Головна > Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району

Адреса: м. Київ, вул. Мілютенка 10а (ст. м. Лісова); тел. 513-15-67

Графік роботи: 9.00 – 18.00

Графік прийому відвідувачів: 10.00 – 13.00, 14.00 – 18.00

Послуги Центру:

Психолого-педагогічна реабілітація:

 • кваліфіковані консультації спеціалістів (психолог, соціальний педагог, вихователь соціальний по роботі з дітьми-інвалідами, реабілітолог, логопед, масажист)
 • психолого-педагогічна діагностика (індивідуальна та групова робота: тестування анкетування)
 • психологічна та педагогічна корекція (індивідуальна та групова робота спеціалістів: тренінги, клуби спілкування, казкотерапія, арт-терапія та ін.)

Фізична реабілітація:

 • консультування;
 • відновна терапія;
 • лікувальний масаж;
 • лікувальна фізкультура;
 • навчання заняттям з фізичної культури;

Профілактичні заходи.

Соціальна та побутова реабілітація:

 • навчання основних соціальних навичок ( в т.ч. самообслуговування));
 • працетерапія;
 • залучення до гурткової роботи, святкових заходів.

Інформаційні послуги:

 • надання інформації, необхідної отримувачу послуг для вирішення конкретних проблем.

Соціально-економічні послуги (надання допомоги у вигляді квитків, мед. наборів, солодких подарунків).

Фейсбук:  https://www.facebook.com/groups/135266536995604/

Кияни на Всеукраїнському конкурсі «Молодь за безпеку руху»: «Подбаємо про безпеку разом!»

17 січня 2019 року у Києві підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», що відбувся в минулому році в рамках Тижнів безпеки дорожнього руху. Конкурс проходив за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП», за підтримки Міністерства освіти та науки України, Моторного (транспортного) страхового бюро, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ та інших організацій.

З понад 600 робіт, що надійшли на конкурс з травня по листопад 2018 року, у фінальному нагородженні брали участь 15 (6 фото- та 9 відеоробіт). Серед цих робіт, визначених організаторами конкурсу та експертним журі кращими у висвітленні тематики безпеки дорожнього руху, донесення до суспільства глобальної проблеми дорожньо-транспортного травматизму та прагнення молоді вирішити її були і роботи представників мережі ЦСССДМ м. Києва. У номінації «Фото» це, зокрема, роботи вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського р-ну м. Києва Приталюка Ігоря та Круковського Яна- «Один крок = різні зусилля», а також фоторабота Борового Дмитра та Васюка Віталія на тему: «Розмір коліс не дає більше прав на дорозі». У номінації «Відео» фіналістом стала колективна робота вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва «Безпека на дорозі дітей та молоді з інвалідністю», яка булі відзнята Громським Романом (за посиланням: https://www.facebook.com/572340089596161/videos/601571140293994)

Цей успіх став результатом комплексної роботи, проведеної мережею спеціалістів ЦСССДМ та ЦСПРДМФО восени 2018 року. І йому передувало три грунтовні кроки: спочатку соціальні працівники – практики із напрямків роботи із дітьми з інвалідністю, СЖО, ПС/ДБСТ пройшли організований КМЦСССДМ дводенний тренінговий курс зі створення примірників фото та відео соціальної реклами із різних аспектів безпечної поведінки у нашому суспільстві. Серед тем, взятих до обговорення, були і теми безпечної поведінки на дорозі та привернення уваги дітей до щоденного контролю власної безпеки. Наступним кроком став цикл практичних занять у колективах самих реабілітаційних центрів, де діти та молодь, їх батьки і соціальні працівники створили низку ідей та закликів щодо безпечної поведінки та провели відповідні фотосесії та зйомки учасників. І завершальним кроком стало спільне рішення продемонструвати свої роботи широкому загалу, аби в першу чергу звернути увагу учасників дорожнього руху до тих ситуацій та проблем, які вони іноді навіть не помічають!

Як зазначив під час відкриття заходу Президент МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП», Національний координатор ВООЗ та МОЗ України з питань безпеки дорожнього руху Юрій Чорний, в цілому до конкурсу долучилися понад дві тисячі учасників – учнів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студентів з усієї України. Це продемонструвало, у першу чергу, небайдужість молодого покоління до проблеми безпеки на дорогах, а по-друге, що подібні заходи є справді дієвими та необхідними. «У результаті цьогорічного конкурсу ми отримали дійсно достойні роботи, які, на нашу думку, мають стати гаслом безпечного дорожнього руху в Україні. Зусиллями медіа-партнерів конкурсу – Першого автомобільного телеканалу та телеканалу «Україна» – відеороботи-переможці будуть продемонстровані на телебаченні в якості соціальної реклами, і впевнений, це буде найкраща соціальна реклама, створена руками підростаючого покоління», – підкреслив Ю. Чорний. Він висловив вдячність усім, хто долучився до проведення конкурсу, та в першу чергу тим, хто творив, брав участь, і врешті посів почесні призові місця. «Щиро вітаю фіналістів конкурсу із заслуженою перемогою та бажаю їм, і нам з вами, нових звершень. Вважаю, що конкурс фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», який проводився в Україні вперше, виправдав себе та має усі шанси стати щорічним», – наголосив він.

У ході урочистого нагородження фіналісти та переможці конкурсу були відзначені дипломами та подарунками. У нагородженні взяли участь члени журі та почесні гості заходу, серед яких Алла Шлапак – депутат Київської міської ради, яка порівняла подібні заходи з маленьким локомотивом у створенні великих змін. «Та емоційна та змістовна складова, яка закладена у дитячі роботи, вражає, надихає, змушує задуматися. А це означає, що їхня мета досягнута», – підкреслила вона. Окрім цього у фіналі конкурсу взяла участь Ярослава Колобова – директор Київського міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, яка висловила своє захоплення роботами та підтримала учасників конкурсу.

Фіналісти до останнього не знали, хто ж з них завоював призові місця, адже організатори тримали інтригу, а усі роботи були сильними і достойними перемоги. Не передати словами дитячі емоції, радість та захоплення, що наповнювали залу, а серця їхніх батьків та керівників – гордість за талановиту, творчу та свідому молодь.

КМЦСССДМ щиро вітає наших фіналістів Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» та бажає їм здоров’я, сил, натхнення й нових творчих здобутків! Чудово, що спільні ідеї дітей, батьків та їх наставників знайшли відклик у членів журі – адже тепер важливі дитячі думки про власну безпеку донесені до всіх небайдужих українців! ЦСССДМ столиці спільно з клієнтами готові продовжувати створювати соціальний контент, який допоможе змінити наш світ на краще!