Головна > Фестиваль “Повіримо у себе”

Фестиваль “Повіримо у себе”

«До Фестивалю, один, два. Готуйсь!»

«Готуй сані влітку» – подумали ми і розпочали підготовку до 30-го ювілейного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе», який стартуватиме восени. 15 квітня відбулася робоча онлайн зустріч організаторів фестивалю-представників Київського міського центру соціальних служб, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів та КМЦ «Родинний дім».

На початку спілкування було надзвичайно приємно, що одна з членкінь журі фестивалю-2020 Віта Зінкевич зазначила: «Бачимо, що рівень учасників підвищився. Все більше робіт унікальних, творчих. Поступово розвиваються техніки; нам все важче оцінювати учасників. Але найважливіше- розвиток творчості-це те, до чого ми прагнемо. Сподіваюся, що цей ювілейний фестиваль пройде творчо, цікаво і натхненно».

Під час зустрічі було проаналізовано проведення минулорічного фестивалю, відбулися кроки до пошуку нових форм в реаліях сьогодення. Попереду багато підготовчої роботи! Збираємо команду волонтерів! Є цікаві ідеї щодо проведення ювілейного фестивалю-поділіться з нами! А всіх інших чекаємо на фестивалі!

Організаційний комітет Фестивалю з числа працівників КМЦОдна з членкінь журі фестивалю-2020 Віта ЗінкевичВ ході спілкуванняЮлія Лисенко- представник Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів

333 дива для вас!

12 листопада відбулося відкриття виставки кращих робіт конкурсантів та переможців творчого напряму «Прикладне мистецтво» ХХІХ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Окрім цього були представлені творчі роботи за напрямами «Декоративне та ужиткове мистецтво».
Організатор фестивалю творчості: Київський міський центр соціальних служб за участі Департаменту культури КМДА, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, Київського міського палацу дітей та юнацтва, за сприяння Служби у справах дітей.
Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.
Виставка триватиме до 1 грудня у Муніціпальній галереї мистецтв Деснянського району (вул. Т. Драйзера) (вівт.-пят. 11.00-19.00, суб.-нед. 11.00-17.00). Запрошуємо насолодитися творчістю! 333 роботи! Вхід вільний!

Чекаємо на виставці!Під час відкриттяТворчі роботи ваблять вигадкамиПоринь у прекрасне!

Увага! Реєстрація на фестиваль – 2020 закінчена. В очікуванні нових турів пропонуємо згадати як проходив фестиваль у минулому році:

Шановні учасники фестивалю!

Діти, підлітки, молодь з інвалідністю та їх батьки !

Київський міський центр соціальних служб розпочав підготовку до проведеннятрадиційного XXIX Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе», який триватиме по грудень 2020 року !

Реєстрація на участь у заході – вже відкрита і триває з 16 вересня по 07 жовтня 2020 року!

Фестиваль проводиться з метою підтримки та розвитку творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх творчого подальшого зростання.

Учасниками фестивалю стануть понад 1000 київських обдарованих дітей та молоді з функціональними обмеженнями продемонструють свої таланти та можливості, розкриють свій творчий потенціал у 10 номінаціях, які об’єднані у 4 творчі напрями, а саме:

«Сценічні жанри» ( вокально-хорова, хореографія, інструментальна, виконавче мистецтво)

«Прикладне мистецтво (образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, нерукотворне мистецтво)

«Літературна творчість» (авторська поезія та проза)

«Сучасні технології» (аудіовізуальне мистецтво, модерація)

Фестиваль має два формати проведення – конкурсний (з вибором кращих учасників та визначенням переможців) та презентаційний під назвою «Фани фестивалю» (з відсутністю конкурсної складової та відзначенням тільки власних творчих здобутків учасників).

Основний етап фестивалю відбудеться протягом листопада місяця.

Конкурсні концертні заходи проводитимуться з дотриманням вимог карантинних обмежень, які діятимуть у м. Києві на момент їх проведення (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»). Учасники проходитимуть контроль температури тіла, дотримуватимуться маскового режиму та соціальну дистанцію. У разі погіршення епідеміологічної ситуації програма концертних заходів буде проводитись у форматі відеозйомок за окремим індивідуальним графіком, згідно умов карантинних обмежень, для подальшої онлайн трансляції концертів у соціальних мережах.

Для участі у необхідно заповнити он-лайн анкету

Посилання на онлайн заявки

Для соло виконавців

Для колективів

Умови проведення фестивалю та вимоги до кожної з номінацій описані у Положенні «Про проведення Фестивалю творчості «Повіримо у себе».

Попереду найцікавіше: підготовка до виступів, хвилювання, радість перемоги, очікування та сподівання, нові зустрічі. Все цьогоріч знов чекає на учасників та організаторів!

До зустрічі, друзі! Фестиваль «Повіримо у себе» стукає у двері! Відчиняйте!