Головна > Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району

Адреса центру: 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 7 – Г;

Тел/факс: (044) 419-94-79, (044) 464-75-44;

ДиректорСпіріна Людмила Петрівна

Графік роботи центру:

Пн. –пт.: 9.00 – 18.00

Суб. –нед.: вихідний.

Штат спеціалістів включає:

 • Соціальні педагоги;
 • Психологи;
 • Логопед –дефектолог;
 • Корекційний педагог;
 • Реабілітолог;
 • Масажист;
 • Соціальний працівник.

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі міста Києва є державним закладом соціального обслуговування дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Основна мета діяльності центру:  підтримка фізичного та психічного стану, адаптація та інтеграція в суспільство дітей та молоді з функціональними обмеженнями різної нозології; надання соціально-педагогічної, психологічної, реабілітаційної та консультативної допомоги дітям з інвалідністю та їх сім’ям; розширення кола їх спілкування; розвиток особистих та творчих здібностей дітей та молоді з різними фізичними та психічними вадами, допомога в навчанні та професійно-орієнтаційна робота.

Центр реабілітації проводить свою діяльність з дотриманням принципів захисту прав людини, гуманності, доступності послуг, конфіденційності, поваги до особистості та використовує комплексний підхід у вирішенні проблем соціальної, фізичної та психологічної  реабілітації та адаптації в соціумі.

Графікроботи спеціалістів:

Заняття з реабілітологом, психологом, масажистом, логопедом – щоденно.

Заняття у групідошкільноїпідготовки «Зернятко» – понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця.

Засідання клубу молодіжногоспілкування – щосереди;

Напрямироботи центру:

 • Набір у комплекснугрупудітейдошкільноговіку для навчанняграмоті, письму, читанню, математиці, ознайомлення з навколишнімсвітом у школі «Зернятко»;
 • Індивідуальнізаняття з  корекції  дефектів  мовлення;
 • Психологічніконсультації для дітей та молоді та їхбатьків;
 • Лікувальнафізкультура, кінетотерапія, оздоровчиймасаж;
 • Музичнатерапія, заняття для розвиткутворчихздібностей та покращенняемоційного стану;
 • Клуб молодіжногоспілкування для молоді та підлітків з особливими потребами, в тому числі для молоді на візках;
 • Літніоздоровчо-відпочинкові заходи на базі Центру.

На базі Центру проводяться наступні заходи:

 • корекційно-реабілітаційні заходи: індивідуальна робота з дітьми, підлітками, молоддю та батьками (консультаційна, психотерапевтична, корекційно-розвиткова, просвітницька); групова робота з дітьми, підлітками, молоддю та батьками (психотерапевтична, корекційно-розвиткова, просвітницька, тренінги за віковим, нозологічним та інтегративним принципами); соціокультурні заходи (відвідання музеїв, виставок, кінотеатрів, планетарію, різноманітних майстер-класів тощо; влаштування та участь у святкових заходах ЦСПРДМФО тощо).
 • просвітницька робота з батьками проводиться з метою формування понять, передачі інформації щодо закономірностей психічного розвитку дитини та його особливостей, забезпечення належної оцінки ефективності реабілітаційного процесу, організації діяльності – для вироблення і відпрацювання у батьків відповідних вмінь виховної діяльності

При виборі методу роботи спеціаліст ЦСПРДМФО враховує потреби дитини та спирається лише на наукового обґрунтовані та експериментально підтверджені методи.

На базі Оболонськогоребцентру щороку проводиться  чемпіонат Києва з шашок серед молоді з  інвалідністюспільно з Київським центром з фізичної культури інвалідів «Інваспорт».

Організація проведення змістовного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги мережі  Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці в процесі соціальної адаптації та реабілітації дітей та молоді з інвалідністю.

Ми пишаємось і надалі будемо підтримувати традицію проведення таких змагань за участі наших клієнтів.

Ми відкриті до знань!

На базі ЦСПРДМФО  проводяться майстер-класи для спеціалістів мережі закладів ЦСПРДМФО міста  Києва та для студентів Київських вищих навчальних закладів відповідного профілю.

Метою проведення є – презентація досвіду роботи з реабілітації, гармонізації та соціалізації дітей та молоді з функціональними обмеженнями за допомогою різних методик навчання осіб з особливими потребами , а також збагачення професійного досвіду соціальних працівників, педагогів та психологів у роботі з особами, які мають особливі потреби та розширення спектру надання соціальних послуг ЦСПРДМФО міста Києва.

                                  Оздоровчо-відпочинкові заходи

На базі західного спортивно-реабілітаційного центру НКСІУ проходив чемпіонат України з трейлорієнтування. У ньому брали участь 2 представники центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Протягом року молодь Центру брала участь у першості України з трієлорієнтування, що проходила в м. Цюрупінськ Херсонської області на базі західного спортивно-реабілітаційного центру НКСІУ.

З червня місяця проводяться літні  оздоровчо-відпочинкові заходи  на базі парку «Дружби народів» біля водойми та на воді для дітей з ф/о та їх матерів спільно з тренерами Центру раннього спортивного розвитку «SUNRISE», заняття на батуті та вейках.

Такі види спорту, як: ролики, сноубордінг, вейкбордінг та трейлорієнтування, якнайкраще сприяють тренуванню вестибулярного апарату та розвитку кращої координації рухів, що є необхідним для повноцінного та здорового майбутнього дітей. Крім того, діти та молодь отримують емоційнівраження та заохочення для подальшихдосягнень у спорті.

Ласкаво просимо до нашого Центру!