Головна > Про нас

Про нас

Мережа центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва
У мережу центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва входить Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді (КМЦСССДМ), районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді (РЦСССДМ) (див. детальніше розділ РЦССССДМ) та заклади соціальної підтримки сімей, дітей та молоді (районного та міського рівня) (детальніше у відповідних розділах), які надають соціальні послуги територіальній громаді м. Києва.
Мережа центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва надає послуги (соціальну та психологічну допомогу, інформаційну підтримку) мешканцям м. Києва, а саме:
• сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;
• членам сімей учасників АТО/ООС та демобілізованим учасникам АТО/ООС;
• сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми;
• особам, які постраждали від домашнього насильства та торгівлі людьми;
• сім’ям, які виховують дітей та молодь з інвалідністю;
• людям із залежностями та членам їх родин, групи взаємодопомоги;
• особам, які мають соціально небезпечні хвороби (в тому числі ВІЛ/СНІД);
• дітям та молоді, які перебувають в конфлікті з законом.
потенційним кандидатам у прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, опікуни та піклувальники, усиновителі, а також у наставники, патронатні вихователі проводимо навчальну підготовку.
Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (КМЦСССДМ)- спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Центр створено розпорядженням Представника Президента України у м. Києві від 28.10.1992 року №1319 «Про створення міського Центру «Соціальна служба для молоді м. Києва». Перейменовано в «Київський міський центр оціальних служб для сім’ї, дітей, молоді» відповідно до розпорядження КМДА №1442 від 04.08.2005 року.
 
Основними завданнями Центру є:
1) забезпечення участі районних в місті Києві центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – районні центри) у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм з питань соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю;
2) здійснення організаційно-правового, методичного та інформаційного забезпечення діяльності районних центрів; центрів соціально-психологічної допомоги, соціальних гуртожитків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальних центрів матері та дитини, центрів для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, центрів ресоціалізації наркозалежної молоді, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями (далі – заклади соціального обслуговування);
3) організація та проведення семінарів і тренінгів;
4) забезпечення впровадження нових соціальних технологій, спрямованих на:
раннє виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
формування відповідального батьківства;
запобігання випадкам відібрання дитини в батьків;
створення умов для повернення дитини з інтернатного закладу на виховання батькам;
5) здійснення моніторингу за дотриманням державних стандартів соціальних послуг під час проведення районними центрами соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.
 
 
Графік особистого прийому громадян керівництвом Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
 
ПІБДень та час прийомуМісце прийому
Колобова Ярослава Валеріївна
директор
Щовівторка
15.00 − 18.00
Довженка, 2 каб. 38
Савченко Олена Миколаївна заступник директораЩосереди
10.00-13.00
Довженка, 2 каб. 34
Пітатєлєва Тетяна Євгеніївна
начальник відділу організаційно-правової роботи– заступник директора
Щочетверга
15.00 − 18.00
Довженка, 2 каб. 31

Контактний телефон для запису на прийом: (044) 458 27 67

“Інформаційно-аналітичний звіт Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2019 рік”