„Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональним обмеженнями” в Оболонському районі

м.Києва

Адреса центру: 04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 7 – Г;

Тел/факс: (044) 419-94-79, (044) 464-75-44;

Директор – Спіріна Людмила Петрівна.

Основна мета діяльності: підтримка фізичного та психічного стану, адаптація та інтеграція в суспільство дітей та молоді з функціональними обмеженнями; надання соціально-педагогічної, психологічної, реабілітаційної та консультативної допомоги дітям з інвалідністю та їх сім’ям; розширення кола їх спілкування; розвиток особистих та творчих здібностей дітей та молоді з різними фізичними та психічними вадами, допомога в навчанні та професійно-орієнтаційна робота.

Напрями роботи центру:

  • Набір у комплексну групу дітей дошкільного віку для навчання грамоті, письму, читанню, математиці, ознайомлення з навколишнім світом у школі «Зернятко»;
  • Індивідуальні заняття з  корекції  дефектів  мовлення;
  • Психологічні консультації для дітей та молоді та їх батьків;
  • Лікувальна фізкультура, кінетотерапія, оздоровчий масаж;
  • Музична терапія, заняття для розвитку творчих здібностей та покращення емоційного стану;
  • Клуб молодіжного спілкування для молоді та підлітків з особливими потребами, в тому числі для молоді на візках;
  • Літні оздоровчо-відпочинкові заходи на базі Центру.

Графік роботи:

Заняття у групі дошкільної підготовки «Зернятко» – понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 10:00 до 14:00;

Заняття з музичним педагогом – за попереднім записом;

Засідання клубу молодіжного спілкування – щосереди;

Заняття з реабілітологом, психологом, масажистом, логопедом – щоденно

.

 

На базі  Оболонського ребцентру проведено  чемпіонат Києва з шашок серед молоді з  інвалідністю


Наприкінці березня на базі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей там молоді з ф/о Оболонського району  спільно з Київським центром з фізичної культури інвалідів «Інваспорт» проведено чемпіонат міста Києва з шашок серед молоді з  інвалідністю. В запеклій боротьбі вихованець Центру соціально-психологічної реабілітації Шаренко Максим посів III-місце та був нагороджений медаллю і дипломом. «Це вже не перший успіх нашого вихованцям -зауважує директор ЦСПРДМФО Спіріна Л.П.- напередодні він переміг у чемпіонаті Оболонського району та отримав цінні подарунки. Ми пишаємось ним і будемо підтримувати традицію проведення таких змагань за участі наших клієнтів».

Організація проведення змістовного дозвілля - одна зі складових частин комплексної системної допомоги мережі  Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці в процесі соціальної адаптації та реабілітації дітей та молоді з інвалідністю.

Ми відкриті до знань!

24 квітня 2014 року музичний педагог Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі міста Києва, майстер соціальної роботи  – Шеклунова Наталія Олексіївна провела майстер-клас для спеціалістів мережі закладів ЦСПРДМФО міста Києва та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Метою проведення майстер-класу була презентація досвіду роботи з реабілітації, гармонізації та соціалізації дітей та молоді функціональними обмеженнями за допомогою музичних занять, методик навчання осіб з особливими потребами грі на музичних інструментах та розвитку у них музичних здібностей . А також збагачення професійного досвіду соціальних працівників, педагогів та психологів у роботі з особами, які мають особливі потреби та розширення спектру надання соціальних послуг ЦСПРДМФО міста Києва.

Пасхальні дні у реабілітаційному центрі

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі міста Києва відзначив свято Великодня та прийняв участь у низці заходів присвячених святкуванню найбільшого християнського свята!

Спеціалісти закладу відвідали майстер-клас Подільського ЦСПРДМФО з декупажу, де мали змогу підготувати чудові картини до Великодня.

На заняттях дошкільної групи «Зернятко» діти з функціональними обмеженнями разом із соціальним педагогом підготували до свята подарунки своїм батькам – аплікації у вигляді тарілки з писанками та крашанками.

20 квітня 2014 року у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося святкове богослужіння для дітей з функціональними обмеженнями за підтримки КМЦСССДМ. Дитячий Великдень відвідав і настоятель храму владика Онуфрій, який освятив малечу та вручив Великодні смаколики.

21 квітня 2014 року для вихованців Центру та їх батьків було організовано святкове Богослужіння у Храмі Покрови Божої Матері на Оболоні. Діти, що відвідують групу «Зернятко» не забули підготувати подарунок і для Протоієрея Миколая, який вручили на знак подяки по закінченню служби.

 

 

Святкування Дня Землі

43 роки світова спільнота святкує День Землі. І вже 21 рік, як кияни долучилися до цієї традиції. Міжнародний день Землі став не просто нагодою провести екологічні заходи, а справжнім святом для народження нашої планети, святом початку нового спілкування з природою, нових мандрів.

13 квітня 2014 року до цього свята приєднався і Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі міста Києва. Святкування дня Землі відбувалося у Гідропарку у форматі трейл-орієнтиру. Перед початком змагань діти та батьки мали змогу насолодитися мальовничими куточками парку, співом перших птахів, що повернуся додому, а також відвідали пам’ятні місця. Трейл-орієнтир містив у собі різноманітні завдання на обізнаність у різних областях знань, а також на фізичну підготовку. Команда Оболонсього району прийшла першою до фінішу та була нагороджена призами.