БО «Всеукраїнський благодійний фонд «Перетворення України»

03150, вул. Атоновича, б 103 а оф.146

0800-50-2020; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ми допомагаємо людям вже більше 10 років, не використовуючи медикаментозні засоби позбавлення від залежності. Просто живемо повноцінним тверезим життям та на своєму прикладі доказуємо що це можливо.

Ми приймаємо усіх людей, у яких є бажання змінити своє життя. Перебування в наших центрах абсолютно безкоштовне. Термін перебування нічим не обмежений.

Для того, щоб змінити своє життя, людині потрібне лише бажання.

Незалежно від статі, національності, соціального статусу, в будь-який день кожен може звернутися до нас за допомогою.В наших центрах у людини нормалізується фізичний стан, відновлюється психіка, змінюється образ мислення і життєві пріоритети, відбувається переосмислення власного життя. Людина адаптується в суспільстві, з'являється здатність вирішувати завдання, що стоять перед ним, без якого-небудь допінгу і у рамках загальнолюдської моралі, відновлюються трудові і соціальні навички.

Результат відновлення - надбання людиною навичок, якостей і здібностей, що роблять його особою, яка позитивно сприймається суспільством; напрацьовуються моральні принципи і моральні норми поведінки, а також здатність впливати на людей,  які ще не позбавилися залежності, вміння допомагати їм змінитися в кращу сторону. Людина не просто відновлюється фізично і духовно, але і проявляє активну громадянську позицію, беручи участь в справах милосердя і благодійної діяльності для творення і оздоровлення нашого суспільства.

Колишні залежні люди будують нові сім’ї, народжуються діти. Деякі люди вперше за усі роки свого життя стають щасливими.

Телефон довіри: 097-957-37-37