Головна > Без рубрики > 25 жовтня на Печерську відбудеться фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю “БАРВИ НАДІЇ”

25 жовтня на Печерську відбудеться фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю “БАРВИ НАДІЇ”

Печерський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує на щорічний районний фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії», що відбудеться 25 жовтня 2019 року у Центрі художньої та технічної творчості «Печерськ» за адресою вул. Московська, 3.

Фестиваль проводиться за ініціативи та підтримки Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. 

Метою проведення фестивалю є підтримка та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, визнання їх успіхів та інтеграція в суспільство, популяризація ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

15.00-16.00 –  майстер-класи, виставка творчих робіт учасників;

16.00 – 17.30 – концерт;

17.30 – 18.00 – нагородження учасників та переможців фестивалю.

У фестивалі візьмуть участь 100 дітей та молоді з інвалідністю віком від 6 до 35 років. Учасники представлять свою творчість у таких номінаціях: вокально-хоровий жанр; авторська поезія та проза; образотворче мистецтво; виконавче мистецтво; хореографічний жанр; інструментальний жанр; декоративно-ужиткове мистецтво (робота з природного матеріалу, з тканиною, з ниткою, з паперу, вироби з бісеру, ліплення, новаторська номінація); аудіовізуальне мистецтво (фото, експериментальне відео); нерукотворна робота (входять роботи з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, аудіовізуального мистецтва, які зроблені учасником не руками); сімейна номінація (включає в себе різні жанри у виконанні членів сім’ї).

Партнери фестивалю – Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України, ТОВ «Ферреро Україна», ТОВ «АІС груп», Торговий дім «Радуга Трейд», ТМ «Київський пряник», Компанія «Камелія-К», ТОВ «Корал М», громадська організація «Інтегрум», Лілія Олійник.