Міжнародний благодійний фонд „Українська фундація громадського здоров`я”

Міжнародний благодійний фонд „Українська фундація громадського здоров’я” (УФГЗ) – українська благодійна організація, заснована у 2008 р. міжнародною організацією "Право на здоров’я" (HealthRight International) для продовження її успішних ініціатив соціальної підтримки та допомоги вагітним, породіллям та молодим матерям з дітьми, іншим вразливим категоріям жінок, дітей та молоді та їх родинам.
Членами правління та наглядової ради організації „Українська фундація громадського здоров’я”, які підтримали її становлення та розвиток, є керівники організації "Право на здоров’я" (HealthRight International) в Україні та США, Всеукраїнської благодійної організації „Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ” та Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.
До складу правління „Української фундації громадського здоров’я” входять Вікторія Л. Шарп (Голова правління), Томас Догерті (Заступник голови правління) та Роман Йорик (член правління). Виконавчий директор організації „Українська фундація громадського здоров’я”, директор представництва "Права на здоров’я" (HealthRight International) в Україні- Галина Скіпальська..(«Інтервю Скіпальської Г.Б. на телеканалі «Соціальна країна» 09.10.15 https://www.youtube.com/watch?v=XgWzzSW-dNk )

Проекти в 14 регіонах України реалізуються спільно співробітниками  державних і громадських структур та активістами міжнародних громадських організацій, зокрема БФ „Карітас” та Корпусу миру в Україні. Це ініціативні та цілеспрямовані фахівці, спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в галузях охорони здоров`я, права, освіти та соціальної сфери.
Координатор спільного з КМЦСССДМ „Центру для дівчат та молодих жінок, які опинились у складних життєвих обставинах” (вул. Довженка, 2) відкритого в рамках проекту „Доступ дівчат та молодих жінок, вразливих до інфікування ВІЛ, до профілактичних і інших послуг в Україні”-  (вул. Станіславського, 3 оф 7 ; тел. 223-71-65).