Дислокація клубів за місцем проживання
Подільського районного у м. Києві центру соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

№ з/п

Назва

Адреса

Педагог-організатор

Телефон (роб.)

1.

«Парус»

Вул. Андріївська, 8/12

Кокоуліна Світлана Костянтинівна

425-45-71

2.

«Буревісник»

Вул. Введенська, 35

Тимошенко Валентина Михайлівна

0967340555

3.

«Юний турист»

Вул. Ярославська, 31

Мельничук Ольга Миколаївна

425-03-92

4.

«Товариш»

Вул. Копилівська, 31

Агафонова Ольга Петрівна

468-43-50

5.

«Вікторія»

Вул. Межова, 15

Гайслер Ніна Борисівна

434-85-41

6.

«Сяйво надії»

Пр. правди, 4

Смекаленкова Олена Ігорівна

460-59-39
462-06-07

7.

«Юність»

Пров. Квітневий, 4

Лазученко Петро Сергійович

433-42-23

8.

«Романтик»

Пр. Гонгадзе, 20-Є

Золотаренко Валентина Григорівна
Кринична Олена Миколаївна

433-15-77

9.

«Амазонки»

Пр. Гонгадзе, 7-А

Бутенко Тетяна Макарівна

463-51-26

10.

«Виноградар»

Пр. Свободи, 26-Б

Кваша Ірина Володимирівна
Горенко Анна Іванівна

434-35-65
434-81-90

11.

«Ровесник»

Вул. Мостицька, 20

Оникієнко Олена Сергіївна

460-74-43

12.

«Дружба»

Вул. Фрунзе, 8

Ененберг Сергій Леонідович

0661854040

Дислокація клубів за місцем проживання
Подільського районного у м. Києві центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”


з/п

Назва

Адреса

Телефон (роб.)

Педагог-організатор

1

“Олімп - І”

Вул. Фрунзе, 116-А

417-41-47

Барахта Анатолій Тимофійович

2

“Богатир”

Вул. Електриків,
26/30-а, корпус 2

425-60-52

Сукманов Володимир Олександрович

3

“Крайт”

Вул. Костянтинівська, 37

417-25-58

Казаков Олег Володимирович

4

“Лідер”

Пр. Г. Гонгадзе, 32-Г

434-81-40

Лісовий Ігор Степанович

5

“Темп”

Пр. Г. Гонгадзе, 18-В

434-89-96

Веславуцька Тетяна Миколаївна

6

“Арена”

Пр. Г. Гонгадзе, 3-Б

433-32-00

Дмитраш Юрій Валентинович

7

“Олімп - ІІ”

Пр. Правди, 92

434-40-77

Степанчук Петро Іванович

8

“Чемпіон”

Вул. Світлицького,
35-Б

434-41-25

Шелест Ірина Сергіївна
Коваль Ірина Григорівна

9

“Каштан”

Вул. М. Гречка, 10-В

400-85-92

Окрайченко Андрій Вікторович

10

“Нивки”

Вул. М. Гречка, 14

422-06-02

Окрайченко Надія Іванівна

11

“Фортуна”

Вул. Світлицького, 24-А

484-73-00

Овчинін Володимир Леонідович

12

ФК “Поділ”

Вул. Світлицького, 35-Б

434-41-25

Болдирєв Віталій Володимирович