Головна > Партнери

Партнери

Реєстр партнерських організацій
Київського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді станом на 01.06.2021

 

НазваЮридична
адреса
Відповідальний
від КМЦСССДМ
Напрям співпраці
Державна установа Державний інститут сімейної та молодіжної політики01001 м. Київ
вул. Десятинна 14
236-07-41
Сколобанова Ю.М.Здійснення спільних заходів з організації підвищення професійної кваліфікації працівників мережі центрів соціальних служб, для сім’ї дітей та молоді м. Києва
МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” та Корпорацією HealthRight International”Право на здоров’я”м. Київ, пр.
Будіндустрії 7, оф. 10
тел/факс: 278-23-58
Сколобанова Ю.М.Надання соціальних, медичних та юридичних послуг м. Києві дівчатам і молодим жінкам, які перебувають у складних життєвих обставинах
Головне територіальне управління
юстиції у
м. Києві
01001 м. Київ, пров.
Музейний, 2 Д
Скоренко Л.П.Забезпечення здійснення просвітницької роботи та заходів, спрямованих на підвищення рівня правових знань.
Благодійний фонд “Зміни одне життя України”м. Київ
вул. О. Пироговського
буд. 18
Лоріашвілі Л.С.Об’єднання та координація зусиль для активізації, усиновлення, влаштування дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування і сімейних форм виховання
Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку та лідерства»Київська обл. Києво-Святошинський район, село Святопетрівське, вул. Петровського, 118
Лоріашвілі Л.С.Підготовка спеціалістів, які працюють з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах та прийомних батьків.
Всеукраїнський Благодійний фонд «Мир та добробут»м. Київ, 03142
вул. Малинська, буд. 16, тел.: 501-69-34
office@victorychurch.org.ua
Крисов Л.П.Проведення індивідуальних та групових занять з особами, які зловживають психоактивними речовинами, та членами їх сімей.
Всеукраїнський громадський центр
«Волонтер»
м. Київ, вул.
Б. Хмельницького, 44
227-63-03,
063-433-87-36,
Vgc_volunteer@ukr.net
Клачко Н.П.Реалізація соціальних заходів «Центр соціалізації дітей, які знаходяться у конфлікті з законом».
Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд
«Мир та добробут»
м. Київ, 03142
вул. Малинська, буд. 16,
тел.: 501-69-34
office@victorychurch.org.ua
Крисов Л.П.Проведення індивідуальних та групових занять з особами, які зловживають психоактивними речовинами, та членами їх сімей.
Благодійна організація «Позитивні жінки»04080 м. Київ, вул. Межигірська, 87-а Проведення груп взаємодопомоги «Киянка +»; заходів до Всесвітньої Кампанії «16 днів проти гендерного насильства».
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»м. Київ, вул. Львівська,23 корп. 3, к. 309,
096-766-68-36
Єрмачкова В.Ю.Проведення практики студентів, залучення до реалізації інформаційно-просвітницьких заходів з актуальних питань соціальної роботи.
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Демократичні ініціативи молоді»м. Київ, вул. Новодарницька, буд. 26Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України»м. Київ, вул. Новодарницька, буд. 26, корп.. 1, каб. 10,
nosu@ukrscout.org

Скоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Право для всіх»Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Шолуденка, буд. 6-вСкоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Соціальна ініціатива»м. Київ, вул. Новодарницька, 26Скоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
ГО "Фавор ЮА"м.Київ, вул Каштанова 8-А, кв 3, 073-159-70-29Проведення індивідуальних та групових занять з особами, які зловживають психоактивними речовинами, та членами їх сімей.
ГО « Об’єднання «Скаутський рух в Україні»м. Київ, вул. Новодарницька буд. 26 корпус 1Скоренко Л.П.Вдосконалення результативності соціальної роботи з дітьми, молоддю, сім’ями, надання в територіальній громаді безкоштовних соціальних послуг.
ГО «Студентська Організація Українських Скаутів»м. Київ , вул. Львівська 23,
тел. 036-720-05-07
Вдосконалення результативності соціальної роботи з дітьми, молоддю, сім’ями, надання в територіальній громаді безкоштовних соціальних послуг.
Громадська
організація
“Всеукраїнський центр обслуговування сімейних груп Ал-
Анон/Алатін в
Україні ”
м. Київ, вул. Макіївська, 10, кв. 101 050-520-24-35 Крисов Л.П.Створення та забезпечення функціонування груп взаємодопомоги для спів залежних членів сімей від зловживання алкоголем;
участь в проведенні круглих столів, семінарів.
Громадська організація “Команда детдом.інфо”м. Київ, вул.
Йорданська 11-Г,
379-03-62
Організація наставництва для дитини, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.
Громадська організація
“Східноукраїнська асоціація арт-терапії”
м. Київ
вул. Вікентія Беретті, 5 кв. 48
Профілактика емоційного вигорання та підвищення компетентності спеціалістів
Громадська
організація
“Український
центр
обслуговування анонімних
алкоголіків”
м. Полтава, вул. Героїв
АТО, 116
Створення та забезпечення
функціонування груп взаємодопомоги для осіб з проблемами зловживання алкоголем; участь в проведенні міських круглих столів, семінарів.
Громадська організація «Всеукраїнська асоціація прийомних батьків»03110 м. Київ, вул. О. Пироговського, 18 Співпраця щодо реалізації спільних заходів спрямованих на об’єднання та координацію зусиль для активізації усиновлення, влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання
Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний ініціативний центр»м. Київ, вул. Олійника, буд. 21Скоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Громадська організація «ЕЛЕОС-УКРАЇНА»м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4 б Проведення заходів для членів сімей учасників АТО, членів сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в АТО.
Громадська організація «Ліга соціальних працівників міста Києва»м. Київ, вул.
Б. Хмельницького, 44
Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Громадська організація «Молодіжна організація «Відрада»м. Київ, вул. Героїв Севастополя, буд. 9-а,
093-857-99-13
Скоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та соціальних програм.
Громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»03067 м. Київ, вул. Гарматна буд. 31, офіс 32Реалізація спільних заходів, спрямованих на надання соціально-психологічної підтримки членів сімей загиблих/померлих учасників АТО м. Києва
Громадська організація «Офіс обслуговування Анонімних Наркоманів»м. Одеса, вул. Пушкінська, 41, кв. 25Проведення індивідуальних та групових занять з особами, які зловживають психоактивними речовинами, та членами їх сімей.
Громадська організація «Скаутська просвітницька організація міста Києва «СПОК»м. Київ, вул. Новодарницька,буд. 26Скоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток
Громадська організація «ТОЧКА ОПОРИ ЮА»01033 м. Київ, вул. Мельникова, 81 а, офіс 318Реалізація спільних заходів, спрямованих на надання підліткам (ЛГБТ, уразливих до ВІЛ, домашнього та сексуального насилля), доступу до послуг в контексті вирішення проблем булінгу, психологічного і сексуального насильства
Громадська спілка «Міжнародна антинаркотична асоціація»Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, вул. Шевеля, 3
044 362-28-29
Проведення індивідуальних та групових занять з особами, які зловживають психоактивними речовинами, та членами їх сімей.
Дитяча громадська організація «Дитяча скаутська організація «Плай»м. Київ, вул. Шкільна, буд. 26,
408-58-88
Скоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Дитяча громадська організація «Туристичний клуб «Мангуп»м. Київ, вул. Курська, буд. 12,

Скоренко Л.П.Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Київська міська
Клінічна лікарня
“Соціотерапія”
м. Київ, пров.
Деміївський, буд. 5-а,
тел/факс:525-68-64; 258-68-91
common@sociotherapy.org.ua
Організація роботи лікарів-наркологів, які мають досвід з надання медичної консультативної допомоги
особам з алкогольними/наркотичними
проблемами; навчання консультантів з питань залежностей.
Київська міська клінічна лікарня №5 (Київський міський центр профілактики та боротьби зі СНІДом)м. Київ, вул. Відпочинку,
буд. 11
тел/факс: 424-10-09
Надання послуг людям з ВІЛ/СНІДом; участь у тематичних заходах.
Київська міська організація
Товариства Червоного Хреста України
м. Київ, вул. Софіївська 10-Б
044-235-80-00
Скоренко Л.П.
Крисов Л.П.
З метою підвищення правової культури, розуміння Міжнародного гуманітарного права спільної співпраці в напрямку ознайомлення молоді з Основними принципами Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця
Київський міський осередок ВМГО «Національна Організація Скаутів України»м. Київ, вул. Новодарницька, буд. 26
kyiv@ukrscout.org
Скоренко Л.П.

Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Комунальна установа «Київський молодіжний центр»м. Київ, вул.
Б. Хмельницького, 51-б
Реалізація інформаційно-просвітницьких заходів, активізація місцевої громади, розвиток та підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій, розвиток волонтерського руху та реалізація спільних соціальних програм.
Сектор ювенальної пробації м. Києва Голосіївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Міністерства юстиції03039 м. Київ, вул. Віктора Забіли, 3

Реалізації спільних заходів щодо забезпечення соціального супроводу дітей та молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково.
Національний університет біоресурсів і природокористування Україним. Київ, 03041, вул.
Героїв Оборони, 15,
044 527-82-42
Шабатіна Г.М.Проведення практики студентів, залучення до реалізації інформаційно-просвітницьких заходів з актуальних питань соціальної роботи.

В рамках підтримки ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської «Без бар’єрів» пропонуємо вашій увазі інформаційні матеріали створені громадською організацією «Безбар’єрність». Більше інформації на сайті: https://bf.in.ua/components/bar-iery/

До уваги інформаційний посібник щодо послуг ЦСС, партнерів

Шановні колеги, відомо, що «знання за плечима не носити», а використовувати! Враховуючи специфіку діяльності та широке коло знань та вмінь, які потрібні працівникам мережі ЦСС м. Києва для здійснення своїх повноважень, співпраця з партнерськими організаціями є важливою складовою у діяльності КМЦСС.

З метою інформування щодо послуг мережі Центрів соціальних служб м. Києва та партнерів, КМЦСС підготував «Інформаційний посібник». Матеріали розміщено за посиланням: Переглянути інформаційний посібник.
Створюємо єдиний інформаційний простір!