Головна > Без рубрики > Майстер-клас по виготовленю новорічної прикраси.

Майстер-клас по виготовленю новорічної прикраси.

На передодні нового року кожна родина прикрашає свою оселю, створюючи образ затишку, злагоди, радості  та єдності родини. Від великого до малого в родинному колі чекають на диво. Диво створюється за допомогою новорічних прикрас.

Сьогодні на базі Деснянського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки БФ «Інтегрум» пройшов майстер-клас, де дітлахи створювали підсвічники для своїх осель.

З великою радістю учасники заходу за допомогою представника БФ «Інтегрум»  Ганною в затишній та теплій атмосфері створили своїми руками новорічний підсвічник та кожен учасник отримав подарунок у вигляді розвиваючої гри.

Кожен підсвічник створений дитиною  тепер випромінює радість, тепло, любов та загадковість.

«Новий рік — свято особливе, його ми чекаємо цілий рік. Кожне свято для дитини – справжнє диво. А Новий рік зі своєю незвичайною, загадковою атмосферою взагалі ні з чим не порівняти. Нехай у новому році втілюються в життя найамбітніші плани і збуваються найзаповітніші мрії. Дружній колектив Центру щиро вітає всіх з наступаючим Новим Роком!  » – привітав дітей директор Центру Дмитро Альтман.