Печерський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді


1. Адреса: м. Київ, пров. Філатова, 3/1, індекс 01103.

Контактні телефони:

Директор 529-71-94

Приймальня 529-71-94

Заступник директора 529-65-13

Відділ соціальної роботи 529-42-30

Відділ фінансово-господарського забезпечення 521-48-36

2. Відомості про заснування: розпорядження Печерської районної у м. Києві державної адміністрації № 529 від 07.05.1998 року.

3. Мета діяльності:

Сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Реалізація міської молодіжної соціальної політики, надання комплексу безоплатних соціальних послуг дітям, підліткам, молоді, сім’ям різних категорій, а також залучення молоді до активної соціально-корисної діяльності.

4. Основними принципами діяльності Центру є: законність; соціальна справедливість; спрямованість на раннє виявлення та надання допомоги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах; доступність та відкритість; конфіденційність та відповідальність за дотримання етичних і правових норм; додержання і захист прав людини; адресність та індивідуальний підхід; добровільність вибору в отриманні чи відмові від отримання соціальних послуг; комплексність та системність під час надання соціальних послуг; дотримання державних стандартів і нормативів соціальних послуг; максимальна ефективність використання бюджетних та позабюджетних коштів.

5. Завдання діяльності:

Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам сімей, дітей та молоді.
Виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Здійснення соціального супроводу, надання соціальних послуг та здійснення інших заходів щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
Проведення інформаційно-просвітницької роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.
Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Пріоритети діяльності: створення умов для проведення соціальної роботи з дітьми, молоддю, сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

7. Адреса, індекс, телефон, e-mail: 01103, м. Київ, пров. Філатова, 3/1;

тел.: 529-71-94, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Основними напрямками роботи Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2015 рік є:

Робота щодо надання соціальної допомоги дітям, молоді та сім'ям, які опинилися у кризовому стані (у тому числі сім’ям, члени яких є учасниками бойових дій або брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення).
Робота по наданню допомоги дітям, молоді та сім'ям, які  опинилися у складних життєвих умовах (у тому числі сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції).
Робота по запобіганню раннього соціального сирітства.
Робота по наданню соціальної допомоги дітям та молоді з функціональними обмеженнями та їх сім’ям.
Робота з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.
Робота клубів за місцем проживання.
Організація змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення дітей, молоді, різних категорій сімей.
Робота по залученню молоді до волонтерської діяльності.
Методично-інформаційна робота.

 

Контактні особи та телефони:

Посада

ПІБ

Напрямки роботи

Телефон

Директор

Янчук

Олена Павлівна

Координація роботи центру

529-71-94

 

Заступник директора

Довгуша

Ніна Миколаївна

 

Координація роботи клубів за місцем поживання

 

529-65-13

Відділ організаційного та методичного забезпечення

Начальник відділу

 

 

Головний спеціаліст

 

Головний спеціаліст - юрисконсульт

Бєлєй

Наталія Миколаївна

 

 

Боліла

Марина Миколаївна

 

Полурез

Оксана Вікторівна

 

Аналітично-статистична робота, узагальнення інформації щодо діяльності Центру

 

Кадрова робота, методична робота.

 

Юридичний супровід діяльності центру, ведення діловодства

529-65-13

 

 

 

529-65-13

 

 

529-65-13

 

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу-

головний бухгалтер

 

Головний спеціаліст

Кондратенко Олександр Васильович

 

 

Шелемба Віра Володимирівна

Фінансово-господарське забезпечення роботи Центру

 

 

 

Укладання договорів реєстрації юридичної та фінансової звітності

Контроль кредиторської заборгованості

521-48-36

 

 

 

 

521-48-36

Відділ соціальної роботи

Начальник відділу

 

 

 

 

Головний спеціаліст

 

Головний спеціаліст

 

Головний спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст

Дергач

Тетяна Олексіївна

(на час декретної відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Захарченко

Наталя Олексіївна

 

Дяченко

Оксана Валентинівна

 

Поліщук

Лідія Сергіївна

 

 

 

 

 

 

 

Титух

Інна Олександрівна

(на час декретної відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

 

Координація роботи відділу із соціальної роботи

 

 

 

 

Робота з сім'ями, які виховують дітей та молодь з інвалідністю

Робота з ДБСТ,

випускниками інтернатів та особами з числа дітей –сиріт

Робота по наданню допомоги дітям, молоді та сім'ям, які  опинилися у кризовому стані (алко/нарко залежність);

профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі;

залучення  молоді до волонтерської діяльності

Робота по запобіганню дитячої бездоглядності та надання допомоги сім'ям, дітям та молоді, які опинились в складних життєвих обставинах (у тому числі сім’ям, члени яких є учасниками бойових дій або брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції)

529 42-30

 

 

 

 

 

529-42-30

 

 

521-48-17

 

 

529-42-30

 

 

 

 

 

 

 

 

521-48-17

 

З нагоди відзначення Дня захисника України вихованці Центру реабілітації вітали воїнів АТО


15 жовтня 2015 року вихованці Центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського районну міста Києва відвідали учасників антитерористичної операції у Головному клінічному військовому госпіталі міста Києва, що на вулиці Госпітальній, 18. Діти та молодь привітали поранених з Днем захисника України та подарували їм обереги, виготовлені власними руками на майстер-класах Центру. Також діти та молодь з інвалідністю почастували поранених бійців смаколиками,  а учасники АТО поділилися з ними розповідями про події на Донбасі.

Збір-похід «Редюїт» під гаслом «В Єдності сила!» для дітей та підлітків Печерського району міста Києва


27 серпня 2015 року за участю уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука та командира військової частини Нацгвардії України полковника Романа Леоновича в військовій частині №3066 Національної гвардії України відбулося відкриття третьої зміни збору-походу «Редюїт» під гаслом «В Єдності сила!». В рамках збору-походу для 40 дітей та підлітків Печерського району міста Києва проводиться військово-патріотична гра «Редюїт». Ця гра- проект ініційований головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації метою, якого є виховання юних печерян як патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, формування здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Під час походу проводилися військово-патріотичні заходи, спортивні змагання, із дітьми пройшли заняття з початкової військової підготовки. Дітей навчили встановлювати намети, надавати першу медичну допомогу, працювати з компасом та топографічною картою, облаштовувати та маскувати окопи, обшукувати затриманих злочинців і знаходити заборонені предмети на місцевості, захищатись від зброї масового ураження та багато чого іншого.

 

Турнір з вуличного мініфутболу серед команд за місцем проживання Печерського району за участі бійців з зони АТО

23 травня 2015 року Печерський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відсвяткував День столиці та День Києва проведенням щорічного турніру з вуличного мініфутболу серед команд Печерського району, який відбувся на спортивному майданчику загальноосвітньої школи №84.

Участь у турнірі взяли діти, підлітки та молодь Печерського району різних вікових категорій: 8–9 років, 10 – 12 років, 13 – 14 років, від 15 років і старші, а також команда бійців, які повернулися із зони проведення АТО.

У напруженому протистоянні зійшлися 23 футбольні команди. Вони зіграли короткі, але захоплюючі та динамічні матчі. Суддівство вели досвідчені педагоги-організатори клубів за місцем проживання, педагоги ЗОШ №47,  а також  запрошені почесні судді -  бійці, які повернулися із зони проведення АТО.

Усіх гравців нагороджено медалями та грамотами, а команди-переможці отримали футбольні м’ячі. Також цінними подарунками – рукавицями для воротарів, наколінниками -   відзначено кращих гравців та воротарів усіх вікових категорій.

Приємною  несподіванкою усіх присутніх на турнірі  дітей та навіть дорослих  стало безкоштовне морозиво.

Печерський РЦСССДМ висловлює щиру подяку за спонсорську допомогу в організації турніру благодійній організації «Міжнародний благодійний фонд «Радуга»» та магазину «Товари для спорту і туризму» за надані цінні подарунки.

Зауважимо, що цього року в турнірі взяли участь удвічі більше команд, ніж минулого року, тож популярність вуличного футболу, як і прихильників активного дозвілля серед дітей, підлітків та молоді у Печерському районі зросла.

 

Вихованці клубів за місцем проживання Печерського району подарували концерт  військовослужбовцям

15 листопада 2014 року Печерським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено концерт у військовій частині №3066 для військовослужбовців Національної Гвардії України, членів їх сімей та особового складу оперативного батальйону оперативного призначення.

У концерті взяли участь творчі колективи клубів за місцем проживання Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Усі дитячі виступи об’єднувала ідея єднання України: на сцені прозвучало багато віршів та пісень про Україну, хореографічні композиції були наповнені національною символікою. За бурхливими оплесками стало зрозуміло, що діти змогли передати присутнім у залі військовослужбовцям свою підтримку та віру у щасливе майбутнє нашої країни.

Наприкінці зустрічі керівники військової частини подякували Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Печерського району за чудово організований концерт та вихованцям клубів за гарний настрій, який вони подарували усім присутнім у залі. А ще додали, що чекатимуть на нові зустрічі.

Новорічні та Різдвяні заходи для дітей Печерська

 

Гучно і дзвінко зустріли новорічні та різдвяні свята мешканці Печерського району. Яскраво та весело пройшли новорічні заходи у кожному із клубів за місцем проживання Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вихованці клубів за місцем проживання стали учасниками чудових новорічних ранків, казок, святкових концертів.
На Новорічні та Різдвяні свята безкоштовні квитки і запрошення на Новорічні ялинки отримали понад 500 дітей із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей та молоді з інвалідністю, дітей з сімей, які внутрішньо переміщені з Донецької та Луганської областей, АР Крим, що проживають у Печерському районі. Вони відвідали вистави у Київській  міській державній адміністрації, Національному цирку України, театрі юного глядача на Липках, взяли участь у новорічних заходах у Печерській Лаврі, консерваторії ім. П.І. Чайковського, галереї «Соборній», торговельно-розважальних центрах «Гулівер» та «Art-mall», стали учасниками новорічного квесту у Шоколадному будиночку та переглянули фільм «Хоббіт. Битва п’яти воїнств» у кінотеатрі «Київ».
22 та 23 грудня 2014 року у клубі за місцем проживання «Молоді серця» для  дітей–сиріт, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та дітей з інвалідністю відбулися майстер-класи по виготовленню новорічних листівок.
А вихованці клубу за місцем проживання «Юність» також вирішили подарувати свято- 27 грудня 2014 року показали Новорічну казку – виставу для дітей військовослужбовців у військовій частині № 3066 Національної гвардії України.
31 грудня  2014 року привітали маленьких пацієнтів Дитячої клінічної лікарні № 7 заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації А. Невмержицький, директор Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О. Янчук, начальник управління охорони здоров’я  С. Коровін, а представники Червоного хреста вручили подарунки. Після поздоровлення, вихованці клубів за місцем проживання виступили з святковою концертною програмою.


5 та 12 січня 2015 року у клубі за місцем проживання «Молоді серця» видовищною відбулися новорічні заходи для  дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та дітей з інвалідністю. Малеча зустрілася з Дідом Морозом і Снігуронькою,  Бабою Ягою та іншими казковими героями. В програмі органічно переплелися танці, новорічні привітання, веселі пісні, різноманітні конкурси, ігри. Діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.
У рамках щорічної акції «Не забудь привітати» спеціалісти центру та фахівці із соціальної роботи привітали на дому та вручили солодкі подарунки 50 дітям вищезазначених категорій.
Веселий настрій та натхнення, якими супроводжувалися новорічні свята, надав заряд позитивної енергії на цілий рік та пріс в кожну оселю радість, мир та злагоду.

 

Подарунок власноруч!

 

Вчити любити і  шанувати своїх матусь, бабусь, вихователів, вчителів, і взагалі усіх жінок необхідно з дитинства. А висловити свої почуття найкраще  через подарунок… Тому вже традиційно напередодні 8 Березня, спеціалістами Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді для дітей з сімей кризових категорій організовано майстер–класи  з  виготовлення подарунків за технікою hand-made (своїми руками).

Проходили майстер-класи 3 і 4 березня у приміщенні клубу за місцем проживання «Молоді серця». Під керівництвом керівників гуртків діти з багатодітних родин, діти-сироти, діти з неповних сімей та діти з інвалідністю разом зі спеціалістами центру виготовили оригінальні і красиві прикраси–квітки, використовуючи техніку виготовлення квітів з тканини з обпалюванням пелюсток над полум’ям свічки.

Під час майстер-класів кожна дитина отримала задоволення від цікавої роботи та теплого спілкування. А результатом роботи стали наповнені частинкою душі, теплом рук та натхненням власноруч створені шедеври наших талановитих дітей.

Ми впевнені, що усі подарунки сподобалися матусям та бабусям і стали ще одним проявом любові від їхніх дорогих дітей.

Користуючись нагодою колектив Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді зичить всім жінкам міцного здоров’я, особистого щастя, кохання, здійснення всіх мрій і бажань!

 

Краса понад усе!


3 березня 2015 року у приміщенні Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надавалися безкоштовні перукарські послуги дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах - дітям та молоді з  функціональними обмеженнями, дітям з багатодітних сімей, дітям, які виховуються в неповних сім’ях, а також їх батькам.

До Центру соціальних служб завітали майбутні  майстри перукарської справи- студенти Київського вищого професійного училища сервісу та дизайну. Під керівництвом досвідченого майстра-педагога вони робили зачіски на будь-який смак-  класичні,  молодіжні, стильні.

Усі клієнти залишилися задоволеними, оскільки молодим перукарям вдалося задовольнити побажання кожного клієнта.

Сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, зможуть і надалі отримувати безкоштовні та якісні перукарські послуги завдяки налагодженій співпраці між центром соціальних служб та училищем сервісу та дизайну.

 

Діти шукають батьків!

До Дня усиновлення спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29 та 30 вересня 2016 року проведено акції «Діти шукають батьків!» та «Патронатним вихователем можете бути Ви».

Метою акцій  є звернення уваги до проблем сирітства. Спеціалісти Центру здійснювали інформування щодо форм сімейного влаштування дитини у родину: усиновлення, опіку/ піклування, сімейний патронат, прийомну сім’ю, дитячі будинки сімейного типу.

Акції проводились поруч зі станціями метро «Либідська», «Дружби Народів», «Арсенальна» та «Печерська».  Протягом двох днів було розповсюджено 300 буклетів та 250 листівок.

 

 

На Печерську пройшов ХХV районний фестиваль творчості

дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії»


11 листопада, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, відбувся ХХV щорічний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії», який проходив за підтримки голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Мартинчука Сергія Олександровича у Київському палаці дітей та юнацтва.

Фестиваль організовано Печерським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою виявлення, розвитку та підтримки творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх соціальній адаптації та зменшенню соціальної ізоляції дітей та молоді з інвалідністю та членів їх родин. Учасниками фестивалю стали діти та молодь з інвалідністю віком від 4 до 35 років.

У рамках фестивалю «Барви надії» організовано виставку творчих робіт учасників, майстер-класи та проведено святковий концерт учасників фестивалю. На виставці було представлено яскраві творчі роботи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Спеціалісти та волонтери Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели цікаві ігротеки та майстер-клас з аквагриму для учасників та гостей фестивалю.

Святковий концерт відкрив перший заступник голови Печерської райдержадміністрації Дмитро Миколайович Загуменний, який відмітив високий рівень творчого потенціалу учасників фестивалю, побажав успіхів та творчого натхнення в подальшому житті.

Перший заступник голови Печерської райдержадміністрації Дмитро Загуменний подякував батькам учасників фестивалю за турботу, терпіння, любов і відданість у вихованні дітей та молоді з інвалідністю та відзначив подяками Голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука, матерів, які виховують дітей та молодь з інвалідністю.

Учасники фестивалю продемонстрували свої таланти у вокально-хоровому, естрадно-інструментальному жанрах,  виконавчому мистецтві: декламація, авторська майстерність та авторська поезія. За рішеннями журі визначено переможців. Переможцями фестивалю стали: Федюк Марія (вокально-хоровий жанр), Мілов Іван (естрадно-інструментальний жанр), Шадюк Андрій, Шавра Євгенія (виконавче мистецтво – декламація),  Хіленко Олександра (авторська поезія), Шадюк Андрій (авторська проза), Сіренко Іван, Чорнодід Владислав і Біттер Вікторія (образотворче мистецтво), Горішна Ганна, Глухенька Катерина, Поклад Марія, Докучин Дмитро, Дренькало Тарас, Солом’янюк Дарина, Федюк Марія, Паламарчук Оксана, Ксюк Катерина, Прохорчук Олексій, Глухенький Іван, Корольов Максим (декоративно-ужиткове мистецтво).

Усі переможці районного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії» представлятимуть Печерський район на ХХV Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе», який відбудеться з 21 по 29 листопада поточного року.

Всі учасники районного фестивалю отримали дипломи та пам’ятні подарунки надані спонсорами фестивалю: ТОВ «АІС груп», Торговий Дім «Радуга Трейд», ТМ «Київський пряник», ТОВ «Ферреро Україна», Компанія «Камелія-К», ТОВ «Елемент Нафта», мережа магазинів «Будинок іграшок».

Дякуємо організаторам та спонсорам за надану підтримку у проведенні фестивалю. Щиро вітаємо учасників та переможців фестивалю!