Головна > Без рубрики > ПРЕС-АНОНС

ПРЕС-АНОНС

22 лютого 2018 року з 14.30 до 17.00.00 у КМДА (вул. Хрещатик, 36, к.514) відбудеться координаційна зустріч:«Налагодження дієвої співпраці між суб’єктами надання соціально-психологічної допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції, членам їхніх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь у проведенні АТО»

Мета зустрічі: налагодження дієвої партнерської взаємодії спеціалістів та волонтерів державного та громадського секторів, посилення співпраці на рівні громади Києва між організаціями, що надають допомогу військовослужбовцям, ветеранам АТО та членам їхніх сімей в територіальній громаді Києва.

Організатор заходу: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМСССДМ) за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. У заході візьмуть участь: представники Департаменту соціальної політики КМДА, працівники міського та районних центрів соціальних служб столиці, представники громадських організацій,що працюють з учасниками АТО та членами їх сімей. Зустріч об’єднає державні, громадські та волонтерські організації, ветеранські спілки, що надають допомогу військовослужбовцям, ветеранам АТО та членам їхніх родин: допомагають пережити травмуючи події, адаптуватися, отримати соціальні пільги тощо.

З квітня 2015 року мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста Києва на міському та районному рівнях реалізуються заходи «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції, членам їхніх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні АТО» в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам».

У 2017 році до КМЦСССДМ та 5 консультаційних пунктів (при ВМУРЛ «Україна», Центрі медико-психологічної реабілітації при Інституті медицини праці НАМН, Михайлівському золотоверхому соборі, Департаменті соціальної політики КМДА, ГО «Світ без залежності») за допомогою звернулися 21 037 осіб, які отримали 30 213 послуг. До районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2017 році звернулося 6 184 осіб, які отримали 54 215 послуг.

З метою сприяння успішній соціальній адаптації демобілізованих учасників АТО до мирного життя, налагодження сприятливих сімейних стосунків на рівні міста і районів центрами соціальних служб надаються різні види допомоги: інформаційна, соціально-педагогічна, психологічна, соціально-економічна, юридична.

Учасники АТО та члени їхніх сімей отримують консультаційні послуги з представництва інтересів, медіації, соціально-психологічної реабілітації та інших видів допомоги. Організація проведення змістовного дозвілля – одна зі складових комплексної системної допомоги в процесі соціальної адаптації та реабілітації для учасників АТО та їх родин. Традиційними для столиці стали фестивалі рибної ловлі для сімей учасників АТО та інші загальноміські заходи, організовані мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей там молоді м. Києва.

Станом на 19.02.18 на обліку в Департаменті соціальної політики КМДА знаходиться 24 933 учасники АТО; 377 киян-учасників АТО мають статус «інваліда війни», 325 киян загинули.

 

Запрошуємо відвідати захід!  Обов’язкова акредитація для ЗМІ: Шабатіна Анна тел.: 456-77-81; 097-528-96-09; 063-349-55-69