Оболонський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


Адреса центру: 04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 7 Г; 
Тел/факс: 426-87-75, 419-94-79; 
Директор-Дмитрієва Олена Миколаївна.

Вакансії:

Згідно Закону України "Про очищення влади" , Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 14 вересня 2015 року розпочато перевірку щодо Тітової Наталії Олександрівни, спеціаліста І  категорії, 1990 р.н.

Основні завдання:

 • проведення соціального інспектування та соціального супроводу сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах;
 • соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу;
 • надання соціальних послуг підліткам, молоді, які мають різні види хімічних та психологічних залежностей та опинилися в життєвій кризі;
 • соціально-психологічна реабілітація та адаптація у суспільство дітей та молоді з функціональними обмеженнями;
 • соціально-профілактична робота із запобігання правопорушень та інших негативних явищ в молодіжному середовищі;
 • сприяння розповсюдженню соціальної реклами;
 • сприяння розвитку волонтерського руху в районі;
 • організація змістовного дозвілля дітей, підлітків та молоді Оболонського району.
Відділ соціальної роботи

Адреса центру: 04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 7 Г; 
Тел/факс: 426-87-75, 426-66-16.

Основна мета діяльності – здійснення соціальної підтримки та соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Напрями роботи центру:

 • Надання безплатних  соціально – педагогічних, психологічних, інформаційних послуг.
 • Здійснення соціального супроводу  сімей , які опинилися у складних життєвих обставинах:
  • сім’ями, які перебувають на обліку в ССД;
  • сім’ями, де батько сам виховує дитину;
  • робота з матерями – одиначками;
  • робота з багатодітними сім’ями;
  • робота з неповнолітніми та молоддю, які звільняються з місць позбавлення волі, або засуджені до покарання непов’язаних з позбавленням волі;
  • робота з жінками в пологових будинках, які мають намір відмовитися  від дитини;
 • Здійснення соціального супроводження  ДБСТ та прийомних сімей;
 • Соціальна робота з дітьми – сиротами та позбавленими батьківського піклування ;
 • Соціальна робота з учнями старших та випускних класів нтернатнихзакдадів для  дітей –сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • Робота з питань попередження насилля в сім’ї.

Ефір щодо роботи з випускниками інтернатних закладів з числа дітей-сиріт Черкасової Олени Іванівни -головного спеціаліста Оболонського РЦСССДМ, Майстра із соціальної роботи 04.11.15 в ефірі "Соціальної країни"

https://www.youtube.com/watch?v=gYoysDcyA1E

Графік роботи : щоденно з 09:00 - 18:00, перерва 13:00 – 14:00;

Спеціалізоване  формування „Школа Волонтерів”

Адреса центру: 04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 7 Г;
Тел/факс: 426-87-75, 426-66-44

Основна мета діяльності –популяризація волонтерського руху у районі, залучення молоді до активної соціальної діяльності .

Напрями роботи центру:

 • Навчання волонтерів та підготовка до участі у реалізації  соціальних програм;
 • Організація змістовного дозвілля для молоді;

Графік роботи: вівторок  16:00 – 18:00.

„Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями” в Оболонському районі м. Києва

Адреса центру: 04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 7 Г;
Тел/факс: 419-94-79;

Директор-Спіріна Людмила Петрівна.

Основна мета діяльності: надати психолого – педагогічну, соціально – реабілітаційну допомогу дітям, молоді з обмеженими можливостями та їх батькам; розвивати особистісні та творчі якості дітей та молоді з різними фізичними та психічними вадами. (Див. „Комунальні заклади”).


Підліткові клуби

Оболонського районного в місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

МІЗЮК Людмила Всеволодівна

Старший педагог-керівник підліткових клубів

418-78-42

Назва клубу

Адреса клубу

П.І.Б. керівника клубу

Телефон

„Орбіта”

Вул. Л. Гавро, 10

Мігашко Валентина Петрівна

464-53-06

„Барвінок”

Вул. Л. Гавро, 22

Кулик Ніна Дмитрівна

418-87-66

„Славутич”

Вул. М. Маліновського, 25

Савенко Любов Денисівна

418-80-25

„Полум`я”

Вул. Прирічна, 19 - Б

Купрій Валентина Іванівна

412-15-00

„Алмаз”

Пр – ктОболонський, 7 - А

Голляк Лілія Борисівна

419-69-20

„Либідь”

Вул. Озерна, 8 - А

Зосимова Світлана Анатоліївна

413-65-86

„Надія”

Пр – ктОболонський, 39 -В

Давиденко Людмила Анатоліївна

412-13-25

„Гарт”

Пр – ктОболонський, 28 -В

Кознова Жанна Вікторівна

426-05-31

„Супутник”

Вул. Прирічна, 29

Шалько Олена Василівна

411-84-83

„Супутник”

Вул. Прирічна, 29

Толочко Вадим Анатолійович

411-84-83

„Багіра”

Вул. Північна, 46

Корж Олександр Володимирович

411-37-05

„Атлет”

Вул. Мукачівська, 14 - А

Шеманаєв Антон Сергійович

430-26-81

МПЦ „Гроно”

Вул. Вишгородська, 44 - В

Костенко Наталя Володимирівна

428-12-46

„Поєдинок”

Вул. Полярна, 8 - А

Діхтяренко Олександр Володимирович

464-10-99

„Олімпієць”

Мінське шосе, 4

Діхтяренко  Віра Олегівна

„Мінський”

Вул. Рокосовського, 3 - В

Приходько Тамара Григорівна

464-35-82

„Пошук”

Вул. 8-го Березня, 11

Войнова-Олійник Вікторія Володимирівна

464-42-66

Робота з вимушеними переселенцями триває

Згідно доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації П. Пантелеєва з 21 січня 2016 року по 03 лютого 2016 року спеціалісти Оболонського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення Оболонської РДА та районного управління поліції чергували у лікувально-оздоровчому комплексі «Джерело». Спільна діяльність працівників районної влади була спрямована на сприяння внутрішньо переміщеним особам в пошуку місць проживання в інших регіонах України. Робота буде продовжена і надалі, а вже з 10 лютого стартував новий етап зустрічей з пересесленцями.

 

Гала-концерт «Шлях до зірок» Оболонського районного туру XXIV Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повір у себе»


«Ми раді вітати Вас на заключному гала-концерті «Шлях до зірок» - святі обдарованих особистостей, які у цьому році примножили славу району!» - такими словами розпочався Оболонський районний тур XXIV Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повір у себе», що пройшов 12 листопада в приміщенні Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. Організували дійство Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями” в Оболонському районі.

Цьогоріч свято було патріотичним: діти виконували українські народні пісні, декламували вірші, що звеличують нашу неньку-Україну та презентували роботи у національному стилі. Пісня «Повертайся живим» у виконанні вихованців санаторної школи-інтернату №22, яка пройшла крізь душі всіх присутніх на фестивалі, не залишивши нікого байдужим. Також розчулити наших гостей вдалося Лізі Омельяненко, що акапельно виконувала пісню «Про маму»…

Молоду творчу еліту нашого району прийшли підтримати голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Леонідович Цибульщак, директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Валеріївна Колобова, начальник міської служби у справах дітей Валерій Анатолійович Танцюра, начальник управління освіти Оболонського району Наталія Миколаївна Вахнюк, а також батьки, рідні та друзі наших юних артистів і митців.

Окремо слова подяки ми висловлюємо нашим спонсорам, які долучилися до проведення свята: АТ «Оболонь», мережі магазинів «Космо», Олегу Леонідовичу Мегаєву та Юрію Борисовичу Ткачу, які надали допомогу в організації свята та подарунків для учасників фестивалю.

Кожен лауреат отримав диплом, кубок та подарунки, а ще їх чекає участь  у відбірковому турі міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повір у себе», що відбудеться 24 листопада в Київському міському палаці дітей та юнацтва.

В День захисту дітей представники влади відвідали дитячий будинок сімейного типу на Оболоні

Міжнародний день захисту дітей, що припадає на перший день першого літнього місяця, за доброю традицією широко відзначається в Україні і, зокрема, у столиці. Це і не дивно, адже діти - це наше майбутнє, а щастя та радість підростаючого покоління – запорука процвітання та розвитку держави та міста.

В Оболонському районі  Києва мешкає родина Іщук Лідії Олексіївни та Миколи Олександровича. Це незвичайна родина. Адже вони, маючи вже своїх дорослих дітей, створили дитячий будинок сімейного типу і взяли на виховання ще 9 діток. Сім’я Лідії Олексіївни та Миколи Олександровича дуже дружня і щаслива. Кожна дитина відчуває тепло та підтримку. Саме відкриті серця та доброта батьків-вихователів зуміли створити атмосферу любові в родині, яка дозволила дітям повірити в добро, відчути радість дитинства та отримати шанс на щасливе майбутнє.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей 29 травня 2015 року велику та дружню родину Іщук привітали: заступник міністра соціальної політики Устименко Сергій Олександрович, директор Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України Колбаса Руслан Сергійович, начальник Служби у справах дітей м. Києва Танцюра Валерій Анатолійович, голова Оболонської РДА Цибульщак Олександр Леонідович, заступник голови Оболонської РДА Блохов Сергій Володимирович, представники Оболонського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей Оболонської РДА.

Діти готувалися до приїзду гостей і навіть порадували присутніх власноруч приготовленими смаколиками - пирогами та піцою.

 

До школи готові!

Стрімко закінчилося літо, добираючи останні дні серпня. Ось в свої обійми взяла нас золота осінь і розпочався новий навчальний рік. Непростий він для усіх у цьому році…

Який би не був час, діти – паростки надії, які потребують підтримки і всебічного охоплення турботою і підтримкою. Буремне сьогодення, коли наша країна мужньо бореться за свою цілісність, впливає на всіх нас. Зокрема досить непросто сім’ям вимушених переселенців з Автономної Республіки Крим та зони АТО, які полишили свої домівки і вданий час знаходяться в столиці.

За сприяння Оболонського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Київського дитячого фонду 29 серпня 2014 року громадський діяч, президент фестивалю «Здоров’я. Стиль. Мода», заслужений журналіст України Марина Кінах передала дітям-переселенцям з Донецької та Луганської областей, які компактно проживають у Пущі-Водиці в санаторії «Джерело» (вул. Курортна,4) шкільну форму, білизну та інші речі, необхідні школярам до початку навчального року. До допомоги долучилися також компанія «Кіфа» (м. Миколаїв), швейна фабрика «Юність» (м. Київ), «Ічнянський молочноконсервний комбінат» (м. Ічня)  тощо.

 

Засідання Київської міської міжвідомчоїкоординаційно-методичної ради з правової освіти населення

31 березня 2015 року в приміщенні Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання Київської міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

В контексті питання «Організація роботи міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Оболонського району м. Києва» до слова була запрошена директор Оболонського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дмитрієва Олена Миколаївна. Вона висвітлила питання на тему: «Стан правоосвітньої роботи в Оболонському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». Олена Миколаївна наголосила на специфіці правоосвітньої роботи з різними категоріями клієнтів, зокрема, це робота спрямована на попередження насильства в сім’ї, правоосвітня робота в клубах за місцем проживання, робота з випускниками інтернатних закладів №21 та ПТНЗ №12 та, звісно ж, правоосвітня робота з особами, які мають проблеми із законом.

В ході зустрічі питання стану правоосвітньої роботи, спрямованої на попередження та протидію насильства в сім’ї, розкрила головний спеціаліст відділу соціального інспектування та соціальної роботи з сім’ями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сафронова Оксана Федорівна. Вона зазначила основні причини насилля в родині, основні його характеристики та що слід зробити у випадку виявлення фактів насилля.

Правова освіта населення є важливим фактором сучасної соціальної роботи в громаді.

 

 

Гала-концерт творчості «Шлях до зірок» дітей та молоді з інвалідністю в Оболонському районі столиці


10 листопада в актовій залі Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся заключний гала-концерт «Шлях до зірок». Захід проходив як один з етапів ювілейного XXV Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повір у себе».Організували дійство Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської РДА.

Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Леонідович Цибульщак привітав учасників, їх батьків та гостей фестивалю, а також вручив подяки спеціалістам Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Центру соціально-психологічної реабілітації.

Гала-концерт з піснею «Надія» відкрив вокальний дитячий колектив «Камертон» підліткового клубу «Супутник» та запросив усіх у захоплюючу подорож по океану дитячих та юнацьких мрій.

Справжнім сюрпризом для всіх присутніх став виступ гостя фестивалю Михайла Писанко – студента Київського вищого музичного училища ім. Глієра, учасника проекту «Голос діти».

Також організатори заходу пригадали, як проводився найперший фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю в Оболонському районі, який проходив не у святковій залі, а на свіжому повітрі у мальовничій місцевості нашого району озері Міністерському.

Людина, яка стояла у витоків соціальної роботи в Україні, перший директор Оболонського, а тоді ще Мінського, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Оксана Миколаївна Добровольська, але вона передала всім учасникам фестивалю, їх батькам, колегам та гостям вітальне відеозвернення та подарунок від Київського Палацу дітей та юнацтва – картину-мозаїку.

Кожен лауреат отримав диплом, кубок та подарунки, а переможці будуть пробувати свої сили вже на міському фестивалі.

Вітаємо учасників та переможців фестивалю і бажаємо подальших успіхів та звершень!
Великодня творчість на Оболоні


12 квітня 2017 року на базі Оболонського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся майстер-клас з писанкарства для дітей з інвалідністю. Вихованців Центру тонкощам давнього українського мистецтва навчала викладач Дитячої школи мистецтв Марія Колесник.  Радісні та усміхнені, сповнені емоцій від своїх творчих поробок, вони разом з батьками покрокували готувитися до Великодня.