Головна > Без рубрики > 18 листопада у київському “Поні-клубі” відбулась екскурсія для дітей пільгових категорій, які перебувають на обліку Деснянського районного у м.Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для шанувальників маленьких конячок.

18 листопада у київському “Поні-клубі” відбулась екскурсія для дітей пільгових категорій, які перебувають на обліку Деснянського районного у м.Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для шанувальників маленьких конячок.

А поні теж коні …

Спілкування з цими дивовижними тваринами завжди викликає масу позитивних емоцій. Як їх обожнюють маленькі дівчатка і хлопчаки, як радіють кожній зустрічі з ними! Дивишся в ці палаючі від захвату очі: так, ти можеш покататися, погладити, але поні купити я ніяк не можу …

А що конячка любить їсти? А як вона спить? А де живе? Скоро ти все дізнаєшся! Пропонуємо сходити до поні в гості!

Отже, ми вирушили в незабутню подорож у світ благородних тварин, які супроводжували людей протягом багатьох століть і були їх незамінними помічниками. Можливо, ви знаєте, всупереч існуючій думці, що поні – конячка для дітей, шетлендський поні славиться своєю величезною силою (по відношенню до мініатюрних розмірів). Він може перевозити вантаж, що у двадцять разів перевищує його власну вагу ! От уже точно – малий та молодецький!

А ось Фалабелла – найменший з усіх поні світу: 50-75 см в холці і нижче! Ще більше цікавого ми дізналися, побувавши в Поні-клубі:) … Як називається будиночок для конячок? Вірно – стайня. Ось ми і вирушили на екскурсію до стайні європейського рівня!

Спершу ми дізналися про походження, розвиток і призначення різних видів поні, познайомилися з особливостями їх життя. Нам розказали, як за ними стежать і що вони їдять, чим люблять поласувати; потім ми почастували поні смачненьким. Звичайно покаталися, та  зробили неймовірно веселі фото на пам’ять.

Багато батьків ще пам’ятають рядки з цієї дитячої пісеньки: «А пони тоже кони и он грустит в загоне…» Наші поні точно сумувати не стануть, вже ми їх розвеселили, а вони – нас 🙂