Подільський районний у м. Києві центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді

Подільський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса центру: 04108, м. Київ-108, вул. Мостицька, 20

Тел./факс: 460-99-64, 460-40-82, 460-15-44

Тел.: 462-00-82, 460-99-22, 460-61-29

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Директор: Кліопа Лариса Сергіївна.

Основною метою діяльності Центру є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних та юридичних послуг сім’ям, дітям та молоді.

Прийом громадян директором Центру – Кліопою Ларисою Сергіївною здійснюється щосереди з 15.00 до 18.00.

Напрямки діяльності Центру:

-   проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам сімей, дітей та молоді;

виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;

-   здійснення соціального супроводу, надання соціальних послуг та здійснення інших заходів щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;

-  проведення інформаційно-просвітницької роботи з сім’ями, дітьми та молоддю;

-  забезпечення взаємодії із структурними підрозділами Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та громадськими організаціями;

-  залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

 

«З Україною в серці!»


12 листопада 2014 року о 16-00 у затишних та гостинних стінах школи – інтернату №6 (вул. Світлицька 31/7)  відбувся Подільський районний тур ХХІІІ фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе», який проходив під гаслом: «З Україною в серці!». Метою фестивалю є соціалізація дітей та молоді з функціональними обмеженнями, реалізація їх творчих та культурних можливостей.

Захід розпочався з привітального слова радника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань Віктора Володимировича Смірнова Він нагородив подяками Голови Подільської РДА спеціалістів установ, що взяли участь в організації та проведенні фестивалю та побажав учасникам успіхів та перемог.

Цьогоріч до участі в фестивалі були залучені вихованці шкіл-інтернатів №5, 6, 19, вечірньої (змінної) спеціальної школи №27, вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва. Провідною темою більшості робіт та концертних виступів була любов до рідної землі, українського народу, патріотизм та бажання миру Україні.

Роботи учасників фестивалю оцінювало компетентне журі від усіх закладів, яке відібрало найкращих виконавців для участі у фінальному гала-концерті та переможців виставки робіт.  Але всі учасники отримали дипломи, призи та подарунки.

Колектив Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва висловлює щиру подяку спонсорам за надання подарунків для відзначення талановитих дітей та молоді з функціональними  обмеженнями, а саме:

  • Всеукраїнському благодійному об’єднанню «Благодійний фонд «Фармак»» (Голова правління Жебровська Філя Іванівна),
  • Особисто Юрію Дідовцю, директору адвокатського об’єднання «Український адвокат»,
  • ГО «SOROPTIMIST  INTERNATIONAL» (президент Дворецька Олена),
  • Аквапарку «Dream Island» в торгівельно-розважальному центрі «Dream Town» (Директор Сорочан Катріна Олександрівна),
  • Національному цирку України (Генеральний директор Шевченко Людмила Олексіївна),
  • ПІІ «McDonald’s» Укрейн ЛТД (Генеральний директор Гжегож Хмелярський),
  • Магазину квітів «Камелія» (Президент компанії Костюкова Тетяна Андріївна),
  • ГО «Громадське самоврядування» (Директор Потєхов Дмитро Юрійович).

Фестиваль «Повіримо у себе» - це чудове свято таланту, любові та безмежної віри у власні сили. А найщиріші слова вдячності батьків та радісні посмішки дітей є найкращою нагородою для організаторів фестивалю.

 

 

Святий Миколай прийшов до дітей та молоді з інвалідністю та навіть їх батьків

17 грудня 2014 року в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся святковий захід присвячений дню Святого Миколая. Директор Центру Т. Бєлова привітала усіх присутніх з початком Новорічно-Різдвяних свят та побажала усім здоров’я та мирного неба.

Порадувала та створила святковий настрій концертна програма, де виступи вихованці клубів за місцем проживання  Подільського району «Виноградар» і «Товариш». Завершував концертну програму Театр пародій Д. Чернікова з Луганщини, де талановитий актор і співак майстерно імітував спів Ірини Білик, Тетяни Буланової  та Діни Лав. Глядачі навіть не здогадалися, що це хлопець. Разом з Дмитром виступили О. Лісниченко з піснею «Vinus» та К. Гладун з романсом М. Глинки «Жайворонок». Позитивний настрій Новорічно-Різдвяним святам був заданий правильно. Діти і батьки ще довго ділилися враженнями від побаченого.