 квітня 2016 року спеціалісти Дніпровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали Міжнародну практичну конференцію під назвою: «Сучасна сім’я. Профілактика ризикованої поведінки». Окрім нових знань та плідного спілкування з професіоналами різних галузей дотичних до вирішення проблем сім’ї, порадувало, те,  що свій досвід на широкий узагал зміг достойно представити і співробітник Центру. Спеціаліст з хімічної залежності центру, Майстер із соціальної роботи Старков Д. представив свій майстер – клас на тему: «Мотиваційна робота із залежними особами», де були розглянуті  питання щодо роботи з ефектом «вивченого безсилля», принципи та техніки мотиваційної роботи на різних етапах профілактики та психотерапії залежностей.

Подарунок до Великодня


Напередодні Великодня Благодійний фонд «Фенікс – 2015» надав  святкові продуктові набори родинам, які перебувають в складних життєвих обставинах, а саме – сім’ям, які виховують дітей з функціональними обмеженнями, сім’ям, де є учасники АТО, внутрішньопереміщеним родинам, які стоять на обліку в Дніпровському районному в місті Києві центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Важливо творити добро і воно тобі повернеться сторицею!

Відкриття сімейного клубу для батьків і дітей Дніпровського району

13 квітня 2016 року в приміщенні Центральної районної бібліотеки ім. П.Г.Тичини ЦБС Дніпровського району м. Києва відбулося відкриття сімейного клубу для батьків і дітей. Ідея організувати клуб виникла в рамках пілотного соціального проекту «Здорова родина - щаслива дитина», який здійснюється в Києві за участю волонтерів МО «Агапе», БО «Фонд допомоги ближньому» за підтримки Служби у справах для дітей та сім'ї м. Києва. З підтримкою проекту в якості волонтерів виступили і співробітники Дніпровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей там молоді. Основна мета зустрічей  - надання соціальної допомоги сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, за програмою «Закони взаємовідносин в сім'ї».

На початку заходу директор ЦБС Дніпровського р-ну Саврасова Галина Геннадіївна провела для гостей міні екскурсію, розповівши про можливості сучасної бібліотеки. А далі учасники клубу познайомилися між собою, дізналися про тематику занять, висловили свої побажання та очікування на майбутнє щодо проведення навчань. Поки батьки спілкувалися, діти весело і з користю проводили час з волонтерами-аніматорами.

Впевнені, що зустрічі в сімейному клубі на базі бібліотеки допоможуть сім'ям зміцнювати відносини та більш продуктивно вирішувати проблеми. В добрий шлях!

«Розвиток послуги патронату над дитиною»- пріоритет  соціальної політики Центрів соціальних служб столиці


1 квітня 2016 року на базі Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  відбувся семінар на тему: «Розвиток послуги патронату над дитиною в контексті Закону України №936 – VІІ від 26.01.2016 року». У семінарі, що проходив в межах проекту: «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей, які тимчасово залишились без батьківського піклування» взяли участь спеціалісти не тільки районного центру соціальних служб, але й Служби у справах дітей Дніпровської РДА. Зустріч відбулася за підтримки менеджеру проектів МБО «Партнерство «Кожній дитині» - Стризі Ларисі Іванівні.

Під час семінару розглядались поняття сімейного патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах,  приділялась увага ролі патронатного вихователя як надавача послуги патронату над дитиною,  розглядався алгоритм прийняття рішень та документування в процесі надання послуги сімейного патронату.

Пошук та популяризація патронатних сімей є пріоритетом діяльності Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  столиці, а  цей семінар є «першою ластівкою» щодо формування механізму патронату на  рівні районів  м. Києва.

«Підзарядка. Як знайти приховані ресурси»


4 лютого 2016 року в Дніпровському районному в м. Києві  центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов семінар – практикум на тему: «Підзарядка. Як знайти приховані ресурси» під керівництвом психолога (психотерапевта) – Безручко Тетяни Яківни. Заняття  було розраховане на спеціалістів та фахівців центру для відновлення та оптимізації власних внутрішніх ресурсів для подальшої успішної професійної роботи в соціальній сфері. Розслабляючись та відпочиваючи, спеціалісти розмальовували мандали, творили власні шедеври, набирались позитивних емоцій, гармонії, внутрішнього балансу та оптимізму!

Жіночий клуб «Ключі» поповнився новими вихованками


23 грудня 2015 року випустилась друга група  жіночого клубу «Ключі», який тривав протягом чотирьох місяців  на базі Дніпровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: б-р. Перова, 56. Клієнтки центру на останній зустрічі виготовляли «Новорічний колаж мрій».  Жінки  отримали дипломи про проходження психологічного проекту під керівництвом психолога (психотерапевта)  -  центру  Безручко Тетяни Яківни.

 

XXV  ювілейний міський Фестиваль творчості дітей та молоді «Повіримо у себе»

З 21 по 28 листопада 2016 року  відбулися відбіркові тури XXV  ювілейного міського Фестивалю творчості дітей та молоді «Повіримо у себе». Близько 3000 талановитих та обдарованих дітей усіх районів міста Києва взяли участь у 9 номінаціях.

29 листопада відбувся святковий гала – концерт, на якому мали можливість виступити найталановитіші переможці міського фестивалю. Всі учасники отримали подарунки від співорганізаторів та спонсорів заходу, кубки переможців, солодощі та сертифікати на отримання продуктових наборів.

На святі були присутні представники державних установ та почесні гості. В Палаці дитячої та юнацької творчості, де відбувалося дійство, діти та почесні гості мали можливість спілкуватись між собою.

Від Дніпровського району приймали участь 65 дітей (із них 3 гурти спеціалізованих шкіл – інтернатів № 18 та 26). Переможцями від нашого району  стали 4  учасники та гурт (13 дітей), а саме:

– Любінецька Ганна – соло, вокально – хоровий жанр.
– Кобяков Микола – вокально – інструментальний жанр.
– гурт вихованців СЗШІ № 18 – виконавче мистецтво – жестова пісня.
– Набіуліна Діана – образотворче мистецтво.
– Полулях Олена – декоративно – ужиткове мистецтво.

Діти та гості фестивалю отримали велике задоволення від святкового концерту та отриманих подарунків.

 

 

 

Новорічні радощі

18 грудня 2016 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулась новорічна феєрія «Пригоди Кирила Кожум’яки». 30 дітей сімей, серед яких багатодітні родини, прийомні сім’ї, сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають під опікою Дніпровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мали змогу відвідати новорічне свято. Всі діти отримали солодкі подарунки та приємні враження.

Свято було ініційоване Благодійним Фондом Петра Порошенка. На дійство завітала Марина Порошенко, яка привітала дітей з новорічними та різдвяними святами.


 

 

 

Миколай буває різним: діти-дітям

19 грудня 2016 року на базі Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді учні середньої загальноосвітньої школи №224 привітали дітей з багатодітних родин зі святом Святого Миколая Чудотворця. Учні подарунки для своїм підопічним подарунки, що складалися із солодощів, канцелярських наборів, м’яких іграшок. Діти зраділи святковим подарункам та щиро вдячні школярам за їх підтримку та небайдужість!!!

Нагадуємо, що до Нового року триває акція «Ялинка бажань» під гаслом «Ти здатен на диво»,  яка реалізується КМЦСССДМ спільно з БО «Благодійний фонд «Незалежна країна».

Волонтери ЦСССДМ м. Києва на базі мережі супермаркетів «Сільпо» пропонують мешканцям столиці купити будь які –подарунки, які потім передаються дітлахам. Ця акція вже не перший рік підтримується Центрам соціальних служб, бо є розуміння, що тільки разом ми здатні зробити щось велике і важливе. Не лишайтеся байдужими, долучайтеся до акції!


Святкові радощі


24 грудня 2016 року, діти з сімей учасників АТО, які перебувають на обліку в Дніпровському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідали святкову ялинку в кінотеатрі  «Київська Русь». Діти мали змогу подивитись мультфільм «Бременські розбишаки», а після перегляду отримали солодкі подарунки.  В очікуванні мультфільму, дітки гралися із «звірятами» –волонтерами КМЦСССДМ, а також робили фото на фоні новорічної ялинки.

У святковому заході взяло участь більше 500 осіб з 10 різних районів м. Києва -клієнтів мережі ЦСССДМ м. Києва. Захід проходив за підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

 


Разом і в радості

10 січня 2017 року на базі Дніпровського РЦСССДМ представники БО "Обновление" привітали спеціалістів центру з Новорічними святами.
Щиро дякуємо за теплі слова, увагу, взаємопідтримку, надхнення, партнерську співпрацю!!!!
Також БО привітали діток з різних категорій сімей, які перебувають на обліку в центрі, провели з ними захоплюючі ігри, конкурси, подарували справжню новорічну казку та подарунки від справжнього Діда Мороза.
Дітки отримали надзвичайні враження. Батьки висловлюють подяку спеціалістам БО "Обновление" за організацію святкового заходу для діточок!!!!


"Посиденьки з психологом" у Дніпровському районі столиці

Для батьків, які виховують дітей з інвалідністю, у Дніпровському районі продовжується робота в межах авторського проекту психолога Т. Безручко під назвою "Посиденьки з психологом". Чергова зустріч відбулася 7 березня на базі «Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями» за адресою: вул. Райдужна, 51.

«На таких тренінгах батьки навчаються трансформувати негативні емоції в позитивні, звільняти енергію болю, виявляти і проживати «приховані» емоції, почуття, образи в безпечному середовищі.  Під час роботи намагаюся використовувати різні методики: арт-техніки, казкотерапію та інші», -зауважує психолог Дніпровського РЦСССДМ, Майстер із соціальної роботи Безручко Тетяна.

Наприкінці зустрічі учасники зізнались, що завдяки теплій, дружній атмосфері та професіоналізму Тетяни почувають себе спокійніше, з’являється рішучість та впевненість у власних силах.

 

 

Щирі посмішки від вдячних дітей


У Центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Дніпровського району під соціальним супроводом перебувала багатодітна родина, яка потрапила в складні обставини та  потребувала підтримки.  Фахівцями Центру був наданий комплекс соціальних послуг спрямованих на мінімізацію та подолання складних життєвих обставин. Зокрема, особлива увага приділялась покращенню соціально-побутових умов проживання членів родини, адже у дітей не було елементарного – комфортного ліжка, що так потрібне для дітей, які ростуть, та їх правильного розвитку.

На щастя, за сприяння Благодійної організації "Оновлення" та її керівника - Тьян Павла соціальні працівники районного центру змогли надати допомогу сім’ї у вигляді двоповерхового ліжка для дітей. Родина щиро вдячна за допомогу, а працівники Дніпровського РЦСССДМ дивлячись на фото щасливих дітей, розуміють, що працюють заради посмішок дітей, за якими майбутнє. Але робота щодо подальшої допомоги сім’ї ще попереду!

 

 

 


«Великодня  композиція»


В центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дніпровського району  відбувся великодній майстер-клас під назвою «Великодня композиція», який провели викладачі  дитячої школи малювання №6 Дніпровського району. В заході взяли участь 13 дітей з сімей клієнтів Центру. Діти розмалювали «Великодні яйця» за допомогою різноманітних технік та прийомів. Всі учасники отримали  знання, позитивні емоції та долучились до українських традицій, які кожен з нас має пам’ятати та підтримувати.  Наприкінці заходу діти створили  виставку з яскравих Великодніх творчих  робіт.

 
Пасхальна вистава для дітей  Дніпровського району столиці


За сприяння Дніпровського районного в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 квітня 2017 року ляльковий театр "Стежинка" знову відкрив свої обійми для клієнтів, що працюють за програмами Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дніпровського району. Актори театру показали дітям та їх батькам цікаву пасхальну театралізовану виставу та подарували жвавий настрій і посмішки. Всі діти отримали подарунки і масу позитивних емоцій. Дякуємо організаторам святкового заходу МБО "Посланець миру" за плідну співпрацю та небайдужість.