Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району

Адреса: 04123 м. Київ - 123, пр-т Правди 4, тел. 460-59-39
Працюємо ми для Вас з понеділка по суботу з 9.00 до 18.00.

Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району надає індивідуальні послуги психологічної, логопедичної, фізичної реабілітації, соціальної корекції дітям та молоді від 4 до 35 років.

У центрі проходять заняття з розвитку мистецьких здібностей, групові заходи (ігротеки, майстер класи, проведення фестивалів, екскурсій, походи у театри та кінотеатри).

У нас працюють фахівці:

 • Психолог (психодіагностика, психокорекція);
 • Логопед (корекція мовленнєвих вад);
 • Реабілітолог  (фізична реабілітація);
 • Масажист (масаж);
 • Медсестра (медичні консультації);
 • Соціальні педагоги (організаційно-педагогічні заходи та заняття);
 • Соціальний вихователь (соціальна адаптація).
 • Послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.

  Влітку нами організовується та проводиться культурологічно-відпочинкова програма для відвідувачів Центру, які залишаться в місті на літній період, яка передбачає відвідування культурологічно-масових заходів разом з батьками, а саме:

  - екскурсії до Національного музею медицини України, Національного музею народної архітектури та побуту України в селі Пирогово, Свято Успенскої Киево-Печерскої Лаври, Андріївського узвозу.

  - відвідування Київського зоопарку, кінотеатру ім. Т.Г. Шевченко, дельфинарію «Немо» та планетарію;

  - прогулянки на теплоході, до Березового гаю, Куренівського парку, парку «Виноградар».

  А також, відвідування МакДональдз, проведення вечорів відпочинку, святкових програм, дискотек та спортивних змагань, турнірів, конкурсів, тощо.

   

  В Центрі працюють психологи, логопед, масажист, реабілітолог (лікувальна фізкультура), музичний та соціальний педагоги. Центр надає наступні послуги: психологічні, соціально-педагогічні, соціально-медичні та інформаційні.

  Фахові спеціалісти Центру проводять:

  • індивідуальні консультації з психолого-педагогічної роботи по набуттю побутових навичок, з підготовки дітей до школи, по створенню комфорту в сім'ї;
  • консультування батьків з питань виховання та навчання дітей з проблемами розвитку; тренінги та лекції для батьків з інших питань;
  • медичні консультації та лекції з питань гігієни тіла та підтримки здорового способу життя;
  • групові заняття, а також, майстер-класи з різних видів прикладного мистецтва;

   

  Завжди Вам раді!

  Цирк-свято назавжди!


  3 вересня 2016 року діти та молодь-вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва та їх батьки відвідали цирк "Шапіто Артфлай", де познайомилися з новою цирковою програмою. Наприкінці вистави сповнені приємних вражень діти та їх батьки висловили щиру подяку керівництву Центру за можливість насолодитися цирковим мистецтвом та змістовно провести вихідні дні разом з родиною.

   

  «Весь світ на долонях»


  12 серпня у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся клуб спілкування з іноземними студнтами, які проходять практику на базі  Центру, під назвою "Культури різних країн світу".

  Хлопці і дівчата підготували презентації і цікаві факти про свої країни, релігію, національний побут, звичаї і традиції. Загалом було представлено 3 країни: Румунія,Туреччина та Єгипет. Діти та батьки змогли зануритися у надзвичайні розповіді студентів і порівняти Україну з іншими країнами. У вихованців центру було безліч питань, які вони мали змогу задати, особливо всіх зацікавила національна кухня та національний одяг. «Я була здивована, що, що національні вбрання України та Румунії дуже схожі між собою»-зауважує Оксанка. «А мені сподобалося ласувати східними солодощами, якими нас їх пригостили гості с Туреччини та танцювати турецький національний танок»- підреслює Сашко.

  Вихованці Центр були в захвати від почутого і побаченого і виявили бажання  попрацювати з іноземцями  на наступному майстер-класі.

  Музей іграшки дивує, надихає та вражає


  12 серпня 2016 року для клієнтів Центру  соціально  –  психологічної    реабілітації дітей та молоді   з  функціональними обмеженнями Подільського району відбулась екскурсія до Київського державного музею іграшки.  Під час екскурсії діти ознайомились з різними колекціями іграшок. «У музеї  діють три постійні виставки. Перша - "історія іграшки", друга - "українська народна іграшка". Третя експозиція - це експонати, які абсолютно відрізняються від промислових та народних іграшок, в основному, це авторські роботи, вони знаходяться в музеї в єдиному екземплярі. У колекції  близько 600 найменувань ляльок. Тут представлені одні з перших целулоїдних пупсиків. Є й ігрові ляльки, які обов'язково зображали професії людей. Крім ляльок у музеї є також промислові зразки швейних машинок, іграшкові праски (від вугільних до електричних), діюча модель парової машини, тощо.

  Для нас це була дуже пізнавальна і емоційна екскурсія. Особисто для себе я взяла там деякі ідеї щодо створення своїх поробок на фестивалі «Повіримо у себе»- зауважує Тетяна.

  «Ріо чекає на нас!»


  10 серпня 2016 року спеціалістами Центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва спільно зі студентами з міжнародної організації AIESEC, а саме з Туреччини та Румунії для вихованців Центру були організовані спортивні ігри на свіжому повітрі в парковій зоні. «Ми проводимо такі заходи, щоб піднести емоційний настрій дітей, розвинути  їх спритність, увагу, кмітливість, виховати любов до фізичних вправ, почуття дружби та колективізму. А пропозиції від наших «завзятих спортсменів» зустрічатися на таких заходах якомога частіше дають нам наснагу активно працювати у цьому напрямі і надалі» -підкреслює т.в.о директора Центру Шировенко Т.А.

  Вихованці ребцентру на Подолі відвідали «Феофанію», булі зачаровані парком та вражені цілющою силою джерел


  5 серпня 2016 року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Феофанія». Під час екскурсії у «Феофанії» молодь та діти з батьками дізналися про історію парку та ознайомилися з його флорою. Екскурсанти мали можливість не тільки помилуватись природними багатствами лісу та створеним людським талантом парковим ландшафтом, але і відвідати собор Святого Пантелеймона.

  «Ми побачили більше десяти джерел, деякі з яких вважаються цілющими. Найбільш відомі з них – джерела Святого Миколая та Святого Михаїла, а джерела «Святого Пантелеймона» і «Пресвятої Діви Марії» - оголошені пам’ятками природи. Біля підніжжя собору Святого Пантелеймона знаходиться купальня з цілющою водою, в яку ми з задоволенням окунулися» -з захопленням згадує Наталка.

  Окрилені минулим крокуємо у майбутнє!


  З серпня 2016 року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали музей видатних діячів української культури, а саме один з  його підрозділів- Музей Лесі Українки.

  Екскурсовод повідав захоплюючу історію про існування цієї будівлі,та її видатних жителів. «Ми дізналися про те, як 25 лютого 1991 р. вперше відкрила двері для відвідувачів меморіальна квартира Лесі Українки, відтворена в тому вигляді, якою вона була під час проживання тут Косачів (з 1899 по 1909 рр.). Джерелом для наукової реставрації помешкання послужили архівні документи про спорудження будинку, спогади та епістолярна спадщина родичів та знайомих поета, фотооригінали кінця ХІХ – початку ХХ ст.ст., які дають конкретне уявлення про вигляд інтер’єрів, меблів, ужиткових речей тої доби»-з захопленням згадує Тетяна -«Наприкінці екскурсії нас запросили ще до двух підрозділів музею- музею Миколи Лисенка та Михайла Старицького. Найближчим часом, сподіваюсь,  ми також неодмінно потрапимо туди».

  «І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь…»

  27 липня 2016 року вихованці  Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали «Національний музей літератури України». Під час екскурсії у музеї діти ознайомилися з різними експозиціями,  які охоплюють всі періоди розвитку української літератури, починаючи етапом Київської Русі, закінчуючи сучасністю, на власні очі побачили зразки старовинних видань 17-18 століть. Також  вони більш близько ознайомилися з історією життя та творчою спадщиною таких відомих українських письменників як: Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Нечуй Левицький, Панас Мирний та інші.

  Вже кілька років поспіль ЦСССДМ м. Києва впроваджується система заходів соціокультурної реабілітації, розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Традиційним стало проведення Фестивалю творчості «Повір у себе», акції «Святий день-Великдень», які зазвичай охоплюють до 1600 осіб з інвалідністю. Окрім цього проводяться екскурсії, майстер-класи, літературні вечори, клуби спілкування молоді, тематичні свята та інш.

  День для дітей у Подолі


  В перший літній день року, 1 червня, на базі Центру соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району, за традицією тепло та радісно в тісному колі, разом з батьками і друзями відзначено День захисту дітей. Святкова програма передбачала показ вистави "Золоті горішки для Попелюшки", підготовленої силами театрального гуртка закладу. Крім того, вихованці Центру підготували й невеличку концертну програму. Важливо, що задоволення отримали не тільки глядачі, але й самі артисти.

  Наприкінці зустрічі усі дівчата та хлопці насолодилися морозивом, яке було надано відділом у справах молоді  та спорту Подільської РДА, а переможці конкурсу "Малюнку на асфальті" отримали похвальні заохочувальні призи.  Справжнє «дитяче» свято- свято творчості, дружби, подарунків та морозива «вийшло на славу!»

  Подільські «знавці» Києва

  27 травня 2016 року  у Центрі  соціально-психологічної  реабілітації дітей  та  молоді  з функціональними  обмеженнями  Подільського району  міста Києва  був  проведений  вечір-вікторина,  присвячений Дню Києва. Відповідаючи на питання  представників  Центру, всі учасники вікторини  мали  змогу  зануритися  в історію рідного міста з найдавніших  часів і  до сучасності.

  З’ясувалося, що багаточисельні екскурсії по місту, організовані Центром, не пройшли дарма. Дівчата та хлопці довели, що самі непогано орієнтуються в історії Києва. Кожен поділився враженнями і розповів про свої улюблені куточки міста. А наприкінці діти та їх батьки разом створили національну символіку  України і міста Києва.

  Організація проведення змістовного дозвілля - одна зі складових частин комплексної системної роботи мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці в процесі соціальної адаптації та реабілітації клієнтів.

  «Це прекрасне слово – Мама!»


  12 травня 2016 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва  відзначали одне з найкращих родинних свят – День Матері. Діти та молодь Центру найщиріші слова поваги і любові присвятили своїм матусям та бабусям. В програмі свята для близьких лунали ліричні вірші та пісні, що нікого не залишили байдужим, вразив до глибини душі і «білий» танок з мамою. Сердечне спілкування закінчилося солодким частуванням і подарунком відділу сім’ї, молоді та спорту Подільської РДА. Захід дав можливість глибше зрозуміти та ще раз підкреслити важливість «цього прекрасного слова – Мама!»

  Великодні радощі


  Великдень – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед календарних свят наших предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього свята сягають глибини тисячоліть.

  До сьогодні свято Великодня винятково багате символікою, глибокою духовністю, обрядами, про які у свято розповів відвідувачам Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей зф/о Подільського району священник Церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Сергій.  Також він привітав дітей та молодь зі святом та благословив їх, а Подільська районна державна адміністрація поздоровила вихованців Центру пасхальними кулічами.

  Окрім того, 1 травня п’ятеро відвідувачів Центру були запрошені Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на посвячення пасок  до Києво – Печерської Лаври. Його Блаженство Митрополит  Київський і всієї України Онуфрій привітав діток, їхніх батьків, волонтерів та представників міської влади із світлим днем Христового Воскресіння, побажав міцного здоров’я, Господнього благословення, миру та добра, вручив святкові подарунки та благословив усіх.

  Роковини Чорнобильської трагедії на Подолі


  Напередодні  роковин з дня Чорнобильської трагедії  в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітаціїдітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся захід, присвячений 30-річчя Чорнобильської катастрофи. З інформацією про діяльність Центру та Громадської організації дітей-інвалідів Чорнобиля м.Києва «Квіти полину» виступила директор Центру Бєлова Тетяна Анатоліївна.

  Присутній на заході заступник голови Подільської районної державної адміністрації Віктор Володимирович Смирнов ознайомив присутніх із низкою заходів по відзначенню 30-х роковин від аварії на ЧАЕС, що планується провести в Подільському районі міста.  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих рятівників і ліквідаторів Чорнобильської катастрофи - тих, хто своїм життям прикрив людство від можливих наслідків масштабної катастрофи. А Центр клубів за місцем проживання «Поділ» підготовив тематичну концертну програму. Від спонсорів заходу виступив генеральний директор ТОВ «Нова зірка» Святослав Петрович Руликівський і побажав дітлахам гарного здоров’я та успіхів у навчанні. А голова Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» Демір Гьокхан та генеральний директор МШ «Меридіан» Ісмаіл Ерсьозоглу подарували присутнім подарункові набори , що включали фрукти, печиво та солодощі.

  В заключному слові голова міської Громадської організації дітей-інвалідів Чорнобиля м. Києва «Квіти пролину» Олег Олегович Липкань подякував за теплий прийом, який влаштували представники  Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району 

  Новини

  Святі місця кличуть


  26 квітня 2016 року відвідувачі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва познайомилися з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником. Діти та їх батьки побували у величному Успенському соборі, у Трапезній церкві, Троїцькій надбрамній церкві,  на Лаврській дзвіниці та інших святинях. Для учасників екскурсії було надзвичайно важливо напередодні Великодня доторкнутися до сивої давнини.

  Три цікавих дня з Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району


  Надзвичайно насиченими видалися останні дні у вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва.

  Так, 18 квітня 2016 діти разом з батьками-клієнти Центру-  побували зразу на двох заходах: відвідали екскурсію до Ботанічного саду ім. Гришка та подивилися виставу Київського муніципального академічного театру  ляльок.

  В Ботанічному саду екскурсовод розповів про особливості флори і фауни ботанічного саду.  Всіх вразило, що складовою частиною цієї колекції є рідкісні та зникаючі види: 59 видів ендеміків, 33 - реліктів, 136 видів, занесених до Червоної книги України та 33 види занесені до Червоної книги Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Грузії та інших країн. Із задоволенням діти та молодь ознайомилися з різновидами тюльпанів та магнолій.

  А ввечері 20 дітей з батьками відвідали Київський муніципальний академічний театр ляльок та подивилися виставу «Примхлива принцеса». Для  усіх вистава була не тільки цікавою, але й пізнавальною. Діти були переповнені позитивними емоціями та враженнями, а батьки натхненні змінювати себе та оточуючий світ на краще.

  Наступного ж дня, 19 квітня 2016 року, ми відвідали екскурсію до Мистецького центру «Шоколадний будинок», де нам  розповіли про історію створення садиби, архітектуру та  його колишніх власників. Від січня 2010 року "Шоколадний будинок" відкрив свої двері для киян і гостей столиці у статусі "Дитячої картинного галереї" - філії Київського національного музею російського мистецтва. Зараз тут проводять художні виставки, концерти класичної музики, дитячі свята, лекторії з історії мистецтва для дітей і дорослих, екскурсії  та інші культурні заходи. Діти та молодь та їх батьки залишились в захваті від побаченого та з бажанням повернутися сюди знов.

  Майстер-клас для спеціалістів ЦСССДМ по фелт-терапії “Чарівні царівни”

  14 квітня 2016 року в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва соціальним вихователем по роботі з дітьми з інвалідністю Березою Оленою Володимирівною був проведений майстер-клас для спеціалістів по фелт-терапії (робота з вовною) під назвою “Чарівні царівни”. Завданням майстер-класу було познайомитися з новою технікою в арт-терапії, навчитися її використовувати на практиці. Така діяльність сприяє зниженню емоційної тривожності, допомагає знайти шлях до підсвідомості, розширити знання про свій внутрішній світ, пробудити самостійність і активність до дій.

  Присутні спеціалісти отримали нові знання про техніку фелт-терапії, на практиці дізналися як її використовувати в роботі з клієнтами, з якою категорією осіб і в яких випадках краще застосувати.

  І нехай це лише «перша ластівка» серед майстер-класів Олени Володимирівни для працівників мережі Центрів соціальних служб столиці (до речі, на майстер –клас завітала і представник партнерської організації «Клініки дружніх до молоді послуг» Голосіївського району), але є розуміння важливості ділитися досвідом власної роботи. Адже володіння широким інструметарієм та технологіями в ході соціальної роботи з різними категоріями клієнтів сприяє вдосконаленню рівня працівників мережі ЦСССДМ м. Києва.

  Діти та молодь з інвалідністю відвідали Верховну Раду України


  Триває системна та комплексна діяльність Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва щодо сприяння всебічному розвитку та соціалізації підопічних Центру.

  Так, 1 квітня 2016 року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації, а також школи-інтернату №19, спеціальної загальноосвітньої школи –інтернату №5 відвідали Верховну Раду України. Під час відвідин екскурсовод розповіла про історію зведення сесійного будинку Верховної Ради України, авторів проекту та особливостей цієї історичної будівлі. Діти та молодь мали змогу зробити світлини біля однієї з найвеличніших картин –«Державотворення», автором якої є художник Олексій Кулаков. А «наприкінці екскурсії нас провели до сесійної зали, яка займає 2 та 3 поверхи загальною площею 650 квадратних метрів  і містить близько 1000 місць! В нас будо безліч питань, але екскурсовод знайшла відповідь на кожне»- розповідає 17-річна Ірина.

  Під час екскурсії  молоді вихованці Центру та шкіл-інтернатів разом з їх наставниками були у гарному настрої, надзвичайно зацікавились історією та полишили Верховну Раду з бажанням ще раз відвідати цю історичну будівлю. Але багато хто з них був  ще й сповнений натхненням змінювати свою країну на краще,  і, можливо,  в майбутньому  повернутися сюди  вже не в якості екскурсанта.

  На Подолі розпочато весняні соціокультурні


  Насиченими цікавими подіями та зустрічами були перші дні весни на Подолі.

  9 березня 2016 року в Центрі  соціально-психологічної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва було проведено клуб спілкування на тему: «Тарасові Дороги», присвячений до дня народження Т.Г. Шевченка. Молодь знайомилась з цікавинками біографії Тараса Григоровича, читала вірші народного поета та ділилась своїми враженнями від прочитаного. Після цього всі разом вирішили, що наступна екскурсія відбудеться до Яготина, де свого часу жив і творив  Т.Г. Шевченко.

  А напередодні 4 березня відвідувачі Центру у тісному колі справжніх друзів відсвяткували надзвичайне, весняне свято – Міжнародний день жінок. «В нас була святкова програма присвячену святу, а саме: дитячий концерт, пісні, танці, конкурси.  Атмосфера була настільки весела та позитивна, що ні одна людина не сумувала, а виходячи з приміщення Центру ми чули лише слова вдячності. Коли бачиш вдоволені обличчя, то розумієш для чого ти працюєш, і хочеться якнайчастіше створювати свята на радість нашим вихованцям» - зауважує директор Центру Бєлова Т.А. А наприкінці свята дівчат та жінок Центру також порадували своїми подарунками депутат Київської міської ради Ю. В. Дідовець  та МБФ «Можливості».

  «Зимова країна» відкрила свої двері для подолян


  Протягом лютого 2016 року продовжувалася співпраця  КМДА з проектом «Казкова країна» щодо безкоштовної участі клієнтів мережі ЦСССДМ м. Києва у зимових розвагах проекту.

  18  лютого 2016 року вихованці Центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали Національний комплекс «Експоцентр України», де триває робота сімейно- розважальної зони «Зимова країна».


  «Ми побували в «Резиденції  Діда Мороза», отримали від нього подарунки та взяли участь у різних майстер-класах, із задоволенням насолодилися «Чудосвітньою подорожжю» в Гуляндії та подивилися інтерактивну казку. Найактивніші з наших вихованців мали змогу  покататися на гірках та на ковзанці. Також на території центру діти та молодь на власні очі побачили справжніх північних оленів, погодували їх та зробили з ними фото. Щиро дякуємо всім причетним до організації цього неймовірного свята для наших клієнтів»- зауважила директор Центру соціально – психологічної реабілітації Бєлова Т.А.

  «Вартові мрій» для дітей з інвалідністю


  В рамках співпраці КМДА  з проектом «Казкова країна»  та сприяння Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом січня –лютого 2016 року організував безкоштовну участь клієнтів мережі ЦСССДМ м. Києва у зимових розвагах проекту.

  Так, 13 лютого 2016 року вихованці Центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали неймовірне 3D шоу «Вартові мрій». Чудова казка - на сцені якої зібрали танцюристів, циркових артистів, акробатів та гімнастів. Шоу cупроводжувалось неперевершеною музикою, неймовірними спецефектами  та чудовими костюмами.

  Діти та  молодь отримали колосальне задоволення від побаченого і ще довго ділилися враженнями та позитивними емоціями. А ще була фото- сесія з головними виконавцями.

  Новорічна казка на льоду


  Напередодні Різдва - 4 cічня 2016 року - 56 дітей з інвалідністю Подільського району разом з батьками відвідали столичний Палац спорту, де насолодилися першим національним льодовим шоу за мотивами казки Гофмана «Лускунчик». «Новорічна казка на льоду – це  добре знайома неперевершена музика,  віртуози-актори, чудові костюми і гарний святковий настрій» - зауважили батьки та подякували за свято. А працівники Центру соціально-психологічної реабілітації висловлюють свою вдячність керівництву Міністерства молоді та спорту України, працівникам Палацу спорту та Київського територіального центру соціального обслуговування (транспорт для візочників) – за Різдв’яне диво створене для малечі та їх батьків.

  Вихованці Центру на Подолі долучилися до українського Різдвяного дійства


  23 грудня 2015 року Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали українське Різдвяне дійство на Софійській площі, яке булопроведено для дітей, які потребують особливої уваги та допомоги. Вихованці центру та їх батьки змогли насолодитися красою святково прикрашеної  ялинки, зробити багато світлин з аніматорами, а  також отримати поздоровлення в ігровій формі зі Святом Святого Миколая та наступаючого Нового року. У продовженні святкового дійства глядачі мали змогу побачити Різдвяний вертеп, а наприкінці свята присутніх дітей привітали подарунками від компанії “Кока-Кола”.

  «Таланти України» у Подільському ребцентрі


  Протягом року Центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва співпрацює з ВГО «Таланти України». 21 грудня 2015 року за  сприяння  цієї партнерської громадської організації була організована концертно – розважальна програма, присвячена дню Святого Миколая та новорічним святам для вихованців та батьків Центру. Наприкінці свята діти та молодь з функціональними обмеженнями отримали солодкі подарунки від організаторів концерту.  І справді, «Святий Миколай іде-подарунки несе»!

  Старт новорічних заходів на Подолі


  18 грудня 2015 року в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся святковий захід, присвячений дню Святого Миколая. Директор Центру Тетяна Бєлова привітала присутніх з початком Новорічно-Різдвяних свят та ознайомила з програмою районних новорічних заходів для дівчат та хлопців та їх батьків-клієнтів Центру.

  Впродовж вечора в концертній програмі виступили вихованці Центру та  клубу за місцем проживання «Товариш». Наприкінці свята діти та молодь з функціональними обмеженнями отримали солодкі подарунки від Подільської районної в місті Києві державної адміністрації. Новорічна феєрія триває!

  Захід на Подолі з нагоди дня інваліда: по- сімейному, але урочисто


  3 грудня 2015 року о 16.00 в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеження Подільського району проводився захід, присвячений відзначенню Міжнародного дня інваліда.

  Урочиста частина розпочалося з вітальних слів  колективу Центру. В святковій програмі виступили клієнти центру та вихованці клубу за місцем проживання «Сяйво надії».

  «Такі святкові зустрічі, як сьогоднішня, вкотре доводять, що небайдужість є, можливо, тією червоною ниткою, що поєднує патріотизм та людяність, слово та діло. То ж наше свято було пронизане любов’ю до людей з особливими потребами та непереборною вірою у власні сили»-зауважує  працівник Центуру Шировенко Т.А.

  Наприкінці вихованці Центру і гості частувалися соком і солодощами і були запрошені на дискотеку.

   

  Зоо-екскурісія вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Подільського району


  10 жовтня 2015 року Центр соціально–психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва організував екскурсію для своїх вихованців та їх батьків до Ясногородської страусиної ферми. Окрім цього діти та їх батьки відвідали зоокуточок, що знаходиться в Ризоположенському чоловічому монастирі села Томашівка. Під час екскурсії подоляни дізнались багато цікавого про життя страусів.  Також діти  отримали можливість  поспілкуватися зі свійськими та домашніми тваринами, птахами, погратися на дитячому майданчику. Цікава розповідь та сонячна погода доповнили гарний настрій. А відвідини храмів монастиря дозволили відвідувачам доторкнутися до духовного історичного надбання українського народу.

  Від минувшини до сьогодення: славимо захисників України


  З нагоди відзначення Дня захисника України нещодавно вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва та їх батьки відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.  Вони вшанували бойовий подвиг, самовідданість громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу. Учасники заходу прослухали цікаву і пізнавальну екскурсію про історію перемоги у Другій світовій війні, а також переглянули виставку військової техніки та озброєння – танки, артилерійські гармати і міномети. Екскурсовод розповів про мужність прикордонників і нескореність тих, хто опинився на окупованій території.

  Особливу увагу екскурсанти звернули на новий зал, де були представлені зброя та речі бійців АТО. Завдяки заходу вихованці Центру та їх батьки стали краще розуміти масштаби трагедії, які несуть війни та видатну роль українського народу в боротьбі проти ворога. Екскурсія була організована з метою посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій.

  Подольчани на «Юнь Києва запрошує”


  26 вересня 2015 року «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» долучився до участі у щорічному міському святі “Юнь Києва запрошує”.

  Понад 3000 мешканців столиці стали учасниками цікавих ігор, змагань та майстер-класів, а також стали глядачами концерту дитячої творчості,відвідали майданчик сучасного мистецтва, дізналися про діяльність громадських організацій, закладів соціального спрямування. В тому числі  і наш Центр познайомив відвідувачів зі специфікою та формами роботи Центру та провів майстер-клас по виготовленню поробок з вовни.

  Наповняймо барвами життя!


  Нещодавно завдяки Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва діти та їх батьки отримали дві такі різні за своєю формою, але яскраві та пізнавальні по суті, «пригоди», адже всебічний розвиток та соціалізація підопічних Центру-важливе завдання роботи його працівників.

  Отже, 17 серпня 2015 року вихованці Центру та їх батьки завітали на екскурсію до Кирилівської церкви - історико-культурного музею, який увійшов до складу заповідника «Софія Київська». Вони з задоволенням почули цікаву розповідь про історію будівництва церкви в ім’я святих Кирила і Афанасія Олександрійських. Екскурсовод розповів також про найстаріші фрески та пам’ятки Давньоруської держави.

  «Мене здивувало, що над розписом Храму працювали учні і педагоги Київської школи малювання, а головні фрески виконані відомим українським художником та всесвітньо відомим митцем М. Врубелем» - зауважує мати вихованця Центру Андрія.

  А наостанок всіх присутніх запросили відвідати службу, яка проходила у Храмі 19 серпня на свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

  Також 19 серпня 2015 року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації  мали змогу відвідати  «Дім- перевертиш» в ТЦ «Блокбастер». На початку екскурсії  глядачі  почувалися трохи незвично, адже всі предмети в будиночку були перевернуті верх дригом- було складно зрозуміти чи то підлога над вами, чи то стеля. Родзинкою побаченого стало те, що «Дім- перевертиш» був оформлений предметами побуту 80-х років: ми  побачили  і старенький телевізор, і швейну машинку, і програвач тих часів.  Діти отримали море позитивних емоцій і вдосталь нафотографувалися. Тепер незвичайні світлини поповнили фотоальбом наших вихованців!

  Кожна мить життя неповторна та важлива і від нас залежить якими барвами її наповнити!

  Прикладаючись до святинь


  В рамках Культурологічно-відпочинкової програми напередодні Успенського посту вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали Володимирський кафедральний собор. Служитель храму розповів історію будівництва собору, повідав про життя Святих Варвари і Макарія.  Діти з батьками з цікавістю знайомились з розписами собору і мали змогу доторкнутися до мощей святих.

  Працівники Центру розуміють, що сприяння духовному збагаченню підростаючого покоління – один з важливих елементів його виховання.

   

  Цікаве літо у ребцентрі триває!


  Триває насичене подіями та враженнями літо у Центрі соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району. Так, в  рамках Культурологічно-відпочинкової програми для дітей та молоді та їх батьків 5 серпня 2015 року відбулося справжнє «свято» розваг, веселощів, адже малеча Центру з батьками завітала до дитячого розважального комплексу «Ігроленд». Діти отримали багато задоволення від ігрової програми та участі у конкурсах, гри в боулінг та кімнати-лабіринт. По завершенню свята для дітей накрили стіл - пригощали виключно смаколиками!

  А наступного дня старша група Центру відвідала музей-галерею ім. І.П. Кавалерідзе, що на Андріївському узвозі. Екскурсанти почули розповідь про життя та творчість Івана Кавалерідзе та познайомилися з роботами видатного скульптора.

  Відпочинкова програма триває. На нас чекає ще багато цікавого!

  Культурологічно-відпочинкова програма для вихованців Центру у розпалі!

  Насичено, пізнавально та захоплююче триває Культурологічно-відпочинкова програма для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району.
  Так, 24 червня 2015 року діти та молодь Центру здійснили паломницьку подорож до Феофанії та до Китаєва, де відвідали Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир (пустинь «Феофанія») та Свято-Троїцький чоловічий монастир («Китаєва пустинь»). Екскурсанти познайомилися з історією обох обителей, храмами і монастирською побутовою архітектурою, житієм святих, що подвизалися в них, а також відвідали печерний комплекс на місці Китаївського давньоруського городища, тощо. В спекотний день завжди приємно пригоститися холодною водою, тим паче водою зі святих джерел. А наприкінці, влаштували невеличкий пікнік біля озера у монастирському парку, де малеча вдосталь награлася на місцевому дитячому майданчику, а дорослі відпочили в тіні дерев та насолодилися видами мальовничих круч і квітучих галявин.

  9 липня в рамках Культурологічно-відпочинкової програми вихованці Центру відвідали будинок-музей Т.Г. Шевченка «Хата на Пріорці».В музеї екскурсанти прослухали розповідь про події життя видатного письменника і художника Т.Г. Шевченка, пов’язані з Подолом. А по завершенню екскурсії, в знак дружби та зі сподіваннями на подальшу тісну та плідну співпрацю, вихованці та працівники Центру обмінялися з працівниками Музею подарунками-поробками.

  16 липня діти та батьки відвідали Державний музей авіації, який ще називають виставкою військової та цивільної авіатехніки під відкритим небом. Учасники заходу поринули у цікавий світ авіації - оглянули велику кількість літаків та гвинтокрилів різних часів, починаючи з крихіток МІ-1 та МІ-2, аж до МІ-26 - найбільшого у світі вертольоту. Хлопці ретельно вивчали технічні характеристики літальних засобів. Екскурсантам навіть дозволили відвідати кабіни гвинтокрилів та літаків, у яких збережені всі прилади. А наприкінці всі помилувалися, як злітають в небо літаки з аеропорту «Жуляни».

  29 липня віідвідувачі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали Національний музей «Чорнобиль».На екскурсії дітвора дізналася про аварію на Чорнобильській АЕС, а батьки згадали події квітня 1986 року. Екскурсанти побачили багато документів, пам'яток міста Прип'ять, ближніх селищ, а також особисті речі рятувальників Чорнобильської АЕС, які зберігаються в музеї. Цікаво було й те, що музей оснащений сучасними електронними засобами надання інформації: так діти дивилися цікавий мультфільм про значення енергії. Також на великих екранах демонструвалася карта світу, на якій було відображено розташування електростанцій в усьому світі. Експозиція музею дуже важлива, як нагадування про страшну трагедію, яку не варто забувати, що б не повторювати в майбутньому.

  Ще попереду багато днів літа і сподіваємось воно подарує вихованцям Центру багато цікавих та незабутніх моментів!

   


  Відвідувачі Центру соціально-психологічної реабілітації допомагають бійцям АТО боронити країну


  Більш ніж місяць йшла невтомна робота, і на початку червня першу маскувальну сітку, зроблену руками відвідувачів і батьків Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва, передано артилеристам  43-ї окремої артилерійської бригади.

  «Сподіваємось, що теплота наших сердець збереже і захистить їх від неприятелів. А ми і надалі будемо допомагати тим, хто боронить нашу країну»-зауважують вихованці Центру та їх батьки.

   

   

  Дочекались…Літо у нашому ребцентрі!


  В Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва розпочалася літня Культурологічно-відпочинкова програма. Вона впроваджується з метою покращення основних якісних характеристик життя дітей та молоді з інвалідністю, створення умов для їх повноцінного відпочинку і змістовного дозвілля.

  Програма передбачає відвідування культурних закладів, організацію спортивних заходів - турнірів, змагань, розвиваючих спортивних ігор на повітрі, відпочинок біля водоймищ, відвідування екскурсій, виставок, фестивалів, влаштування святкових програм, вечорів відпочинку, дискотек,  а також проведення майстер-класів з різних технік декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, проведення тематичних та мистецьких заходів. Окрім цього звісно ж проводитиметься консультування батьків з різних аспектів життєдіяльності людини та правових семінарів.

  В рамках програми  вже відбулися перші заходи: 16 червня вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та їх батьки відвідали екскурсією у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

  Екскурсанти ознайомилися з історичним минулим Лаври, почули цікаву розповідь  про її засновників, відвідали головний Свято-Успенський Храм, Трапезну церкву преподобних Антонія і Феодосія, Собор Успіня Пресвятої Богородиці, печери. Цікава розповідь екскурсовода допомогла дітям доторкнутися до історичного минулого нашої столиці, познайомитися із стародавніми архітектурою та живописом.

  А 17 червня діти та молодь Центру мали прогулянку на пароплаві по Дніпру. Свіже річкове повітря, комфортабельний борт пароплава, насолода від мальовничих пейзажів, споглядання чудових історичних пам'яток - монументу князю Володимиру Мономаху, колони Магдебурзького права та золотих куполів старовинних храмів і монастирів створили неймовірно позитивний настрій  і привнесли неабияке задоволення від побаченого.

  Тож приєднуйтеся до нас всі, хто залишився в місті і не від’їжджає на  відпочинок.   Змістовне і цікаве дозвілля гарантуємо!

   

  Вихованці реабілітаційного центру відвідали Український центр культури і мистецтва


  4 червня 2015 року діти та молодь Центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали Український центр культури і мистецтва. Екскурсовод благодійного фонду «Таланти України» познайомила відвідувачів з експозицією малюнків дітей з різних Європейських країн. Цікава вікторина щодо світового мистецтва пробудила пізнавальну та творчу активність вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації. Дівчата, хлопці та їх батьки отримали вичерпну інформацію про сприйняття оточуючого світу дітьми з інших країн, їх мрії та вподобання. На згадку про зустріч екскурсанти отримали солодкі презенти.

   

   

   

  Міжнародний день захисту дітей  на Подолі


  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми бажаємо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли рідний край.

  2 червня 2015 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся захід присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Силами вихованців Центру був поставлений міні-спектакль за мотивами казки О. Толстого «Пригоди Буратіно». Акторська майстерність артистів вразила навіть досвідчених гостей заходу. На захід з подарунком завітала Ганна Ременик.

  По закінченню вистави присутні отримали подарунки від представників Адвокатського об’єднання «Український адвокат» Ю.В. Дідовця та О.Г. Бащука, а Центр - від Київського жіночого клубу «SoroptimistІnternational».

  Потім усі разом малювали крейдою на асфальті і насолоджувалися морозивом, люб’язно наданим відділом у справах сім’ї молоді та спорту Подільської РДА.


  «Витинанки» для усіх


  25 травня 2015року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району відвідали майстер-клас з «Витинанки», який відбувся в художній школі №10. Діти та молодь виготовила багато цікавих паперових виробів. Дуже сподобалась нова, досить проста і цікава методика. Всі залишились задоволені проведеним заходом.

  «Сподіваюсь отриманні знання стануть мені у нагоді під час підготовки власної роботи до фестивалю творчості «Повір у себе»-зауважує клієнт Центру Наталка.


  Замок «Радомисл» гостинно зустрів вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації Подільського району

   


  З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Подільського району організував  для вихованців Центру екскурсію до історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», що в місті Радомишль на Житомирщині.

  Місто Радомишль – дуже давнє, із чарівною атмосферою, розташоване на річці Тетерів, оточене сосновим та листяним лісом. У давнину через місто пролягав  найдовший сухопутний торгівельний шлях  Віа Регіа – „королівський шлях”.

  «Чудова погода, чисте повітря, гарні квіти, яскрава місцевість змусили забути нас про суєту щоденного життя, насолодитися часом, який ніби зупинився»-каже мати клієнта Центру Марія.

  Учасники екскурсії побували в цікавому музеї домашніх ікон, які були зібрані з різних куточків України. Усі експонати музею, проникнуті теплом, духом та вірою колишніх власників, випромінювали невидиме світло та зберігали пам’ять про минуле.

  Цікавим для всіх відвідувачів був також процес ручого виготовлення паперу, який з  ХVІІ століття запровадила місцева папірня. Цікаво, що папір мав власний водяний знак та постачався до Лаврської друкарні. Особливо вразила концертна зала замку «Радомисль»- єдине у світі приміщення, де б’є живе природне джерело – те саме, що багато років тому дарувало прохолоду питної води мешканцям папірні-фортеці. Вихованці Центру також мали змогу помилувалися видом з Башти, з якої відкривається чудовий краєвид на парк, річку, поля й озера, а також піднятися нагору замку, щоб ударити у дзвін і загадати бажання, яке обов’язково має здійснитися. Щиро дякуємо пані Богомолець О.В. за можливість безкоштовного відвідування та обслуговування в замку.

  Чимало вражень і позитивних емоцій привезли вихованці Центру та їх батьки з екскурсії до комплексу «Замок Радомисль». Сподіваємось, що спільні екскурсії дружньою родиною Центру стануть нашою доброю традицією!


  "Відомий-невідомий Київ: Освітянський Поділ"

  23 травня 2015 року відбулась навчально-розвиваюча гра (квест) для молоді з інвалідністю "Відомий-невідомий Київ: Освітянський Поділ". На гру прибули команди з 8 районів: Дарницького, Деснянського, Оболонського, Подільського, Солом’янського центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Голосіївського, Шевченківського та Печерського районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді.

  Гра розпочалася біля пам'ятника Григорію Сковороді. Команди познайомили усіх зі своїми назвами і девізами, а організатори заходу розповіли правила та умови гри. Головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді Остролуцька Л.І. привітала учасників квесту і побажала успішної дороги.

  Організатори гри мали наметі показати Поділ, як осередок освіти та історичну перлину столиці, бо саме з Подолу брали свій початок перші навчальні заклади міста (школи, училища, гімназії, духовна семінарія та академія). Після старту команди відправились за маршрутом: перша на Русі школа (Андріївський узвіз при Десятинній церкві Різдва Богородиці) - Києво-Подільська жіноча гімназія (ліцей "Поділ" №100) - (приклад недільних і приходських шкіл) – Національний музей Чорнобиля - (перший вищий учбовий заклад Києва). Учасники відвідали 3 екскурсії – в музеї Чорнобиля, в Вознесенському Флоровському монастирі та в Києво-Могилянській Академії.

  Гра закінчилась в одній з аудиторій Академії, де були підведені підсумки гри. Команди отримали дипломи, історичні довідки місць відвідування, і нагородження медаллю "Сова", адже ще з античних часів сова є символом пізнання, проникливості, мудрості і освіти.

  Колектив Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району, як організатор гри, висловлюють щиру вдячність за екскурсії та відвідання закладів: Президенту Національного університету «Києво-Могилянська академія» Мелешевичу А.А., Генеральному директору Національного музею «Чорнобиль» Гладуш І.Д. та матушці Лаврентії Вознесенського Флоровського монастирю.

  Учасники гри відзначили, що квест був цікавим та змістовним та наголосили, що чудово провели час і гарно розважилися.

   

  «Крилаті мрії» для дітей та молоді з інвалідністю

  14 травня 2015 року на базі музичної школи №35 в рамках спільного проекту КМЦСССДМ та Департаменту культури КМДА «Крилаті мрії» відбувся концерт «Викладачі – дітям» для учасників фестивалю «Повіримо у себе» з Подільського району. За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці, викликаючи подив і захоплення, провели дітей та молодь з інвалідністю стежками музичних творів. Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації Подільського району мали можливість прослухати музичні твори на гітарі, роялі, на барабанах та флейті, а також насолодилися чудовим виступом дитячого танцювального ансамблю. Концерт пройшов на високому рівні, публіка була в захваті, емоційний настрій був підвищений і діти залишилися з чудовими враженнями, отримав унікальний досвід, що стане їм у нагоді у наступному фестивалі.

  Проект «Крилаті мрії» триває з початку весни і охопить учасників  традиційного фестивалю  творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе» зі всіх районів столиці.

   

  «З Україною в серці!»

  12 листопада 2014 року о 16-00 у затишних та гостинних стінах школи – інтернату №6 (вул. Світлицька 31/7)  відбувся Подільський районний тур ХХІІІ фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе», який проходив під гаслом: «З Україною в серці!». Метою фестивалю є соціалізація дітей та молоді з функціональними обмеженнями, реалізація їх творчих та культурних можливостей.

  Захід розпочався з привітального слова радника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань Віктора Володимировича Смірнова Він нагородив подяками Голови Подільської РДА спеціалістів установ, що взяли участь в організації та проведенні фестивалю та побажав учасникам успіхів та перемог.

  Цьогоріч до участі в фестивалі були залучені вихованці шкіл-інтернатів №5, 6, 19, вечірньої (змінної) спеціальної школи №27, вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва. Провідною темою більшості робіт та концертних виступів була любов до рідної землі, українського народу, патріотизм та бажання миру Україні.

  Роботи учасників фестивалю оцінювало компетентне журі від усіх закладів, яке відібрало найкращих виконавців для участі у фінальному гала-концерті та переможців виставки робіт.  Але всі учасники отримали дипломи, призи та подарунки.

  Колектив Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва висловлює щиру подяку спонсорам за надання подарунків для відзначення талановитих дітей та молоді з функціональними  обмеженнями, а саме:

  • Всеукраїнському благодійному об’єднанню «Благодійний фонд «Фармак»» (Голова правління Жебровська Філя Іванівна),
  • Особисто Юрію Дідовцю, директору адвокатського об’єднання «Український адвокат»,
  • ГО «SOROPTIMIST  INTERNATIONAL» (президент Дворецька Олена),
  • Аквапарку «Dream Island» в торгівельно-розважальному центрі «Dream Town» (Директор Сорочан Катріна Олександрівна),
  • Національному цирку України (Генеральний директор Шевченко Людмила Олексіївна),
  • ПІІ «McDonald’s» Укрейн ЛТД (Генеральний директор Гжегож Хмелярський),
  • Магазину квітів «Камелія» (Президент компанії Костюкова Тетяна Андріївна),
  • ГО «Громадське самоврядування» (Директор Потєхов Дмитро Юрійович)
  • .

  Фестиваль «Повіримо у себе» - це чудове свято таланту, любові та безмежної віри у власні сили. А найщиріші слова вдячності батьків та радісні посмішки дітей є найкращою нагородою для організаторів фестивалю.

  Подарунки переможцям фестивалю «Повір у себе» у Подільському районі

  Несподіваний для себе подарунок отримали учасники та переможці фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва «Повіримо у себе». Протягом листопада напередодні Міжнародного дня інвалідів дівчата та хлопці 5 установ -шкіл-інтернатів №5, 6, 19, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та вечірньої (змінної) спеціальної школи №27- отримали для себе надзвичайно цікаве та насичене дозвілля. І це справедливо, бо вони  ж «на славу попрацювали» на фестивалі: згодом багато хто з них посів призові місця на міському турі фестивалю.

  Отож,  діти та молодь з Подолу із задоволенням переглянули циркову виставу в Національному цирку України, відвідали фабрику ялинкових прикрас, що у с. Клавдієво, насолодилися водним екстрімом в аквапарку юрського періоду «Dream Island», а  також розважалися та обідали в ресторані швидкого харчування «McDonald’s».

  Колектив Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва, який організував фестиваль у районі, висловлює щиру подяку колективам Всеукраїнської благодійної організації «Благодійний фонд «Фармак»», Аквапарку «Dream Island», який розташовано у торгівельно-розважальному центрі «Dream Town», Національному цирку України та ПІІ «McDonald’s» Укрейн ЛТД за небайдужість, чуйність та турботу про талановитих подолян з особливими потребами.

  Талантами земля повниться…


  Подільский район столиці повний дитячими та юнацькими талантами. Зокрема творчими та талановитими є діти та молодь з інвалідністю, які мешкають у районі. Вони довели це під час нещодавнього традиційного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

  А тепер  в рамках заходів до Міжнародного дня інвалідів починаючи з 30 листопада 2014 року у приміщенні художньої галереї «Візантія» (вул. Пушкінська, 21) відкрита виставка робіт дітей та молоді з особливими потребами Подільського району. Усе різноманіття фантазії та таланту авторів, кияни та гості столиці  мають нагоду побачити на власні очі до 6 грудня. Виставка відкрита за сприяння Президента Київського жіночого клубу «Soroptimist Іnternational» – пані Олени Дворіцької. Організатор виставки-Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району.

  Отже, чекаємо всіх бажаючих!

   

  Свято подароване від серця

  З нагоди відзначення Міжнародного дня інваліда 2 грудня 2014 року у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеження Подільського району зібрались справжні друзі, яких об’єднує не лише любов до рідного краю, до Подолу, а й любов до дітей та молоді з особливими потребами.

  Урочиста частина розпочалося з вітальних слів директора Центру Тетяни Анатоліївни Бєлової та начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Олени Олександрівни Кузьменко.

  В яскравій концертній програмі виступили клієнти Центру, учні спеціальної школи-інтернату № 5 та вихованці клубу за місце проживання «Виноградар».

  На заході був присутній помічник народного депутату України Юрій Анатолійович Задніпряний, який подарував дітям квитки на новорічні вистави  до Київського муніципального академічного театру опери та балету.

  Особливо приємно було отримати в подарунок комп'ютерний клас для відвідувачів Центру від керівника  ГО «Громадське самоврядування» Дмитра Юрійовича Потєхова.

  Такі святкові зустрічі, знов доводять, що небайдужість є, можливо, тією червоною ниткою, що поєднує патріотизм та людяність, слово та діло.  А наше свято було пронизане любов’ю до людей з особливими потребами та непереборною вірою у власні сили.

  На базі реабілітаційного Центру Подільського району розпочав роботу клас комп’ютерної грамоти для дітей та молоді з інвалідністю


  26 січня 2015 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва розпочав роботу клас комп’ютерної грамоти для дітей та молоді з інвалідністю. Заняття проводяться двічі на тиждень для молодшої та старшої вікової категорії. «Я вже трохи вмію працювати з комп’ютером, але зараз дізналася для себе багато нового. Так цікаво та зрозуміло пояснюють. Хочу свою майбутню професію пов’язати з компю’тером»-каже Ірина (15 років). Але не всім навчання дається легко в силу особливостей кожної дитини, тому для деяких відвідувачів Центру заняття з основ комп’ютерної грамоти проводяться індивідуально. Для дітей та молоді володіння комп’ютером дозволяє розширити коло спілкування, отримувати нову інформацію, оволодіти азами майбутньої професії та йти «в ногу» з часом.

  Такі заходи є частиною комплексної роботи мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва у напрямі соціалізації та інтеграції у суспільство дітей та молоді з інвалідністю.

   

  Любов скрізь… тільки шукай!

  14 лютого 2015 року в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся святковий захід, присвячений дню Святого Валентина.

  Директор Центру Тетяна Бєлова привітала усіх із святом та побажала  великого, щирого та взаємного кохання. Натомість молодь Центру підготувала концертну програму, під час якої розважала відвідувачів читанням ліричних віршів про кохання. Окрім цього хлопці та дівчата поздоровляли і дарували один одному подарунки, завчасно підготовлені на майстер-класах.

  А по завершенню святкового концерту спеціалісти Центру привітали улюбленця нашого центру Олександра Младзіновського з днем народження, а Сашина мати пригощала присутніх смачним тортом. Завершився ж вечір  святковою дискотекою, де танцювали всі, не зважаючи на вік.

  Навчатись?Навчатись… Навчатись!

   

  26 лютого 2015 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи молодь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва та Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітали на екскурсію до Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

  Під час зустрічі «потенційних абітурієнтів» познайомили з історією закладу, його навчальною та матеріальною базою, продемонстрували на прикладах переваги випускників в умовах сучасного суспільства та особливості саме цього навчального закладу, а також розповіли про перспективи працевлаштування випускників після закінчення вищого навчального закладу.

  Ігор (клієнт Центру, 17 років) зауважує- «Я отримав  відповіді на хвилюючі питання і тепер почуваюся більш упевненим у майбутньому».

   

  Відаючи тепло і сам наповнюєшся ним


  6 березня 2015 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Постійні клієнти Центру були як завжди «на висоті»: малеча поздоровила рідних матусь зворушливими віршами та піснями, а підлітки  підготували уривок з гумористичної вистави Старицького М. «За двома зайцями».

  Створити святковий настрій у Центрі допомогла і молодша дитяча студія з ГО «Вулик ідей», подарував усім свій фієричний виступ.

  Захід приніс радість, теплоту та море позитивних емоцій не тільки жінкам, але й тим хто їх вітав, адже «віддаючи тепло і сам наповнюєшся ним»-зауважує один з клієнтів Центру Сашко. До нових зустрічей!

  І повчально, і цікаво!

  2 квітня 2015 року клієнти Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району відвідали Водно-інформаційний центр «Музей води». Екскурсовод розповіла значення води для всього живого та запропонувала переглянути фільм про те, звідки береться прісна вода. Діти ознайомилися з шарами грунту,  іншими природними цікавинками. «Нам у дуже доступній формі розповіли про те, що воду треба берегти, бо це наше багатство»-каже Марійка. Наприкінці зустрічі діти розважалися салютом із мильних бульбашок та будуванням лабіринтів із піску та води.

  Екскурсія була дуже пізнавальною та цікавою, діти і батьки залишились задоволеними  побаченим  та почутим. Соціокультурний розвиток та інтеграція у суспільство є важливою складовою діяльності системи Центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, зокрема Подільського району.

   

  «Не хлібом єдиним…»

  3 квітня 2015 року відвідувачі Центру соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району відвідали ресторан McDonald’s, де безкоштовно отримали «смаколики». Діти та молодь мали змогу не тільки пообідати, але й весело провести час та поспілкуватися у колі друзів, малеча ж з задоволенням розважалася на ігровому майданчику закладу. Захід відбувся в теплій та дружній атмосфері, очі вихованців Центру блищали від щастя, а на обличчях сяяли посмішки.

   

  Керівництво Подільського району завітало на Великдень у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю

   


  На Святій неділі, 14 квітня 2015 року Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району приймав  шановних гостей. З Великодніми святами вихованців та працівників Центру привітав в.о. голови Подільської РДА, Депутат Київської міської ради, заступник голови Постійної комісії з питань культури та туризму Валентин Мондриївський. Звертаючись до клієнтів Центру, він наголосив, що «люди, які працюють з вами, роблять все від них залежне, аби ви якомога ефективніше пройшли процес соціально-психологічної реабілітації, навчилися реалістично сприймати навколишній світ і визначилися зі своїм місцем у житті- створили сім’ї, здобули професії та стали активними членами суспільства». Наостанок він побажав усім здоров’я радості, Божої благодаті та вручив солодощі.

  Вихованців закладу та їхніх батьків також привітали заступник голови Подільської райдержадміністрації Віктор Смирнов та настоятель Свято-Покровської церкви, що на Пріорці, отець Сергій.

  У відповідь діти та молодь порадували гостей святковою концертною програмою з хореографічних та музичних композиції.

  Під час ознайомчої екскурсії директор закладу Тетяна Бєлова поінформувала керівництво району, щодо специфіки  діяльності Центру, яка скерована на надання психологічних, соціально-педагогічних та медичних послуг дітям та молоді з особливими потребами. Разом з тим підкреслила, що велика увага приділяється розвитку творчих здібностей дітей, створюються умови для їхнього повноцінного спілкування, надаються правові та інформаційні послуги батькам. Відтак, протягом минулого року сім’ям, де виховуються такі діти працівниками Центру було надано понад 13 тисяч послуг і консультацій.

   

  Фестиваль «Повіримо у себе» крокує столицею:

  Подільський район прийняв естафету

  11 листопада 2016року в Подільському районі відбувся заключний гала-концерт районного  фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе». Гасло районного туру цьогорічного фестивалю-  «Україна- це ти!».  «І дійсно – все, що ми змалку робимо, чим живемо і чому радіємо – це наша неозора, мальовнича, найкраща у світі країна, яку ми любимо і якій присвячуємо  перемоги»-зауважує керівництво Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району.

  Підсумкова концертна програма і виставкова експозиція підкреслили, які талановиті, працелюбні та обдаровані діти живуть у Подільському  районі.

  Переможці фестивалю були відзначені дипломами та призами. Організатори фестивалю – Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району та Подільський районний у місті Києві центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді - підготували для них безліч подарунків - солодощі, книжки, вишиванки, цікаві екскурсії, запрошення на відвідування цирку та ресторану  Макдональдс. За що велика подяка спонсорам фестивалю та адміністрації Подільського району.  Цирк відкрив свої двері для лауреатів фестивалю творчості з Подолу

  25 листопада 2016 року 150 дітей, які є лауреатами Подільського районного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе» відвідали Національний цирк України. Захід відбувся за сприяння депутата Київської міської ради та голови Подільської РДА Мондріївського Валентина Миколайовича.

  Безліч вражень від циркової програми: клоуни, акробати, гімнасти, які зачарували майстерністю та яскравістю. А тісне спілкування з артистами та звірятками у фойє зробили вечір незабутнім для талановитої дітвори.

  З вдячністю, сповнені вражень, щасливі та задоволені дітлахи попрямували додому, очікуючи на результати фіналу Фестивалю «Повіримо у себе», який відбудеться 29 листопада у КПДЮ.

  Вже кілька років поспіль ЦСССДМ м. Києва впроваджується ефективна система заходів соціокультурної реабілітації, розвитку творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю.  Поділ «запалює»!

  2 грудня 2016 року в теплій домашній атмосфері Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва проводився захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

  Відвідувачів центру розважали концертною програмою від Центру клубів за місцем проживання «Поділ». Веселий настрій створював танцювальний колектив «Промінь» та ансамбль вокального співу «Сонечко». «Дякуємо артистам за чудові враження!»- підкреслила наприкінці 10-річна Оленка.

  Впровадження  заходів соціокультурної реабілітації є частиною комплексної системної роботи мережі ЦСССДМ м. Києва в рамках реабілітації дітей та молоді з інвалідністю.

   

   

  Кінологічний майстер-клас для дітей з проблемами опорно-рухового апарату

  7 грудня 2016 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва проводився кінологічний майстер-клас для дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Не зважаючи на морозну погоду зустрітися з чотирилапими друзями зібралося багато відвідувачів Центру.

  Проведений майстер-клас і кінологічний сеанс викликав безліч позитивних вражень у відвідувачів і велику зацікавленість у фахівців центру, які теж для себе відкрили багато нового. Так, здавна відомий позитивний вплив ПЕТ-терапії (метод лікування за допомогою тварин - собак, коней, дельфінів, кролів, кішок, птахів тощо) на покращення здоров’я людей.

  Цікаво також, що собаки мають здатність використовувати для діагностики захворювань людини сенсорні властивості. Першим підтвердженим випадком такої здібності стала «собача» діагностика рака сечового міхура за запахом сечі. Американський вчений Пол Джексон довів, що собаки здатні передбачати настання гіпоглікемічного кризу (зниження рівня цукру в крові). В наш час вченими встановлено, що нюх допомагає собакам визначати рідке сполучення білків в злоякісних пухлинах, також собаки здібні передчувати за 20 хвилин епілептичний напад, відрізнити одяг здорової дитини від хворої на аутизм. Тварин широко використовують також для лікування психічних  розладів.

  Принцип лікувальної кінології з хворими на ДЦП дітьми базується на розвитку рухових функцій рук та ніг і передбачає виконання відповідних заданих фахівцем рухів. Заняття проводиться в ігровій формі, а реабілітаційний ефект досягається ненав’язливо.

  Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району висловлю вдячність Міжнародній громадській організації «Soroptimist international» за можливість отримання в арсеналі центру нового сучасного реабілітаційного методу та організацію кінологічного сеансу для подолян з функціональними обмеженнями. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

  «Як Петрик Святого Миколая шукав»

  15 грудня в Центрі соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва пройшло групове заняття з казкотерапії з використанням шумових інструментів: «Як Петрик Святого Миколая шукав». Кожній дитині була підібрана роль і згідно з цією роллю видано музичний інструмент. Заняття проводилося за сприяння  Міжнародної громадської організації «Soroptimist international».

  «У казках діти описують не реальний світ, а те враження, яке він на них справляє, тобто свій внутрішній стан. Щоб описати його, вони шукають у зовнішньому світі аналоги, і керуючись ними, створюють образи, повідомляючи при цьому про свій внутрішній стан. Казки-прекрасний інструмент діагностики» - зауважує директор Центру Бєлова Т.А.

  А наприкінці учасники дійства отримали солодкий подарунок від «казкаря».  Святий Миколай на Подолі

  20 грудня 2016 року в Центрі соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відзначали  найулюбленіше свято діток – день Святого Миколая. В гості до нас завітав сам Святий Миколай, якому відвідувачі центру підготували концертну програму.   Лунали вірші та пісні від вихованців Центру. А Святий Миколай бавив усіх розвагами та конкурсами, а наприкінці роздав дітлахам солодкі подаруночки від Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, та запрошення на новорічні вистави.  Святковий концерт та привітання від Голови району на Подолі

  26 грудня в будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва відбувся святковий новорічний концерт за участі творчих дитячих колективів Подільського району. З найкращими побажаннями привітав всіх присутніх голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Мондриївський В.М. Відвідувачі Центру дякують за солодкі подарунки та святковий настрій, створений відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Подільської РДА.

   


  Подоляни у  новорічній   феєрії

  Святковий день- 28 грудня 2016 року розпочався для дітей з особливими потребами Подільського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями з відвідування дійства на Софійській  площі, де розташована головна ялинка міста. Святий Миколай привітав дітлахів та подарував їм медові пряники. Потім вони відвідали святкову виставу в приміщенні Київської міської державної адміністрації. Вихованці центру були вражені яскравим виступом акторів і щиро дякували Київський міський центр соціальних служб для дітей, сімей та молоді за організацію свята.


  «Цікавинки» лютого: з Любов’ю до світу


  16 лютого в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відзначали свято – День Святого Валентина. Відвідувачі Центру разом з педагогами підготували цікаву концертну програму: лунали вірші та пісні, проводились розваги та конкурси. Не забули і про іменинників Центру, яких  привітали казкові персонажі. А для молоді влаштували дискотеку, яка подарувала незабутні враження. Наприкінці  ж свята усіх  запросили  до солодкого столу.

  Організація проведення змістовного дозвілля - одна зі складових частин комплексної системної допомоги  Центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці в процесі соціальної адаптації та реабілітації для сімей, де є діти та молодь з інвалідністю.  В Подільському  Центрі соціально-психологічної реабілітації відбулася лекція щодо змін у пенсійному законодавстві

  23 лютого в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбулась зустріч з представниками Центрального управління Пенсійного фонду України в м. Києві. Відвідувачі Центру прослухали інформаційну лекцію на тему: «Актуальні зміни у пенсійному законодавстві. Коефіцієнт нарахування пенсій». Доповідачі проінформували також про законодавчі зміни до деяких нормативно-правових актів, про запровадження нових систем обслуговування громадян та обробки пенсійної документації, про соціальні стандарти 2017 року. Наприкінці зустрічі всі охочі отримали розгорнуті відповіді на свої запитання щодо пенсійного забезпечення людей з інвалідністю.  Тварини лікують: сеанс каніс-терапії у Подільському ребцентрі

  2 березня у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільского району знову були улюблені гості – вівчарка Германіка і йоркширський тер’єр Бебі та їх наставники. Зустріч проходила за сприяння Міжнародної жіночої організації “Soroptimist International”. Діти та їх батьки були у захваті! Деякі діти уперше у житті так близько спілкувались із тваринами. Психологи раді новим методам впливу на дітей – сеанс  каніс-терапії пройшов успішно.

  Подарунок на свято для жінок

  6 березня 2017 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва був проведений соціокультурний захід до Дня 8 березня. Для всіх мам, бабусь та дівчат вихованці Центру разом з педагогами підготували чудовий концерт з нагоди цього чарівного свята весни. Крім того, усі присутні мали змогу прийняти участь у конкурсах, де проявили свої таланти та знання жіночої психології. Не залишилися без уваги і мами наших вихованців, які з радістю самі приймали участь у вікторинах. Наприкінці вихованці Центру привітали жінок, виготовленими на майстер-класах, листівками.

  Тож і Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району вітає всіх жінок з Міжнародним жіночим святом 8 березня і бажає усіляких гараздів, гарного настрою і кохання в житті!


  Вихованці ребцентру  відвідали меморіальний будинок-музей

  “Хата на Пріорці”


  15 березня 2017 року молодь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва з нагоди відзначення 203-го дня народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, який є національним героєм і символом України, Тараса Григоровича Шевченка відвідали Меморіальний будинок-музей “Хата на Пріорці”, де поклали квіти до світлини Кобзаря, та побачили експозицію музею, в якій  відтворено побут київської околиці другої половини ХІХ століття.

  Екскурсанти не тільки почули захоплюючу історію про життя видатного письменника та митця, а й зробили на пам’ять чудові світлини в будиночку, де він жив у 1859 році.

  День Українського Добровольця на Подолі

  З метою патріотичного виховання молоді 14 березня вперше Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва відзначив День українського добровольця, який був затверджений 17 січня 2017 року рішенням Верховної ради. Формат заходу був «домашнім»: були запрошені давні друзі - ті, хто своїми трудами допомагає українській армії долати ворога, і хто сам стояв на захисті Вітчизни. До нас завітав депутат Київради Юрій Дідовець із розповіддю про службу на Сході та волонтерка Юлія Шостак, яка  поділилася своїм шляхом до волонтерства. В

  ихованці Центру із захопленням сприйняли розповіді і привітали гостей квітами.

  Вітаємо з Днем Українського Добровольця всіх наших славних захисників! ДЯКУЄМО ЇМ ЗА ВСЕ!

   
  Вихованці Подільского центру реабілітації відвідали Національний еколого-натуралістичний центр  учнівської молоді

  30 березня діти і молодь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва відвідали Національний еколого-натуралістичний центр  учнівської молоді, що на вул. Вишгородській 19. В межах екскурсії вихованці Центру познайомилися з мешканцями тераріуму, «живого куточка», ферми, побували в зимовому саду  та дендропарку.

  «Нас вразила красою квітуча і зелена територія Національного еколого-натуралістичного центру та рідкісні тварини, що населяють її.  Прогулянку супроводжувала цікава розповідь співробітника центру, що передавала любов до своїх підопічних усім присутнім.  Ми отримали корисні поради, як доглядати за тваринами. Враження від екскурсії  залишаться на довгий час»- зауважує  вихованка Світлана.

   

   

   

  Рівняймось на кращих!

  29 березня 2017 року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва разом з педагогами відвідали турнір зі змішаних єдиноборств ММА в Палаці спорту.

  Це була яскрава подія в світі спорту. На відвідувачів чекали епічні поєдинки між найсильнішими спортсменами з різних країн світу: Азербайджану, Франції, Білорусії, Люксембургу, Молдови, Америки, Австрії, Бразилії, та, звісно ж, України. Ми стали свідками 14-ти професійних поєдинків, два з яких навіть були жіночими.

  Молодь Центру була просто в захопленні від побаченого, що стало для них великою мотивацією  для розвитку власних фізичних можливостей.

  Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району висловлює вдячність депутату Київської міської ради Ю.В. Дідовцю за можливість відвідати ці спортивні змагання.
  Сьогодні Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Подільського району міста Києва люб’язно відчинив двері для відвідувачів та колег. На різних майданчиках центру фахівці  центру, студенти – практиканти і батьки одночасно проводили  майстер-класи з різних технік до Великодніх свят.   Вироби з солоного тіста, паперу, картону , фетру, природного матеріалу  -  а також крашанки і писанки – це невеликий перелік зроблених поробок.  Найкращі вироби були відзначені, а їх виконавці отримали призи та дипломи за прояв майстерності, смаку та фантазії.

  Тож чекаємо на Великдень, а тематична виставка робіт дітей та молоді з інвалідністю готова!

   
  Подоляни на фестивалі «ART-PRAKTIK»

  8 та 9  квітня 2017 року спеціалісти Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва  взяли участь у XIX Міжнародному фестивалі арт-терапії «ART-PRAKTIK», який організували Східноукраїнська асоціація арт-терапії та Всеукраїнська тренінгова компанія «ОСНОВА». Під час фестивалю у невимушеній, творчій атмосфері проходило спілкування з колегами на професійні теми,  відбувалося обговорення актуальних проблем психології, ознайомлення з новими розробками фахівців різних напрямків. У центрі уваги фестивалю – інноваційні направлення у арт-терапії, а також питання позиціонування себе в психологічному співтоваристві. Участь у фестивалі «ART-PRAKTIK» посприяла формуванню у фахівців Центру активної професійної позиції та інтересу до практичної фахової діяльності. Спеціалісти отримали новий професійний досвід та навчилися новим формам професійного спілкування. Підсумком фестивалю стало урочисте закриття та вручення сертифікатів учасникам.

  Спеціалісти Центру висловлюють вдячність Київському міському центру соціальних служб для дітей, ім’ї  та молоді за можливість відвідати цікавий захід.


  «Крилаті мрії» на Подолі


  В межах мистецького благодійного проекту «Крилаті мрії» 11 квітня 2017 року у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональним обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся  Великодній майстер-клас. Під керівництвом викладачів художнього відділення музичної школи №31 діти з захопленням поринули у світ живопису, вивчаючи основи академічного малюнку. Учасники майстер-класу окрім гарного настрою та яскравих малюнків за свою майстерність, наполегливість та сумління забрали з собою солодкі подарунки від художників.  Така акція щодо проведення майстер-класів до Великодня за підтримки КМЦСССДМ триває по всіх районах столиці.


  Розфарбуй свій світ!

  12  квітня 2017 року відвідувачі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва та їх батьки відвідали кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка та переглянули  мультфільм «Бебі Босс». Суміш недитячого та дитячого сприйняття світу головних персонажів поряд з неперевершеним гумором авторів мультфільму залишив масу яскравих вражень у вихованців Центру.  В довершення всього прогулянка парком, де все квітує буйним цвітом, надовго зарядила позитивом дітей та молодь.
  Свято Великодня на Подолі

  13 квітня Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Подільського району міста Києва вітав вихованців з Великодніми святами. До свята  поробки, що були підготовлені на чисельних майстер-класах, склались у експозицію робіт дітей та молоді з інвалідністю. Це були  вироби з солоного тіста, паперу, картону, фетру, природних матеріалів, а також крашанки і писанки. За прояв майстерності, смаку та фантазії їх виконавці отримали призи та дипломи.

  На свято з тематичною проповіддю завітав отець Сергій з Свято-Покровської церкви, який цікаво розповів присутнім про традиції зустрічі Великодня в Україні. Натомість,  діти та молодь презентували невеличку концертну програму – вітання. Наприкінці усі присутні отримали святкові паски від Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та від друга Центру – депутата Київської міської ради Юрія Дідовця.  Великодні радощі


  16 квітня 2017 року в День Святого Христового Воскресіння 100 дітей – вихованців Центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями взяли участь в освяченні пасок у Києво-Печерській Лаврі, яке проводив митрополит Української Православної Церкви Онуфрій. Організатори свята - МБФ «Соняшник» та керівництво Київської духовної академії - потурбувалися про цінні подарунки і цікаву концертну програму для дітей з інвалідністю. Подоляни дякують організаторам свята за змістовне духовне спілкування.

   

   


   

   

  Подоляни  на "Всеукраїнському фестивалі писанок"


  19 квітня 2017 року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали Всеукраїнський фестиваль писанок -   захід присвячений українському культурному феномену – писанкарству, що міцно увійшов у Великодню традицію столиці. На Софійській площі представлено 374 авторських писанки-мальованки розміром від 5 см до 2 м від найкращих  художників та аматорів.

  Екскурсанти були просто в захопленні від такої кількості та різноманітності писанок,  які надихнули їх спробувати відтворити побачене на майбутніх майстер-класах та під час підготовки до фестивалю творчості «Повір у себе».

   

   

   


  Подоляни відвідали виставку тюльпанів


  20 квітня 2017 року діти та молодь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали щорічну виставку тюльпанів на Співочому полі, яка знаходиться у Печерському ландшафтному парку.

  «Ми насолоджувались десятками тисячами тюльпанів,  які  відтворили в кольорах символи,  традиційні  для  Великодня. Доповнили композицію 10 великих писанок. Побачені квіткові експозиції вразили нас своєю красою, різнобарвністю та орнаментами»- зазначили вихованці Центру наприкінці чудової прогулянки.


  На Подолі відзначено Всесвітній день  здоров’я


  26 квітня 2017 року у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Подільського району міста Києва відбулися спортивні змагання присвячені Всесвітньому дню  здоров’я. Веселі рухливі ігри та естафети надали вихованцям Центру бадьорості та гарного настрою. Переможці отримали заохочення у вигляді солодкого подарунку.

  Проведення заходів спортивної та соціокультурної реабілітації-одна з частин комплексної системної роботи ЦСССДМ столиці з реабілітації осіб з інвалідністю.  Доторкнутись до краси!


  27 квітня 2017 року діти та молодь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали один з найкращих заповідників Європи - Національний Ботанічний сад ім. Н. Н. Гришка НАН України.

  «Насолодження надзвичайне! Екскурсія ботанічним садом – це можливість в один день побачити природу,  властиву різним географічним зонам - українським Карпатам, лісам Полісся  і степам південного краю. А також подихати свіжим повітрям, насолодитися квітучим різноманіттям, пізнати багато цікавого про рідну країну. Найбільш яскраві враження на відвідувачів Центру справили субтропічні рослинні колекції. А найбільше задоволення - від квітучих магнолій, їх там було аж десять різних видів»-зауважує Наталія.

  На Подолі відсвятковано  Міжнародний день сім’ї та День матері

  16 травня 2017 року у приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся святковий захід до Міжнародного дня сім’ї та дня матері. Чудову концертну програму для своїх рідних та близьких  підготували учні 4 класу школи №93 та вихованці Центру. Під час заходу тривали конкурси і вікторини. Родини змагалися за звання “найактивніша сім’я ” – співали, танцювали, створювали пантонімний міні-спектакль, розповідали про свої традиції та хобі,  а також будували лєго-будинки своєї мрії, на швидкість готували канапки та годували ними дітей. За активну участь у змаганнях учасники конкурсів були премійовані квітучими вазонами.

  Ми від усієї душі вітаємо дорогих матерів зі святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.


  Разом заради розвитку!

  18 травня 2017 року група дітей та батьків Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відвідали Національний науково –природничий музей Національної Академії Наук України. Вихованці Центру познайомилися з зоологічними, ботанічними та  археологічними експозиціями музею. А ввечері інша група дітей відвідали концерт  у дитячій музичній школі № 35 “Викладачі-дітям”. «Мене особисто дуже вразив скелет мамонта у музеї. Як завжди разом із соціальними працівниками Центру ми провели цікавий, насичений подіями день»- зауважує Сашко.   

  Подоляни на футболі

  21 травня діти та молодь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва вболівали за юних футболістів на турнірі UNICEF Footbаll Cup.

  Свіже повітря, гарний настрій, подарунки, підготовлені організаторами заходу сприяли позитивному спілкуванню. Під час святкового концерту діти мали змогу пограти у футбол на полі. Також клієнти та працівники Центру долучилися до проекту U-report.  А наприкінці організатори турніру подарували Центру справжнього футбольного м’яча.

   

   

  Каніс терапія на Пододі продовжується

  24 травня 2017 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва відбувся другий сеанс каністерапії.

  «Цього разу він проводився на свіжому повітрі, на зеленій галявині. Наших діток це дуже збадьорило, адже хороша погода та яскраве тепле сонечко ще більше спонукало всіх до занять з улюбленицею вихованців Центру – собакою Германікою. Цього разу вихованці Центру були більш відкриті до взаємодії з четверолапим другом. Були помітні зміни у поведінці дітей, адже вони уже не боялися годувати, поїти та гратися з собакою. Діти та їх батьки з нетерпінням очікують наступну зустріч»- зауважує директор Центру Бєлова Т.А.