Головна > Фестиваль “Повіримо у себе”

Фестиваль “Повіримо у себе”

Інформація про фестиваль

Зроби крок «До Щастя» – Повір у себе!

6 жовтня, під час прем’єри фільму «До Щастя» працівники та волонтери Київського міського центру соціальних служб презентували 30-й фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Переглянутий фільм спонукав замислитись про важливе, адже Щастя-це любов, самореалізація, гідне життя, творчість. Нагадуємо: реєстрація на участь у фестивалі триває до 11 жовтня за посиланням http://www.povirymo-v-sebe.tilda.ws/. Долучайся! Повір у себе! Розкрий свій талант! Крокуй до свого «Щастя»!

Умови проведення фестивалю та вимоги до кожної з номінацій описані у Положенні «Про проведення Фестивалю творчості «Повіримо у себе».

Положення про проведення XXX ювілейного Київського міського фестивалютворчості дітей та молоді з інвалідністю “Повіримо у себе”

Про вимоги до номерів/робіт можете дізнатись за посиланням: Умови до номерів/робіт

Згода на участь у XХX ювілейному Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»

Волонтери КМЦ під час презентації.Фестиваль запрошує!Презентацію фестивалю відвідали студенти ВМУРЛ «Україна», молодь з інвалідністю, їх батьки та інПрацівники КМЦ презентують фестиваль «Повіримо у себе»

Попереду найцікавіше: підготовка до виступів, хвилювання, радість перемоги, очікування та сподівання, нові зустрічі. Все цьогоріч знов чекає на учасників та організаторів!

До зустрічі, друзі! Фестиваль «Повіримо у себе» стукає у двері! Відчиняйте!