Головна > Фестиваль “Повіримо у себе”

Фестиваль “Повіримо у себе”

20.11.2019 Веселка «кольорів» фестивалю творчості «Повіримо у себе»-2019

15.11.209 «Серця у кошику», «Подорож останнього тамплієра» або цікавинки фестивалю творчості «Повіримо у себе»

Розпочато!

16 жовтня у Колонній залі КМДА стартував ХХVІІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Фестиваль відкрився із виставки 350 робіт учасників творчого напряму «Прикладне мистецтво», де було представлено 14 підномінацій: новаторство, графіка, живопис, вишивка бісером, ниткою та іншими техніками, роботи з природнього матеріалу, з нитки, з паперу, з бісеру, а також 2 номінації, які виникли в ході проведення цьогорічного фестивалю: колаж, декоративний живопис.

Організатором фестивалю виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі Департаменту культури КМДА, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, за сприяння Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

За доброю традицією фестиваль відкрив виступ гурту «Зорепад» з неофіційним талісманом фестивалю – піснею «Повір у себе». Привітати учасників фестивалю завітав начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра Валерій, який побажав тепла та сімейного затишку присутнім, а учасникам фестивалю радив не зупинятися перед перешкодами до своєї мети. А директор КМЦСССДМ Колобова Ярослава поділилася своїми мріями, щоб учасники фестивалю гармонійно розвивалися та пробували себе в різних номінаціях.

Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.

Під час зустрічі діти та їх батьки, соціальні працівники мережі ЦСССДМ столиці, волонтери радо спілкувалися, ділилися враженнями від виставки, а учасники фестивалю отримали пам’ятні призи та дипломи.

«Його перемоги мене надихають,- зауважує Куліковська Ольга, мати 9- річного Святослава з Дарниці – Я бачу, що він може бути іншим, може творити і бути щасливим. Треба вірити в своїх дітей».

У фестивалі беруть участь 1000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю з десяти районів міста, які змагатимуться цьогоріч у 37 номінаціях. За традицією у журі фестивалю запрошена мистецька еліта. Вхід на всі заходи вільний. Отже, запорошуємо усіх на свято творчості, підтримки та натхнення, що триватиме до 17 грудня, коли буде оголошено переможців фестивалю.

Фестиваль «Повіримо у себе» стукає у двері! Відчиняйте!

Шановні учасники фестивалю!

Для участі у заході просимо обов’язково заповнити он-лайн анкету.

Для соло виконавців

Для колективів

Діти, підлітки, молодь з інвалідністю та їх батьки, нарешті дочекалися! Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочав підготовку проведення традиційного Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе», який триватиме по грудень 2019 року.

Попереду найцікавіше: підготовка до виступів, хвилювання, дружні обійми, радість перемоги, очікування та сподівання, нові зустрічі. Все цьогоріч знов чекає на учасників та організаторів.

Фестиваль проводиться з метою підтримки та розвитку творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх творчого подальшого зростання.

Учасниками фестивалю стануть понад 1000 київських обдарованих дітей та молоді з функціональними обмеженнями продемонструють свої таланти та можливості, розкриють свій творчий потенціал у 10 номінаціях, які об’єднані у 4 творчі напрямки, у 4-ох вікових категоріях.

Основний етап фестивалю відбудеться протягом листопада місяця. Кожен із відбіркових концертів проводиться на новій локації, яка є максимально доступною для учасників фестивалю, у форматі окремого урочистого заходу.

Публікуємо положення цьогорічного фестивалю.

До зустрічі, друзі!

У Києві відбулося відкриття виставки робіт з живопису дітей та молоді з інвалідністю

7 лютого 2019 у приміщені художньої галереї «Lera Litvinova Gallery» відбулося відкриття виставки робіт з живопису учасників ХХVІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Під час виставки були представлені близько 100 робіт дітей та молоді з інвалідністю. Організатором соціокультурного заходу виступив Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До участі у виставці були запрошені юні митці-автори робіт, їх батьки, фахівці із соціальної роботи та соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Під час відкриття начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра В.А. подякував організаторам виставки та зазначив, що «Роботи розкривають глибокий внутрішній світ дітей та молоді і це добре, що вони можуть поділитись ним із суспільством». А директор КМЦСССДМ Колобова Я.В. подякувала за підтримку художників, попросила їх бути уважними до творчого розвитку дітей та молоді з інвалідністю та закликала їх до волонтерської співпраці у центрах соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді мережі ЦСССДМ столиці.

Адже, важливою особливістю цьогорічного фестивалю є створення можливості для учасників не тільки показати свої роботи широкому узагалу, але й отримати додаткові знання та рекомендації від професіоналів. Зокрема, під час виставки свої поради молодим митцям надала П’ятакова Катерина, член Національної спілки художників України, член Європейської гільдії митців, що працюють у техніці пастелі, співзасновник соціального волонтерського проекту «Мій талант – тобі Україно» для підтримки митців з інвалідністю, а Іващенко Дар’я, полотна якої доповнюють приватні колекції у різних куточках світу, зокрема в Україні, Англії, Швейцарії, Іспанії, Австрії,ще й провела майстер-клас щодо складної техніки поєднання живопису із золотою поталлю. Подію підтримав Юрій Шаповал – художник, який підкорив поціновувачів та колекціонерів серією робіт про Тараса Шевченка, учасник більш ніж 30 виставок та проектів в Україні та закордоном, у тому числі благодійних. Він подарував учасникам виставки 30 своїх робіт та зазначив, звертаючись до дітей та молоді: «Ваші роботи вразили і здивували мене чесністю. У них є найважливіше-серце та душа, і вони світлі. Вірте у себе!»